Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Halka kapı zili anlaşması: Yeni Halka Görüntülü Kapı Zili 3 ile ÜCRETSİZ Halka Kapalı Kamera alın

Halka kapı zili anlaşması: Yeni Halka Görüntülü Kapı Zili 3 ile ÜCRETSİZ Halka Kapalı Kamera alın

Akıllı ev güvenlik kameraları ve görüntülü kapı zilleri, 2020'nin en çok aranan ev yükseltmelerinden ikisidir ve Currys'in bu haftaki anlaşması, size Ring'in en yeni nesil Video Kapı Zili 3'ü ve bir Halka İç Mekan Kamerası ile evin içinde ve dışında güvenlik için harika bir başlangıç ​​paketi sunar. - görmeyi beklediğimizden daha iyi bir anlaşmaAmazon Prime Günü.

Ring Video Doorbell 3'ü ücretsiz Ring Indoor Cam paketi ile satın alın

Halka Görüntülü Kapı Zili 3, bir şirketin en son kamera kapı zilidir.en iyi görüntülü kapı zillerive gelişmiş hareket algılama ve ilk kez çift bantlı Wi-Fi içerir.

Kurulumu ve kurulumu gerçekten çok kolaydır ve kutuya monte etmek için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Çalışmaya başladığında, birisi düğmeye bastığında, nerede olursanız olun - evde veya dışarıda, telefonunuzda bir bildirim alırsınız.


Ring uygulamasında yanıt verebilir, kapı ziline bağlanarak iki yönlü iletişimle canlı yayın yapan Full HD görüntüleri görebilir, böylece postacıdan örneğin evde değilseniz belirli bir yere bir paket bırakmasını isteyebilirsiniz. Ayrıca Amazon Echo Show cihazlarıyla da çalışır, böylece kapıda kimin olduğunu sadece sesinizle isteyerek görebilirsiniz.

Güvenlik için, Ring kapı zili hareketi ne zaman algıladığını ve gece görüşüne sahip olduğunu da söyleyebilir.


Halka Görüntülü Kapı Zili 3, pille çalıştırılabilir veya mevcut kapı zili kablo tesisatınızı kullanabilir - bu esneklik, en iyi özelliklerinden biridir.

Akıllı kapı zilinin yanı sıra, bu anlaşma size ücretsiz olarak atılan bir Halka Kapalı Kamera sağlar. Ayrıca 1080p Full HD çekim yapar, hareket algılama özelliğine sahiptir, gece görüşüne sahiptir ve iki yönlü konuşmaya sahiptir.


Bunun güç için fişe takılması gerekir, ancak iç mekan kullanımı için tasarlandığından (kapı zilinin aksine hava koşullarına dayanıklı değildir), sorun değil. Küçük bir güvenlik seti olarak, bunlar harika - kapı zili ön tarafı izlerken bunu arka kapınızın iç tarafına doğru tutun ve iyi bir sisteminiz var.

Halka Görüntülü Kapı Zili 3 satın alın ve ÜCRETSİZ Halka İç Mekan Kamerası edinin | £ 49 tasarruf edin |Currys'de £ 179'a satın alın
Currys'den en yeni nesil Halka Görüntülü Kapı Zili 3'ü satın alın ve uygun bir Halka İç Mekan Kamerası edinin - bu size evde ekstra korumayı hızlı bir şekilde başlatmak için esnek bir akıllı güvenlik sistemi sağlar. Kapı zili esneklik için pille çalıştırılabilir ve her iki kamera da hareket algılama, gece görüşü, iki yönlü konuşma ve bulut depolama seçeneğine sahiptir. Her iki kamera da Alexa akıllı ekranlarla çalışır. Evinizi güvende tutun ve bir daha asla bir paketi kaçırmayın.

Dikkat etmemiz gereken bir şey, onlar için gerçekten kullanışlı bir güvenlik sistemi olarak çalıştıklarıdır, görüntülerin bulutta kaydedilmesini sağlayan Ring Protect Plus planına ihtiyacınız vardır - çevrimdışı kayıt yoktur. Ayrıca hırsızlığa karşı koruma ve diğer güvenlik avantajlarıyla birlikte size uzatılmış garantiler verir, ancak aylık 8 £ veya yıllık 80 £ tutarındadır. Bununla birlikte, gelecekteki Ring cihazı satın alımlarında% 10 indirim elde edersiniz, bu nedenle kamera sisteminizi genişletmeye karar verirseniz, orada biraz tasarruf edersiniz.