Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • Reebok'un yeni Floatride Energy 3 Adventure, koşu ayakkabısı endüstrisinin geleceğine bir bakış sunuyor

Reebok'un yeni Floatride Energy 3 Adventure, koşu ayakkabısı endüstrisinin geleceğine bir bakış sunuyor

NSen iyi yol koşu ayakkabılarıveen iyi koşu ayakkabısıher zaman farklı olmuştur ve farklı sporcu türleri için hazırlanmıştır: yol ayakkabılarının alt kısmında bol miktarda köpük bulunur ve hafif, nefes alabilen bir üst kısma sahiptir, arazi ayakkabısı ise daha serttir ve yoldan çıktığınızda ayaklarınızı korumak için daha sağlam bir üst kısım ile birlikte gelir. Reebok, bunu yapan ilk ayakkabılardan biri olabilecek yeni bir hibrit koşu ayakkabısı olan Floatride Energy 3 Adventure ile iki kategori arasındaki boşluğu kapatmaya çalışıyor.


Gittikçe daha fazla insan koşuya ve özellikle park koşusuna hobi olarak başladıkça, Reebok gibi büyük markaların herkes için daha uygun hibrit koşu ayakkabıları sunarak pazardaki çok da küçük olmayan boşluğu doldurmaya çalışması şaşırtıcı değil. koşu türleri. Reebok Kıdemli Ürün Müdürü Keith Stern, 'Floatride Energy 3 Adventure ile amacımız her tür koşucu için değer ve çok yönlülük sağlayan bir ayakkabı yaratmaktı' diyor.

Reebok Floatride Energy 3 Adventure: özellikler

Reebok Floatride Energy 3 Adventure, 'yüksek aşınma' alanlarında dayanıklılık ve su koruması için güçlendirilmiş bir burun ve topuğa sahiptir; ve ayakkabılar Reebok'un [REE]CYCLED ürün serisi kapsamında piyasaya sürüldüğü için, bu güçlendirilmiş parçalar burun kısmında %100 geri dönüştürülmüş plastik ağdan ve topukta %100 geri dönüştürülmüş plastik yırtılmaz malzemeden yapılmıştır.

Performansa gelince, Reebok Floatride Energy 3 orta tabanın ve dış tabanın 'yolda ve arazide performans ve konfor sağladığını' iddia ediyor, yani bu hibrit ayakkabıların bu ortamlardan herhangi birinde nasıl performans gösterdiğinin henüz belirlenmediğini söyleyelim. Kesin olan bir şey var: Ayakkabıların daha geniş koşu topluluğu tarafından ne kadar iyi karşılandığını yakından izleyeceğim. Muhtemelen Reebok da aynısını yapacaktır.

Reebok Floatride Energy 3 Adventure: resim galerisi

Resim 1 / 4

Reebok Floatride Energy 3 Adventure fiyat çıkış tarihi


(İmaj kredisi: Reebok)
Resim 1 / 4

Reebok Floatride Energy 3 Adventure fiyat çıkış tarihi

(İmaj kredisi: Reebok)
Resim 2/4

Reebok Floatride Energy 3 Adventure fiyat çıkış tarihi


(İmaj kredisi: Reebok)
Resim 3/4

Reebok Floatride Energy 3 Adventure fiyat çıkış tarihi

(İmaj kredisi: Reebok)
Resim 4 / 4

Reebok Floatride Energy 3 Adventure fiyat çıkış tarihi


(İmaj kredisi: Reebok)

Reebok Floatride Energy 3 Adventure: fiyat ve bulunabilirlik

Floatride Energy 3 Adventure, 8 Temmuz 2021'den itibaren 110$/100£ fiyatla üç erkek renk grubu ve üç kadın renk grubuyla Reebok ABD'de veReebok İngiltere.

AUS fiyatı ve bulunabilirliği TBC.

Bugünün en iyi koşu ayakkabısı fırsatlarıAdidas Unisex 4DFWD Çekirdek... Adidas 4DFWD Cotswold Dış Mekan 290 dolar Görünüm Tüm fiyatları gör Nike Zoomx Yenilmez Koşu... Nike ZoomX Invincible Run Flyknit asi spor 249,99 ABD Doları Görünüm Tüm fiyatları görSaucony Erkek Kinvara Erkek Kinvara... Saucony Kinvara 12 Amazon 113,45 ₺ GörünümTüm fiyatları görBrooks Hyperion Tempo Koşu... Brooks Hyperion Tempo Amazon 156,85 ₺ GörünümTüm fiyatları gör Hoka One One Kadın Mach 4... Hoka Bir Bir Mach 4 Cotswold Dış Mekan 210 ABD Doları Görünüm Tüm fiyatları görNew Balance Erkek 1080v10... New Balance Fresh Foam 1080v11 Amazon 170 TL GörünümTüm fiyatları göradidas Kadın SL20... Adidas SL20 Amazon 98,20 TL GörünümTüm fiyatları gör Under Armour Kadın AKIŞI... Zırh Altında Akış Velociti Rüzgarı kıpır kıpır Avustralya 166 ABD Doları Görünüm Tüm fiyatları gör Nike Air Zoom Pegasus 37 (Gs)... Nike Hava Yakınlaştırma Pegasus 37 Sporcunun Ayağı 89,99 ABD Doları Görünüm Tüm fiyatları gör Asics Metaracer Bayan Ayakkabı ASICS Metaracer Orman Yangını Sporları 223,92 ABD Doları Görünüm Tüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz