Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Remington Quick Cut Saç Kesme Makinesi incelemesi

Remington Quick Cut Saç Kesme Makinesi incelemesi

Remington Quick Cut fırsatları Remington Quick Cut argos.co.uk £29,99 Görüntüle

Birleşik Krallık'ta ortalama bir saç kesimi fiyatı 15 £ civarındadır, bu kulağa pek hoş gelmeyebilir, ancak birkaç haftada bir saç kesimi alıyorsanız, bu tutar artar.


Bunu fark eden ABD'li kişisel bakım markası Remington, kuaförün gücünü hemen herkesin eline veren ve böylece bir berbere adım atmadan kendi saç kilitlerini kesip düzeltebilecekleri bir DIY bakım aletini piyasaya sürdü. Quick Cut Saç Kesme Makineleri olarak adlandırılan bu oldukça sıra dışı cihaz, evlerinin rahatlığında hızlı ve profesyonel görünümlü bir düzeltme isteyenlere yöneliktir.

Bunu yapmak için, Remington'un tuhaf görünümlü kesme makinesi, firmanın şık, kompakt ve daha ergonomik bir tasarımda %57 daha fazla bıçak kapsama alanı sunduğunu söylediği özel bir CurveCut bıçak teknolojisi ile akıllıca tasarlanmıştır.

Ama gerçekten teneke üzerinde söylediklerini yapıyor mu? bunlar mıen iyi saç kesme makinelerietrafında? Öğrenmek için (gergin bir şekilde) Quick Cut Saç Kesme Makinesini kilitli paspasımıza saldık.

Remington Quick Cut saç kesme makinesi incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Remington Quick Cut Saç Kesme Makinesi incelemesi: tasarım

Quick Cut Saç Kesme Makinesi kablosuz, hafif ve kompakttır, yani çantanızdaki yerler arasında kolayca taşıyabilirsiniz. Ancak tasarımı benzersiz kılan şey şeklidir.

Remington, çoğu geleneksel saç kesme makinesinin oldukça hantal olduğunu ve bu nedenle tutması ve kendi başınıza kullanması zor olduğunu kabul ettiğinden, Quick Cut özellikle ergonomik küp benzeri bir şekilde tasarlanmıştır. Bu, Quick Cut Saç Kesme Makinesinin başınızın arkası gibi ulaşılması zor yerleri düzeltirken yerinde tutulabileceği anlamına gelir. Kavisli bir arkaya sahiptir ve avucunuzun içine güzel bir şekilde otururken, açılı ön kısım parmakların kavraması için yeterli bir yüzey sağlar.


Quick Cut'taki bir başka yeni tasarım özelliği, yukarıda bahsedilen CurveCut bıçağıdır. Bu temelde, bıçakların başınızın hatlarını daha iyi takip etmesi ve daha temiz, daha eşit bir kesim sağlaması için yay şeklinde açılı olduğu anlamına gelen süslü bir isimdir.

Böyle bir tasarımın sonucu, saçınızı tod'unuza yaptırmanın süper hızlı olduğu ve standart şekilli saç kesme makinelerinden çok daha az zahmetli olduğu anlamına gelir. Oh, ve bu kesme makinelerinin de su geçirmez olduğundan bahsetmeliyiz, yani bir düzeltmeden sonra temizlemeleri gerçekten çok kolay. Sadece musluğun altında çalıştırın.


Remington Quick Cut saç kesme makinesi incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Remington Quick Cut Saç Kesme Makinesi incelemesi: performans

Hızlı Kesim Saç Kesme Makinesi, kafanın neresine yerleştirilirse yerleştirilsin ele tam oturduğu anlamına gelen ergonomik tasarımı sayesinde, küçük tümsekler ve çukurlar ne olursa olsun herhangi bir kafatasının şekline uyum sağlayarak eşit şekilde kesebilir. Kavisli bıçak kurulumu burada da gerçekten yardımcı oluyor.

Dokuz sabit uzunlukta tarak, ezici hissetmeden tesviye için iyi bir kesme uzunluğu aralığı sunar. Çok çeşitli stiller oluşturmanıza izin verirken, harmanlama için neredeyse mükemmel olduklarını gördük.

Pil benzeri performans açısından, Quick Cut Saç Kesme Makinesi, şarjlar arasında yaklaşık 40 dakikalık kesme süresi sağlayan şarj edilebilir bir lityum iyon pil ile çalışır. Bunun daha iyi olabileceğini düşünüyoruz, özellikle de kendi solma işleminizi yapmak için zaman ayırıyorsanız. Bunu söyleyerek, çoğunlukla normal saç kesme sürecini hızlandırmaya gerçekten yardımcı olan tasarımı sayesinde, bir düzeltmeyi bitirmemiz için yeterince uzun sürdü.


Bununla birlikte, işleri biraz hızlandırdığı için, kendi saçını kesmeye alışkın olmayanlar, Hızlı Kesimin biraz aceleci olduğunu görebilir (bizim yaptığımız gibi) ve siz farkına varmadan önce gittiniz ve aldınız. beklediğinizden biraz daha fazla. O zaman bu bir kriz kontrolü meselesidir. Kendi kendine şekillendirme konusunda yeniyseniz, bir öğrenme eğrisi olduğu için kesinlikle zaman ayırmanızı öneririz!

Remington Quick Cut saç kesme makinesi incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Remington Quick Cut Saç Kesme Makinesi incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

Remington Quick Cut Saç Kesme Makinesi ilk olarak 2015 yılında 65 £ RRP ile piyasaya sürüldü, ancak bugün hala satın alınabilir ve fiyatı biraz düştü. Artık, alışveriş yaptığınız yere bağlı olarak, Argos gibi çevrimiçi perakende satış noktalarında 40 £ gibi düşük bir fiyata bulmalısınız.

Alışveriş yapanlar saç kesme makinesi, yumuşak taşıma çantası, kullanım kılavuzu, şarj aleti, temizleme fırçası, bıçak için yağ ve kutu dahil dokuz farklı boy tarak (1.5mm-15mm) bulacaklar.

Remington Quick Cut saç kesme makinesi incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Remington Quick Cut Saç Kesme Makinesi incelemesi: karar

Quick Cut Hair Clipper by Remington, çok fazla komplikasyon olmadan eşit bir kesim sunabilen uygun fiyatlı, kullanışlı bir araçtır. Kendin Yap saç kesimi dünyasında yeniyseniz, bir öğrenme süreci söz konusu olabilir, ancak bir kez alıştıktan sonra, onu daha geleneksel saç kesme cihazlarına tercih edebilirsiniz.

Bunu beğendin mi? Neden bakım rutininizi tamamen güncellemiyorsunuz:

Fiyatlar - Remington Hızlı Kesim:▼