Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Ring Alarm incelemesi: basit, uygun fiyatlı ev güvenlik sistemi

Ring Alarm incelemesi: basit, uygun fiyatlı ev güvenlik sistemi

En son teknolojiyi kullanarak evinizi, eşyalarınızı ve ailenizi korumak için seçebileceğiniz çeşitli yollar var. Örneğin akıllı sensörlerin ve kameraların ısmarlama bir konfigürasyonunu ayarlayabilir veya Ring Alarmı gibi hepsi bir arada bir güvenlik çözümü satın alabilirsiniz.


Aynı Amazon'un sahip olduğu markadangüvenlik kameralarıHalka Alarm sistemi, bir baz istasyonu, bir temas sensörü, bir hareket dedektörü, bir tuş takımı (alarm kurma ve devre dışı bırakma için) ve bir menzil genişletici (böylece sensörlerinizi daha da genişletebilirsiniz) içerir.

Günümüzün en iyi Ring Alarmı 5 Parça Kiti, Ring Alarmı Hareket Dedektörü Dizüstü Bilgisayarları Doğrudan39,97 £ GörünümHalka Alarm Hareket Dedektörü Aletleri Doğrudan39,97 £ GörünümZil Alarmı 5 Adet Güvenlik ... Ebuyer229,98 £ GörünümRing Alarm 5 Parça Kiti - Ana Sayfa ... Amazon Prime 249 £ Ön Sipariş Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Gerektiğinde ek sensörler satın alabilir, gerekirse tüm evinizi hazırlayabilirsiniz. Her şey, herhangi bir Ring güvenlik kameranız varsa kullanacağınızla aynı olan standart Ring uygulaması aracılığıyla yönetilir (gerekirse alarm sistemiyle çalışabilir).

Sirenin çalmasına ve telefonunuza uyarı gönderilmesine ek olarak, üç adede kadar acil durum kişisinin aranması için ayda 8 sterlin ödeyebilirsiniz (sadece uçakta veya başka bir şeyde olmanız durumunda). Sen alırsındiğer bonuslarücretli plana sahip diğer Ring cihazları için de.

Ring Alarm incelemesi: tasarım ve kurulum

Zil Alarmı


(İmaj kredisi: Gelecek)

Zil Alarmını yapılandırmak çok kolay olduğundan, Ring için tam not alın - Ring uygulaması, donanımı ağınıza bağlama ve baz istasyonunun sensörleri görebildiğinden emin olma ve her şeyin çalışıp çalışmadığını kontrol etme sürecinde sizi yönlendirir . Sadece birkaç dakikanızı alacaktır.

Dahası, ihtiyacınız olan her şey kutunun içinde: piller, duvar askıları, talimatlar. Evde bir güvenlik sistemi kurmak için profesyonelleri aramak zorunda kaldığımız günler geride kaldı. Sistemin temel parçaları - tuş takımı ve baz istasyonu - duvara monte edilebilir veya herhangi bir düz yüzeye yerleştirilebilir.


Ring güvenlik kameraları gibi, Ring Alarm sisteminin tasarımı da modaya uygun olmaktan çok işlevseldir, beyaz plastik koşu teması ile. Bu, evde yaptığınız her türden ev dekorasyonu tarzına tam olarak uyacak bir ürün paketidir - bu, diğer bazı akıllı ev kitlerinin üstün estetiğinden yoksun bir sistem olabilir, ancak bu hiçbir şekilde göze batan bir şey değil.

İşlemlerin merkezi olan minimalist tuş takımıdır. Daha sonra üç moddan birini ayarlamanıza izin veren bir erişim kodu ayarlarsınız: uzakta, devre dışı veya ev. Bu üç mod, Android veya iOS uygulamaları aracılığıyla da ayarlanabilir, ancak henüz hızlı devre dışı bırakma için bir anahtarlık almadınız (SimpliSafe sistemi).


Ring Alarm incelemesi: özellikler ve işlevsellik

Zil Alarmı

(İmaj kredisi: Gelecek)

Temel düzeyde, sensörlerden herhangi biri tetiklendiğinde alarm çalar ve telefonunuza bir uyarı gönderilir. Ayda 8 sterlinlik abonelik paketini ekleyin ve ayrıca kendinizin yanı sıra en fazla üç acil durum irtibat kişisine (bir komşu veya bir akraba gibi) sahip olabilirsiniz - böylece müsait değilseniz bir başkası evinizi kontrol edebilir. Abonelikle birlikte gelen bir diğer ekstra, Wi-Fi ağınıza bir şey olması durumunda hücresel ağ yedeklemesidir.

Ring güvenlik kameralarınız varsa, bu ücretli abonelik onları sisteme entegre etmenizi sağlar - bir davetsiz misafir tespit edildiğinde otomatik olarak kayda başlarlar. Ayrıca paranız karşılığında bulutta 30 günlük video kayıt arşivine sahip olursunuz. Hareket ve temas sensörleri işlerini yaparken ve ihtiyaç duyduğumuz tüm işlevleri sunan tuş takımı ve uygulamalarla test ettiğimizde her şey birlikte iyi çalıştı.

104 desibel yüksek, aslında çok yüksek, bu nedenle sizin (veya komşularınızın) sesi duymayacağınızdan endişelenmenize gerek yok - ön kapınıza atanan giriş sensörü tetiklenirse, bir Anahtar kodunuzu girmek için birkaç dakika bekleyin, aksi takdirde siren hemen çalar (tabii ki sistem şu anda devrede olduğu sürece). Bu menzil genişletici iyi bir fikirdir, yani sensörlerinizin sizin için 1.000 fit kareye (yaklaşık 93 metrekare) kadar bir evi kaplayabileceği anlamına gelir.


Henüz evinizden çıktığınızda sistemin kendisini otomatik olarak ayarlamasını sağlayamazsınız ve bu tür bir gelişmiş işlevsellik, gelecekte kullanılabilir olması iyi olur. Bununla birlikte, hareket sensörlerinin evcil hayvanlara izin verecek şekilde ayarlanabilmesinden hoşlanıyoruz - onları en düşük hassasiyet ayarına getirin ve ağırlığı yaklaşık 22 kilogramdan (49 pound) az olan nesneleri algılamayacaklar.

Ring Alarm incelemesi: fiyat ve karar

Zil Alarmı

(İmaj kredisi: Gelecek)

Halka Alarm sistemi kapsamlı, uygun fiyatlı, kurulumu basit ve kullanımı kolaydır - iyileştirilebileceği çok fazla yol düşünmek zordur. Tasarım belki biraz daha gösterişli olabilir ve bazı yararlı akıllı ev otomasyonlarının eklendiğini görmek isteriz, ancak mevcut haliyle çok etkileyici bir paket.

Eklenen Alexa entegrasyonu ve tabii ki Ring güvenlik kameralarına bağlantı ile, Amazon kitinin diğer bitlerine zaten yatırım yapmış olanlar için daha da mantıklı. Elbette ekstra sensörler fiyatı biraz yükseltecek, ancak en önemli odalarınızdan birini veya ikisini kaplamak sizin için yeterli olabilir (özellikle alarmı yanlışlıkla tetiklemek istemiyorsanız).

Sistem ve uygulama aracılığıyla sunulan seçenekler bazıları için biraz fazla basit olabilir, ancak basitliklerini seviyoruz - sistemi gerektiği gibi kurmanız ve devre dışı bırakmanız yeterlidir. Uygun fiyatlı sensörler ve kameralar da mevcut olduğundan, cihazların Halka Alarm ağını gerektiği zaman ve gerektiği zaman genişletebilirsiniz.

Geleneksel bir hırsız alarmı kurmakla karşılaştırıldığında, Ring Alarm sistemi, yapılandırması daha kolay ve kurulumu daha ucuz olan bir şey sunar. Her şey iyi çalışıyor ve bakımı kolaydır ve evden uzaktayken size ekstra rahatlık sağlayacaktır. Daha gelişmiş bir şey için göz atınSimpliSafe seçeneği.