Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Ring Fit Adventure, kilo vermek için en iyi Nintendo Switch antrenmanıdır

Ring Fit Adventure, kilo vermek için en iyi Nintendo Switch antrenmanıdır

Nintendo Switch'iniz size gerçektentam vücut egzersizive yardımkilo kaybı? Fitness için en iyi Nintendo Switch oyunlarını deniyorum ve - özellikleRing Fit Macera- Cevabın EVET olduğunu söyleyebilirim. Elbette, bu biraz sert değil15 dakikalık altı paket egzersizama homurdanan ve terleyen tüm bu homurdanan birçok insan için bu,en iyi ev egzersizi.

• OkuyunNintendo Ring Fit Adventure incelemesi

Nintendo'nun bu noktada başı çekmesi şaşırtıcı değil. Wii ile, konsol dünyasına fiziksel hareket getirdi, özellikle deWii Fit. 14 yıl ileri sar veRing Fit Macera, diğer oyunların yanı sıra güçleniyorNintendo Anahtarıyepyeni bir swole seviyesine.

Özel denetleyicilere sahip bu özel fitness oyunları, sizi Mario'dan Luigi'ye ve sonra… erm, Samus Aran?


Nintendo Switch nereden alınır: bu perakendecilerin artık stokları var

Bir seçim koydumen iyi Nintendo Switch oyunlarıteste uygunluk için, size yardım etmede iyi olup olmadıklarını öğrenmek içinhızlı göbek yağını kaybetmek. Söz konusu tüm oyunları oynarken yakılan kalori miktarını takip etmek için birkalp atışı ekranıçünkü bunlar hala kalp atış hızını izlemek için en hassas giyilebilir spor cihazları - ve ayrıca altimetre, GPS ve paketledikleri diğer sensörlere ihtiyacım olmadığı içinkoşu saatleribu vesileyle.


• Plajdaki bedeninize 3 basit oyunla başlayınerkekler için kilo verme ipuçlarıaslında işe yarıyor

Her oyun yaklaşık yarım saat oynandı ve bir seçenek varsa, oynamanın en fiziksel yolunu seçtim. Örneğin, Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları'ndaki Mario & Sonic'te, yalnızca düğmeleri kullanarak oynayabilirsiniz, ancak test için çift - veya yoksa, tek kontrol cihazı kurulumu seçilmiştir. Ring Fit Adventure'da 'Extreme' zorluk ayarını seçtim. Bu listedeki diğer iki oyun için varsayılan kontrolcü ayarlarını kullandım.


Günün en iyi Nintendo Switch fırsatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ Gri Nintendo Switch'i Görüntüleyin ... Amazon Prime $ 299,99 Nintendo Switch Hayvanını Görüntüleyin ... Odak Kamera399 ABD doları GörünümNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Nintendo Switch oyunları oynarken GERÇEKTEN kilo verebilir misiniz?

İlk düşüncem 'hayır' oldu, ancak oyunları denedikten sonra kesinlikle kalori yaktıklarını söylemeliyim vekesinlikleDoğru ve düzenli oynarsanız, fiziksel kondisyonunuzu geliştirin. Tüm Nintendo Switch fitness oyunları eşit yaratılmadı, ancak göreceğiniz gibi hepsinin kullanımları var.

Genel olarak, yalnızca size yardımcı olamayacak oyunkilo vermekama potansiyel olarak sana yardım edebilirgüçlenaynı zamandaRing Fit Macera, şaşırtmayan bir şekilde. Bir miktar direnç sağlayan özel kontrolör ve oyunda gerçekleştirebileceğiniz egzersiz çeşitliliği (kilidi açıldıktan sonra) sayesindeRing Fit MaceraYağ yakmanıza ve kas kütlesi oluşturmanıza etkili bir şekilde yardımcı olabilir. Oyun sorunsuz değil, ama genel olarak mükemmel.

  • Kilo kaybı için en iyi boks egzersizi

Ring Fit Adventure: Tartışmasız Switch fitness şampiyonu

Ring Fit Macera

Ring Fit Adventure'ı düzenli olarak oynamak sizi kesinlikle forma sokabilir


(Resim kredisi: Nintendo)

İçin en iyisi:tüm fitness ihtiyaçları, hatta kas geliştirme… amakesinliklekilo kaybetmek

Yakılan kalori(30 dakikada): 245 kcal

Ring Fit Adventure harika bir oyundur. Kolay değil ama antrenmanın kalitesinden ödün vermeden egzersiz yapmayı biraz daha eğlenceli hale getiriyor. Oyunda yapabileceğiniz 40'tan fazla farklı egzersiz var (tümü kilidi açıldığında), belirli kas gruplarını hedefleyen mini oyunlardan ve kendiniz için bir araya getirebileceğiniz özel egzersiz programlarından bahsetmeye gerek yok.

Yeni hareketlerin kilidini açmak için ana hikaye modunda ilerlemeniz gerekecek. Söylemeye gerek yok, hikaye aşırı derecede karmaşık değil ama bu oyunu sürükleyici hikaye için oynamıyorsunuz. Farklı hareketlerin farklı saldırı noktaları vardır ve rakiplerinizi onlar sizi devirmeden yenmek istiyorsanız bazı stratejiler kullanmanız gerekir.

Ring Fit Adventure bir iç mekan oyunudur ve Nintendo neyse ki bu oyunla daha komşu dostu hale getirmek için bazı özellikler içeriyordu. Sanal avatarınızı ekranda ileri doğru hareket ettirmek, rakiplerinizi mağlup ederken yaptığınız titreşim ve seslerin miktarını azaltmak için durağan koşu yerine çömelebileceğiniz 'Sessiz Mod'da oynayabilirsiniz.

Ring Fit Adventure oynamak, özel kontrolörler ve kullanım şekilleri sayesinde tam bir vücut egzersizi sağlar. Oyunda Fit Battles sırasında gerçek ağız kavgası yapmayı bir kenara bırakın, bacaklarınızı çalıştırabilir ve kardiyovasküler sisteminizi yalnızca sabit koşu / çömelme titreşimi ile geliştirebilirsiniz.

Oyunun dezavantajlarından biri de oyunun başlangıcındaki alıştırmalarda çeşitlilik olmaması: Başlangıç ​​olarak sadece 4-5 arasından seçim yapabilir ve hikayede ilerledikçe her seferinde birini açabilirsiniz. Ayrıca her savaşta hangi egzersizleri yapmak istediğinizi de seçebilirsiniz ve esnekliği takdir etmeme rağmen, daha yapılandırılmış bir yaklaşım, oyuncuların ilerlemek için daha kolay egzersizleri seçerken gevşememelerini sağlayabilir.

Ring Fit Adventure oynamak, egzersiz yapmak için benzeri bir alternatif değildirKettlebells,dambılveyasüspansiyon eğitim sistemleriama insanları direnç eğitimiyle tanıştırmanın ve onları daha sağlıklı hale getirmenin eğlenceli bir yolu.

Günün en iyi Nintendo Ring Fit Macera fiyatları 90 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat NSW RING FIT MACERA İÇİN ... Amazon Prime $ 89.99 $ 78 Ring Fit Adventure'ı Görüntüle - Nintendo ... Amazon Prime $ 79.99 Ring Fit Adventure'ı Görüntüle - Nintendo ... En İyi Satın Al $ 79.99 Görüntüle NSW RING MACERA İÇİN ... Amazon Prime 94,99 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
Kilo vermek ister misin? Diyet oyununuzu doğru yapın

(Resim kredisi: Protein İşleri)

Göbek yağını kaybetmenin en iyi yolunun fazla yememek ve sağlıklı, dengeli beslenmek olduğunu belirtmekte fayda var. Nintendo Switch'te fitness oyunları oynamak çok eğlencelidir ve ayrıca metabolizmayı güçlendirmenize ve hızlandırmanıza yardımcı olabilir, ancak uygun diyet olmadan hiçbir sonuç görmezsiniz.

İlhama ihtiyacınız varsa, burada Pingtwitter'te bir dizi diyet rehberimiz var.keto diyeti yemek planıve hakkında ipuçlarıaralıklı oruç ile kilo vermek. Düşünmek isteyebilirsindaha hızlı kilo kaybı için alkolü kesmekve hatta keşfetmekKilo kaybı için egzersiz yapmak için günün en iyi zamanı.

Yardımcı olabilecek bir şey de takip etmektirkaçınılması ve dahil edilmesi gereken yiyeceklersağlıklı bir diyet ve tabii ki protein. Protein, hem kas geliştirme hem de kilo kaybı için harikadır ve yeterince elverişli bir şekilde,en iyi protein tozlarıyanı sıraen iyi protein barlarıve hattaen sarsıntılı- hem etli şeyler hem de vegan onun yerine geçer.

Nintendo Switch Fitness: İkinciler

Nintendo Fitness Boks

Fitness Boxing ile bu kolları sıkılaştırın

(Resim kredisi: Nintendo)

Nintendo Fitness Boks

İçin en iyisi:aerobik zindeliği geliştirmek, kolları sıkılaştırmak

Yakılan kalori(30 dakikada): 183 kcal

Fitness Boxing, görünüşe göre orijinal Wii Fit ve Just Dance 2020'nin veya bu konuyla ilgili herhangi bir jenerik dans oyununun aşk çocuğu. Fitness Boksunda, müziğin ritmini takip ederken, ipuçları ekrana aşağıdan süzülerek bir dizi hareket yapmanız gerekir.

Özellikle pop müzik dinlemeyi seviyorsanız, yapmak eğlencelidir. Oyuna saatler koyarken yeni müziğin kilidini açmak ve eğitmeninizi yeni kıyafetlerle giydirme yeteneği gibi teşvikler bile var. Daha da iyisi, farklı vücut kısımlarını hedefleyen egzersizler yapabilir ve hatta onları çalışmak istediğiniz zamanı bile ayarlayabilirsiniz. Pazı çalıştırırken, antrenmanınız çok fazla aparkat içerir ve göğüs kasları kancalarla saldırıya uğrar.

Söylemeye gerek yok, bacaklarınız çok fazla çalıştırılmayacak, alt bedeninizden tek gereken şey, en azından başlangıçta etrafta bir miktar ışık sıçraması. Bacak kasları oluşturmak istiyorsanız,en iyi kalça egzersiziilham için parça.

Joy Con denetleyicilerindeki sensörlerin atom saati kadar hassas olmaması nedeniyle, bazı zımbalar kaydedilmez ve olsalar bile her seferinde onları 'mükemmel' hale getirmek kolay bir şey değildir. Hassasiyet eksikliğine aldırmazsanız, 90'ların başındaki aerobik boks antrenmanlarının görkemli günlerini Fitness Boks ile yeniden yaşayarak ödüllendirileceksiniz.

Bugünün en iyi Nintendo Fitness Boks fırsatları1 Walmart müşteri incelemesiİndirimli Fiyat Spor Boks 2: Ritim ve ... Amazon Prime $ 49.99 $ 41.88 Fitness Boksunu Görüntüle, Nintendo, ... Walmart49,98 ABD doları GörünümNintendo Fitness Boks ... Amazon Prime 51 $ Fitness Boks Anahtarını Görüntüle (AB) CDKeys51,29 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Mario & Sonic Olimpiyat Oyunları Tokyo 2020

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları'nda Mario & Sonic'te arkadaşlarınızla yarışın

(Resim kredisi: Nintendo)

Mario & Sonic Olimpiyat Oyunları Tokyo 2020'de

İçin en iyisi:HIIT üst vücut antrenmanları, grup egzersizi

Yakılan kalori(30 dakika içinde): 191 kcal

Olimpiyat serisindeki Mario & Sonic yeni değil - ilk oyun 2007'de çıktı - ve konuya bakıldığında, bu serideki oyunların etrafında her zaman sportif bir hava vardı. Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları'ndaki Mario & Sonic adlı en son yinelemedeki durum budur ve bu noktada muhtemelen Tokyo 2021 Olimpiyat Oyunları'nda Mario & Sonic olarak yeniden adlandırılmalıdır, ancak boşver.

Oyunda, ikili Joy Con kurulumunu kullanarak farklı sporları taklit etmeyi deneyebilirsiniz ve deneyimlerime göre, koşu ile ilgili sporlar en zor olanıdır. Tırmanma gibi diğer bazı ilkelerin sensörleri kullanarak yapılması oldukça imkansızdır: Bir deli gibi etrafta sallasanız bile kolların konumunu kaydetmez.

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları'nda Mario & Sonic'in gerçekten parladığı yer çok oyunculu moddur.Eğer yeterince büyük bir TV'ye ve yeterince büyük bir alana sahipseniz, dört kişi bu oyunu aynı anda oynayabilir, bu da onu mükemmel bir fitness partisi oyunu yapar.

Yalnız ve daha da iyisi oynamayı tercih ederseniz bir hikaye modu bile var, bu modda daha sonra hem Mario hem de Sonic serilerinden klasik karakterler kullanılarak da oynanabilen bazı retro oyunlar var.

Olimpiyat Oyunlarında Bugünün en iyi Mario & Sonic Tokyo 2020 fırsatları İndirimli Fiyat Mario ve Sonic ... Amazon Prime $ 51.48 $ 41.87 İndirimli Fiyatı Görüntüle Nintendo Switch Mario & Sonic ... Walmart59,99 49,94 ABD doları GörünümNintendo Mario & Sonic at the ... Walmart51,65 ABD doları GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Zelda: BoTW

Kıyamet sonrası Hyrule'ı keşfederken çok fazla kalori yakmayacaksınız

(Resim kredisi: Nintendo)

Zelda: Vahşi Nefes

İçin en iyisi:bulmaca çözme (elbette zindeliği geliştirmek için değil)

Yakılan kalori(30 dakikada): 30 kcal

Zelda: Breath of The Wild, çok derinliği olan harika bir oyundur ve oynamaya başladıktan sonra muhtemelen sizi en az birkaç ay eğlendirecektir. Bu oyun, pişirme özelliği ve tamamlamak için mevcut bazilyon yan görevlerden bahsetmeye gerek kalmadan, tapınak bulmacaları ve karmaşık mekanikleriyle zihninizi meşgul edecek.

Zelda: BoTW'nin sizi anlayamayacağı bir şey olsa da, Link'i ekranda hareket ettirmek için herhangi bir kas kullanmadığınız için. Elbette, beyniniz, dinlenme sırasında yakılan metabolik kalorilerin büyük bir kısmından sorumludur, ancak bu oyuna gerçekten yoğun bir şekilde odaklanmak bile kalori harcamasını fazla artırmayacaktır.

Belki 10 yapmayı denemelisinşınavBir tapınağın kilidini her açtığınızda, bir kol tanımı oluşturmanıza yardımcı olabilir mi?

Günün en iyi The Legend of Zelda: Breath of the Wild fırsatları 310 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat The Legend of Zelda: Breath ... Amazon $ 59.99 $ 39.99 Zelda Efsanesini Görüntüle: Nefes ... Walmart59,88 ABD doları GörünümThe Legend of Zelda: Breath ... En İyi 59,99 $ Satın Al İndirimli Fiyatı Görüntüle Zelda Efsanesi - Nefes ... CDKeys80,98 ABD doları 70,19 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz