Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Remington B5 vs Braun Sakal Düzeltici 7: boz sakal düzelticilerin savaşı başlasın

Remington B5 vs Braun Sakal Düzeltici 7: boz sakal düzelticilerin savaşı başlasın

Daha kalın sakallar genellikle daha güçlü bir düzeltici, tercihen çeşitli kesme uzunlukları ve yanlışlıkla çok fazla macunsu çene ortaya çıkarmamanızı sağlamak için plastik koruyucular gerektirir. Bunu akılda tutarak, hem Remington B5 hem de Braun Sakal Düzeltici 7, daha yoğun yüzler için en iyi seçimlerimiz oldu ve makyajımızın bir parçası oldu.en iyi sakal düzelticilerbitkin.


Braun, 20 mm'ye kadar harika bir kesme uzunluğu sunarken, Remington numarası 18 mm'de gelir. Her ikisi de, her ikisi de keskin bıçaklar ve kolay bir temizleme yöntemi (bir musluk altında durularsınız) biraz farklı bir uygulama ile olsa da, uzunluğu ayarlamak için ön tarafta kullanışlı bir döner kadrana sahiptir.

Hangisinin ilginize ve paraya değer olduğunu bulmak için temiz bir tıraştan daha uzun düzeltmelere kadar her şeyi deneyerek ikiliyle zaman geçirdik.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu düzelticilerin her ikisi de daha uzun sakalları kontrol altında tutmak için harikadır, bu nedenle daha hassas bir şey istiyorsanız veya pürüzsüz bir yakın tıraş istiyorsanız, şuna benzer bir şeye göz atın:Philips OneBlade ProveyaPanasonic I-Shaper ER-GD60yerine.

Günümüzün en iyi Braun Sakal Düzeltici 7 ve Remington B5 fırsatları Braun 10'u 1 Arada Hepsi Bir Arada... Braun Sakal Düzeltici 7 Amazon 165$ GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Remington B5 İnceleme


(Resim kredisi: Remington)

Remington B5 vs Braun Sakal Düzeltici 7: yapı kalitesi

Her iki düzeltici de ağırlıklı olarak plastikten yapılmış olsa da, Remington B5, genel yapı kalitesi açısından Braun Beard Trimmer 7'yi sadece geride bırakıyor. Bunun nedeni, düzelticiyi ıslak ellerle kullanmayı kolaylaştıran büyük boy bir kauçuk tutamağa sahip olmasıdır.

Sakal Düzeltici 7'yi biraz daha az kavrayıcı bulduk ve pürüzsüz plastik kabuğu, düşürmeyi ve karıştırmayı kolaylaştırdı. Bu, arkada hafif benekli bir tutuşun varlığına rağmen. Bununla birlikte, iki tonlu gri ve siyah boya işi, Remington'un sarı flaşlarından biraz daha çekici görünüyor.


Her iki durumda da, bıçaklar keskindir ve körelmeden önce çok fazla düzeltmeye dayanacaklarını hissettirirken, Braun kutusundaki yağ eksikliği, onları temizledikten sonra yağlamanız gerekmediğini gösterir. Aslında, kutuda 'ömür boyu keskin metal bıçak' yazıyor. ve kutu asla yalan söylemez, değil mi?

Remington çıkıntısını araştırın ve bıçakların 'kendi kendini keskinleştirdiğini' söyleyerek bir adım daha ileri gittiklerini göreceksiniz. ama bu muhtemelen at gübresidir. Kuşkusuz, bıçakların zamanla körelip körelmediğini görmek için ikisiyle de yeterince uzun yaşamadık.


Her iki düzeltici de, trim uzunluklarını önemseyen döner bir kadrana sahiptir ve Remington'un durumunda bu, gömme konumu ve kauçuk kaplaması sayesinde hoş ve sağlam bir his verir. Braun, Sakal Düzeltici 7'nin önüne monte edilmiş ve düştüğünde kopabilecekmiş gibi hissettiren plastik bir kadranı tercih ediyor.

Genel olarak, Remington B5 daha sağlam bir ünite gibi hissediyor ve makul miktarda suistimal alacak şekilde üretildi. Bununla birlikte, hiçbiri tam olarak su geçirmez olduğunu iddia etmiyor, bu nedenle sakalınızı duşta evcilleştirmeyi seviyorsanız, biraz daha fazla harcamaya ve tercih etmeye değer olabilir.Philips BT9000 Prestijsadece bir robotun yeni cilalanmış uzantısı gibi görünmekle kalmaz, aynı zamanda mükemmel bir performans sergiliyor.

Braun Sakal Düzeltici 7 incelemesi

(İmaj kredisi: Braun)

Remington B5 vs Braun Beard Trimmer 7: pil ömrü ve çalışma süresi

Çene yapraklarınızı mükemmelleştirmek için saatler harcamayı sever misiniz? 'Evet' yanıtı verdiyseniz, tam şarj için yalnızca 60 dakika gerekli olan 100 dakikalık etkileyici bir çalışma süresi sunan Braun Sakal Düzeltici 7'ye doğru kaymak muhtemelen iyi bir fikirdir.


Bunun da ötesinde, tamamen düz bir düzelticiyi fişe takmak ve sadece beş dakikada hızlı bir tıraş için yeterli şarjı almak mümkündür. Ancak, banyoda iyi bir tıraş prizine veya iki pimli bir fiş adaptörüne ihtiyacınız olacak, çünkü burada elde ettiğiniz tek şey iki pim.

Remington B5, pes etmeden önce yaklaşık 60 dakika çalışır ve şarj olması için aynı süreyi alır. Reklamı yapılan bir hızlı şarj işlevi yoktur, ancak Remington bir mikro USB şarj girişi takmıştır, bu da bir kabloyu bulmayı ve her yerde şarj etmeyi çok daha kolay hale getirir.

Remington B5 İnceleme

(Resim kredisi: Remington)

Remington B5 ve Braun Sakal Düzeltici 7: performans

Remington B5 ile başlayalım, çünkü en kısa ayarına getirildiğinde, bıyıkları oldukça düzgün ve modaya uygun bir perma-anız olacak şekilde dilimleme konusunda iyi bir iş çıkarıyor, ancak büyük tarak, açıktakiler gibi zor noktalara ulaşmayı zorlaştırıyor. boyun veya çenenin hemen altında.

Bununla birlikte, ayarlanabilir bıçaklar iyi çalışıyor ve 18 mm'lik iyi tarak, gerçekten uzun sakalları kontrol altında tutmak için harika. İyi bir ağırlığı var, yani her geçişte yanlışlıkla tüyleri kaçırmazsınız ve motor oldukça kalın tüyleri biçmek için yeterince güçlüdür.

Bunu kafamızda test ettik (evet, sanatımız için acı çekiyoruz) ve ayarlanabilir bıçaklar, arka ve yanlarda o güzel, kolay 'solma' görünümünü elde etmek için iyiydi. Ne yaptığını bilen birinin elinde Remington B5 ile yarı düzgün bir saç kesimi elde etmek mümkün.

Braun Sakal Düzeltici 7, daha fazla değiştirilebilir aksesuarlarla birlikte gelir; bu nedenle, düzgün kirli sakallar oluşturmak, kulak kıllarını düzeltmek ve ultra keskin sakal hatları oluşturmak mümkündür, bu da onu tartışmasız çok yönlü daha iyi hale getirir. Kesme gücü Remington numarası kadar iyi olmasa da ve en büyük 20 mm tarak biraz belirsiz hissettirdi.

Bununla birlikte, her iki modeldeki korumalar da stabildir ve bazı daha ucuz rakipler gibi rahatsız edici bir alışkanlığı yoktur, her ikisinde de ayar çarkının kullanımı kolaydır. Remington, düzeltici yüze tutulduğunda bile, tekerleğin başparmakla ayarlanması gerçekten kolay olduğundan, burada kullanılabilirlik için alır. Braun'un direksiyonu biraz cimri ve anında ayarlamaları zorlaştırıyor.

Braun BeardTrimmer 7 İnceleme

(İmaj kredisi: Braun)

Remington B5 vs Braun Sakal Düzeltici 7: hangisini satın almalısınız?

Vahşi, kalın sakal kırpma öncelik listesinin başındaysa, daha güçlü hissettirdiği ve sakal kaynaklı birçok kötüye kullanıma dayanacak gibi görünmesini sağlayan genel bir yapı kalitesine sahip olduğu için kesinlikle Remington B5'e bakmanızı öneririz. Ayrıca daha ucuz.

Braun Sakal Düzeltici 7, tartışmasız daha çok yönlü bir ünitedir ve birlikte verilen aksesuarları, onu daha hassas bir tıraş elde etmek veya bugün birçok erkeğin sakallarında kullanmaktan hoşlandığı jilet gibi keskin hatlar oluşturmak için iyi hale getirir.

Bununla birlikte, koruyucuyu Remington B5'ten çıkarmanın ve en düşük ayarına getirmenin çok benzer sonuçlar verdiğini gördük… ve aksesuar başlıklarını değiştirmekle uğraşmanıza gerek yok.

Ancak her ikisi de Pingtwitter'lerde bir yer kazandıen iyi sakal düzelticirehberlik etmek.

Günümüzün en iyi Braun Sakal Düzeltici 7 ve Remington B5 fırsatları Braun 10'u 1 Arada Hepsi Bir Arada... Braun Sakal Düzeltici 7 Amazon 165$ GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?