Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Ring, ucuz yeni Görüntülü Kapı Zili Kablolu'yu piyasaya sürdü

Ring, ucuz yeni Görüntülü Kapı Zili Kablolu'yu piyasaya sürdü

Normal kapı zilinize bakarak ve akıllı olmadığı için onu azarlayarak çok zaman harcıyorsanız, Amazon'un yeni Ring kapı zili ihtiyacınız olan yükseltme olabilir. Şirket, 60 $ / 49 £ / AU 119 $ gibi şaşırtıcı bir fiyata sahip yeni bir görüntülü kapı zili modelini duyurdu. Amazon, Ring Video Doorbell Wired'ın Mayıs ayında İngiltere'de ve sırasıyla 24 ve 25 Şubat'ta ABD ve Avustralya'da satışa sunulacağını söyledi.


İngiltere neden gecikmeli? Ring bize bunun, kablolu kapı zillerimizin daha düşük voltajlarda çalıştığı Avrupa'daki cihaz için daha fazla gelişme anlamına gelen voltaj farklılıklarından kaynaklandığını söylüyor.

Kural olarak, Amazon'un Ring kapı zilleri hakkında oldukça iyi hissediyoruz, bunlar piyasadaki en iyilerden bazıları, ancak kılavuzumuza bakın.en iyi video kapı zilleriöncelikle ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tane aldığınızdan emin olmak için.

Adından çok açık olmaması durumunda, bunu bir ana güç kaynağından çalıştırmanız gerekecek ve işlerin zorlaştığı yer burası. Üzerinderesmi site8-24 volt DC ile beslenmesi gerekeceğini ve 12 Watt ile 0,5 amper çekebileceğini söylüyor. Site ayrıca, 'Bu cihaza güç sağlamak için yalnızca resmi Ring DC kaynakları kullanılmalıdır. Başka herhangi bir DC kaynağının kullanılması hasara neden olacaktır.” Eee, tamam o zaman, bu biraz aptalca görünüyor. Bunu aklınızda bulundurun, ancak insanların onları 240 volta takmasını engellemek aşırı temkinli bir rehberlik olabilir.

Yeni Ring Video Doorbell Wired'ın iyi yanı, oldukça eksiksiz bir dizi özelliğe sahip gibi görünmesi. Video akışı hala 1080p, bu nedenle büyük modellerden daha ucuz bir kamera kullanma girişimi olmadı. Video tabanlı Alexa cihazlarıyla virüslerini ve bağlantılarını yakalamadan kapı arayanlarla sohbet etmek için iki yönlü konuşma alacaksınız.


Ring Video Doorbell Wired tarafından çekilen videoları 30 güne kadar kaydetmek istiyorsanız, bir Ring Protect Planına ihtiyacınız olacaktır. Bunlar ayda 3 $ / 2,50 £ / AU4 $ veya yıllık 30 $ / 24,99 £ / 40 $ AU tutarındadır ve bu da aylık ödemelerde küçük bir tasarruf sağlar. Ayrıca, sahip olabileceğiniz tüm Ring cihazlarını kapsayan artı hizmetini de seçebilirsiniz; maliyeti yıllık 100 ABD Doları / 80 ABD Doları / 150 ABD Doları veya aylık 10 ABD Doları / 8 ABD Doları / 15 ABD Doları tutarındadır. Artı hizmet ayrıca Ring donanımında %10 indirim ve uzatılmış garanti sunar.

Akıllı bir kapı zili almak için Mayıs ayına kadar bekleyemiyorsanız, yine de pille çalışan modeli tercih edebilirsiniz - bu, onlarınkini bağlamak istemeyenlere uygundur. Bunun fiyatları aşağıdadır.


Not: Bu haber, haberi yayınladığımızda mevcut olmayan Avustralya fiyatlandırmasını düzeltmek için güncellendi. Ayrıca, şimdi dahil edilen gecikmeli İngiltere / AB lansmanı hakkında daha fazla yorum aldık.