Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Red Paddle Co, süper hafif, yerden tasarruf sağlayan kuru bornozu piyasaya sürdü

Red Paddle Co, süper hafif, yerden tasarruf sağlayan kuru bornozu piyasaya sürdü

Red Paddle Co, alternatiflerinden çok daha kompakt ve hafif olan yeni bir mikrofiber kuru bornoz çıkardı. Kuru bornozlar şu anda açık hava çantalarının giderek daha yaygın bir parçası haline geliyor - özelliklevahşi yüzme, siz açık havada üstünüzü değiştirirken uygun bir örtü sağlamanın yanı sıra dalıştan sonra ısınmanın ve kurumanın hızlı bir yolunu sağlarlar.


Kuru bornozların dezavantajı, genellikle çok büyük ve hacimli olmalarıdır. Yeni Red Paddle Co bornoz daha kompakt bir alternatif sunuyor. Mikrofiberden yapılmıştır – günümüzün çoğu malzemesien iyi seyahat havlularıHem hafif olması hem de hem insan vücudunu hem de kendisini son derece hızlı bir şekilde kurutabilmesi nedeniyle yapılır.

Red Quick Dry Mikrofiber Değiştirilebilir Bornoz, Red'in diğer kuru bornozlarıyla aynı geniş kesimde süper yumuşak süet mikrofiberden yapılmıştır, büzme ipli bir başlık ve eller için büyük cepler. Kolay taşıma ve saklama için kendi taşıma çantasında gelir, iki renkte (kırmızı süslemeli gri ve su süslemeli mavi) ve yetişkin ve çocuk boyutlarında mevcuttur.

Red Paddle Co mikrofiber kuru bornoz

(İmaj kredisi: Red Paddle Co)

Bazılarının arkasındaki marka olaraken iyi şişme kürek panolarıetrafında (bizimRed Paddle Co Ride MSL incelemesibu SUP'ye mükemmel bir beş yıldız kazandırdı veen iyi başlangıç ​​kürek tahtasısıralama), kaliteyi ve detaylara gösterilen özeni Red'in su sporları aksesuarlarına kadar görmeyi beklerdik.


Daha hafif olan Red Quick Dry Microfiber Change Robe, zaten ağır olan paddle board kitinize gereksiz kilolar eklemek istemediğiniz sıcak havalarda plaj gezileri veya yaz SUPing için idealdir. Üzerinizi değiştirirken sizi koruyacak ve sudan çıktığınızda güneşi ve rüzgarı sizden uzak tutacaktır.

Tabii ki, daha hacimli bir kuru elbise ile alacağınız sıcaklığı feda ediyorsunuz. Soğuk aylarda soğuk suda yüzmenizi sağlayacak bir şeye ihtiyacınız varsa, Red'in Pro Change bornozunun da bir yükseltmeye sahip olduğunu duymak ilginizi çekebilir - artık daha uzun kollara sahiptir ve daha yumuşak, daha hafif ve daha hafiftir. daha küçük paketleyin.


Red Paddle Co mikrofiber kuru bornoz

(İmaj kredisi: Red Paddle Co)

Red Paddle Co Hızlı Kuruyan Mikrofiber Değiştirilebilir Bornoz 47,95 £/86 AU $ (yetişkin versiyonu), 29,95 £/54 AU $ (çocuk versiyonu) RRP ile şimdi satın alınabilir.Tüm Kırmızı Değişen Bornoz serisine buradan göz atın.