Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Ring Görüntülü Kapı Zili 2 vs Nest Merhaba: Eviniz için en iyi akıllı video kapı zili hangisi?

Ring Görüntülü Kapı Zili 2 vs Nest Merhaba: Eviniz için en iyi akıllı video kapı zili hangisi?

Evlerimiz alıyorher dakika daha akıllıve bu, ön kapınıza gönderilen video nöbetçisine kadar uzanıyor. Bu cihazların en iyilerinden ikisi Ring Video Doorbell 2 (Amazon'dan) ve Nest Hello (Google'dan), ancak hangisi sizin için doğru satın alma?


Burada Ring Video Kapı Zili 2'yi, önemli olan tüm önemli alanlarda - tasarım, özellikler, akıllı ev kitinin diğer parçalarıyla çalışma biçimleri, vb. - Nest Hello ile karşılaştıracağız. İşimizi bitirdiğimizde, en bilinçli seçimi yapabilmeniz gerekir.

Halka Görüntülü Kapı Zili 2 vs Nest Hello: tasarım

Halka Görüntülü Kapı Zili 2

Halka Görüntülü Kapı Zili 2

Hem Ring Video Doorbell 2 hem de Nest Hello iki temel bileşenden oluşur: bir düğme ve bir kamera. Bu kit parçalarını bir araya getirmenin çok fazla yolu var, ancak bizim gözümüze tamamen siyah Nest Hello biraz daha şık bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor - ancak iki tonlu siyah ve gümüşü (veya siyah ve mat siyahı) tercih edebilirsiniz. Halka Görüntülü Kapı Zilinin yaklaşımı 2.


12.83 x 6.35 x 2.74 cm boyutlarında gelen Ring Video Kapı Zili 2, ikisinin daha büyüğü - Nest Hello 11.7cm x 4.3cm x 2.6cm, bu nedenle kapı kasanızda o kadar belirgin görünmeyecektir. Halka Görüntülü Kapı Zili 2, kablolu veya kablosuz (pille çalışan) kurulum sunan bu iki görüntülü kapı zili cihazından daha çok yönlüdür; Nest Hello ile bağlamanız gerekir.

Ring Video Doorbell 2 ve Nest Hello ile birlikte gelen uygulamalara da bir göz atmak isteyebilirsiniz - yazılım tasarımı donanım tasarımı kadar önemli değildir, ancak bu uygulamaları kullanacaksınız. çok. Her ikisi de hoş bir şekilde zarif ve minimaldir ve onları burada ayırmak zor.


Günün en iyi Ring Görüntülü Kapı Zili 2 fiyatları İndirimli Fiyat Sertifikalı Yenilenmiş Yüzük ... Amazon $ 139.99 $ 79.99 Açık Kutuyu Görüntüle - Ring Peephole Cam ... Newegg85 ABD doları GörünümHalka Kablosuz 1080p HD Video ... Ofis Deposu 109,99 $ Görüntüle Halka Onaylı Yenilenmiş ... Crutchfield.com139,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Ring Video Doorbell 2 vs Nest Hello: özellikler

Nest Hello

Nest Hello


Temel işlevsellik açısından, Ring Görüntülü Kapı Zili 2 ve Nest Hello birbiriyle eşleşiyor - her ikisi de size ön verandanızda neler olduğuna dair bir video akışı gösteriyor ve iki yönlü bir sesli görüşme yapmanıza izin veriyor ve ikisi de bunu iyi yapıyor .

Her iki kapı zili de net 1080p çözünürlükte video akışı yapar ve kimse kapı ziline basmasa bile kameranın önünde hareket algılandığında sizi uyarabilir (etrafı gözetleyen insanları tespit etmek için kullanışlıdır). Her iki kapı zili de gece görüş moduna sahiptir ve aynı 160 derecelik görüş alanına sahiptir.

Akıllı ev entegrasyonunu unutmayalım: Hem Ring Video Doorbell 2 hem de Nest Hello, Alexa üzerinden bir Amazon Echo Show'a video gönderebilirken, Nest Hello ayrıca bir web sitesinde beslemeyi almak istiyorsanız Chromecast ve Google Assistant ile çalışır. büyük ekran. Nest Hello'dan alınan video da anında Google Home Hub'a gidecek şekilde ayarlanabilir.

Halka Görüntülü Kapı Zili 2


Halka Görüntülü Kapı Zili 2

Her iki görüntülü kapı zili için ekstra abonelik paketleri mevcuttur. Ring Video Doorbell 2 söz konusu olduğunda, klipleri 30 güne kadar buluta kaydetmek için ayda 2,50 £ veya yılda 25 £ ödeyebilirsiniz. Nest Hello için klipleri 10 günlüğüne buluta kaydetmek ve çok kullanışlı ek özellikler elde etmek için ayda 4 sterlin veya yılda 40 sterlin.

Özellikle, aktivite bölgeleri (yani yalnızca belirli bir alandaki hareket telefonunuzu uyarır) ve yüz tanıma (böylece Nest Hello anında kimin kapıda olduğunu bilir) ayarlayabilirsiniz. Bu, diğer Nest kameralarla aldığınız paketin aynısıdır ve bütçeniz varsa çok iyi çalışır.

Her iki görüntülü kapı zili de, telefonunuz yanınızda değilse, kapıda birini kaçırmamanızı sağlayacak isteğe bağlı zil sesleriyle ayarlanabilir. Son olarak, Nest Hello, kapı zilinizin belirli bir süre için (belki uyurken) sessize alınabileceği Sessiz Zaman adlı kullanışlı bir ekstra özelliğe sahiptir.

Bugünün en iyi Nest Hello Görüntülü Kapı Zili fırsatları3323 Walmart müşteri yorumlarıİndirimli Fiyat Nest Hello Görüntülü Kapı Zili Google Store229 ABD doları 179 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Google Nest Merhaba Akıllı Wi-Fi ... Walmart229 ABD doları 179 ABD doları GörünümNest Hello Video Kapı Zili Crutchfield.com179 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Google Nest Hello Macy's $ 229 $ 194,64 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ring Görüntülü Kapı Zili 2 vs Nest Hello: Karar

Nest Hello

Nest Hello

Yukarıda belirttiğimiz noktalardan da göreceğiniz üzere, bu iki görüntülü kapı zili arasındaki savaş çok yakındır. Hem Ring Görüntülü Kapı Zili 2 hem de Nest Hello, ön kapınızdan doğrudan telefonunuza güvenilir, akıllı video akışı sunar. Ayrıca Ring Video Doorbell Pro olduğunu unutmayın - daha güzel bir görünüm ve özel hareket bölgeleri için biraz daha fazla para, ancak kablolanması gerekiyor.

Hem Ring Video Doorbell 2 hem de Nest Hello sizi harekete karşı uyarabilir, ancak Google'ın üstün AI işleme özelliği sayesinde Nest, insanlar ve diğer hareketli nesneler (köpekler veya arabalar gibi) arasında ayrım yaparak onu sınırlar. Bir Nest Aware aboneliği ekleyin ve yüzleri tanıyarak ve hareket uyarıları için aktivite bölgeleri ayarlamanıza izin vererek daha da iyi hale gelir.

Biraz daha estetik açıdan hoş bir tasarımla birlikte bu ekstra özellikler, en iyi seçimimiz için Nest Hello'ya doğru ilerlediğimiz anlamına geliyor, ancak Ring Video Doorbell 2'yi tamamen indirmeyin - en azından rakibinden biraz daha ucuz olduğu için. Amazon cihazı ayrıca kablosuz, pille çalışma seçeneğine de sahiptir.