Close
  • Ana
  • /
  • Bağlantılı Ev
  • /
  • Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus incelemesi: en esnek kameralı kapı zili

Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus incelemesi: en esnek kameralı kapı zili

Pingtwitter’ün Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus incelemesine hoş geldiniz. Bu, Ring’in sıradan insanlar için en pahalı kameralı kapı zilidir, en geniş özellik yelpazesini sunar ve Ring Video Kapı Zili 2'yi bazı kullanışlı teknik yükseltmeler ekleyerek değiştirir.


Ring, akıllı kapı zili olarak kendine bir yer açmayı başardı ve bu yeni kapı zili, bir yükseltme olarak bazı kaçırılmış fırsatlar olmadan olmasa da, çimentoya yardımcı olacak.

Ancak burada sahip olduğunuz şey daha kapsamlı kablosuz destek, gelişmiş hareket algılama, yeni gizlilik seçenekleri ve yeni bir & lsquo; Videodan Önce Gösterilen Video 'özelliğidir.

En ucuz Ring Görüntülü Kapı Zili fiyatları
En iyi akıllı güvenlik kameraları
En iyi akıllı hoparlörler

Yeni Halka Görüntülü Kapı Zili 3 Plus'ta oyunun kurallarını değiştirecek hiçbir şey yok, ancak iyileştirme yelpazesi ve yeni hileler onuen iyi görüntülü kapı zilleri- bu en havalı Yüzük ile yeni ucuz 89 £ / 99 $ modeli arasındaki boşluk, önceki modellere göre daha küçük olsa da, bu model küçük kardeşinin fiyatının iki katı olmasına rağmen.


Ve ayrıca kafa karışıklığı eklemek için Ring Görüntülü Kapı Zili 3 (& lsquo; Plus 'olmadan) mevcuttur. Şimdi mevcut serinin neye benzediğini ve her modelle ne elde ettiğinizi inceleyelim.

Yepyeni Ring Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) vs Ring Görüntülü Kapı Zili 3


Günün en iyi Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus fırsatları İndirimli Fiyat Ring Görüntülü Kapı Zili 3 –... Amazon Prime $ 199.99 $ 139.99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Ring Video Doorbell 3 Plus –... Amazon Prime $ 229.99 $ 159.99 View Ring 1080P HD Wi-Fi Kablolu ve ... Ev deposu229,99 GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ring Video Doorbell 3 Plus incelemesi: Fiyat ve çıkış tarihi

Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus, Ring Görüntülü Kapı Zili 3'ün yanında Nisan 2020'de piyasaya sürüldü (artı yok).

Yeni Ring serisi şuna benziyor: 89 £ / 99 $ 'a mal olan (ve Haziran başında piyasaya sürülen) daha basit Tamamen Yeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) var. Bir de Halka Kapı Görüş Kamerası (duvara montaj yerine gözetleme delikleri için) 119 £ / 129 $. O zaman Ring Video Kapı Zili 3'e 179 £ / 199 $ 'a sahipsiniz. Ve son olarak Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus 199 £ / 229 $.


Halka Görüntülü Kapı Zili 3 Plus

(Resim kredisi: Yüzük)

Ring Video Doorbell 3 Plus incelemesi: Özellikler

Standart Ring kapı zili serisinde (Kapı Görüş Kamerası hariç) elde ettiğiniz özellikleri inceleyelim, çünkü bu, her modelin ne sunduğunu anlamamıza yardımcı olur.

En ucuz Ring modeli, 1080p Full HD video, kızılötesine dayalı hareket algılama (özellikle kapı zilinden 5 ila 15 fit arası algılama hareketi için yeni bir mod dahil), 2.4GHz Wi-Fi, gece modu, tam anlamıyla siyah olmanızı sağlayan gizlilik bölgelerini içerir. kameranın seçtiğiniz bölümlerde gördüklerini, kapınızdaki insanlarla iki yönlü konuşma ve onu batarya veya kablolarla çalıştırma yeteneği (yine de şarj etmek için tüm ünitenin duvardan çıkarılması gerekir).

Halka Görüntülü Kapı Zili 3 buna ekliyor: çift bantlı Wi-Fi (2.4GHz ve 5GHz); daha kolay şarj için pil paketlerini içeri ve dışarı değiştirme yeteneği; ve kutuda, çok kullanışlı olabilecek bir köşe montajı ve kama montajı dahil olmak üzere daha fazla aksesuarla birlikte gelir.


Halka Görüntülü Kapı Zili 3 Plus, Kapı Zili 3 ile aynıdır, ancak sunulan tek yeni video özelliğini ekler: Ön Rulo Video. Bu, basitçe, kamera hareketi algıladığında veya düğmeye basıldığında (kaydını tetiklemek için ne ayarladıysanız), yalnızca o tetikleyiciyi takip eden videoyu kaydetmekle kalmaz, aynı zamanda dört saniyelik siyah beyaz video da sunar. olaydan önce ne oldu.

Bunun olmasını sağlamak için, kamera temelde hızlandırılmış gibi düzenli olarak fotoğraf çekiyor, ancak pil ömrü üzerindeki yükü azaltmak için sınırlı kalitede. Hareket algılandığında, en son fotoğrafları küçük bir video halinde birleştirir.

Yukarıdaki özellik listesine bakıyorsanız ve Ring Görüntülü Kapı Zili 3'ün daha yüksek fiyatı için fazla bir şey sunmadığını düşünüyorsanız… o zaman kabul ediyoruz. Temel modele göre fazladan 90 İngiliz sterlini harcamaya karar vermeyi ve ardından Plus modeli için fazladan 20 sterlin harcamamayı hayal edemiyoruz.

Video kaydetmek için kullanmak istiyorsanız tüm Ring Doorbells bir bulut aboneliği gerektirir. Abonelik olmadan bildirim alabilir ve neler olduğunu canlı olarak görebilir, ancak geçmişte olan hiçbir şeyi göremezsiniz. Yerel depolama seçeneği de yoktur, bu nedenle ya Ring £ 2,50 / $ 3 ödersiniz (tek bir cihaz için, Stick-Up Cam gibi ürünler de alırsanız birden fazla cihaz için 8 £ / 10 $) ya da alamazsınız videoyu tekrar görebilmenin güvenlik avantajı.

Öncelikle bir güvenlik kamerası yerine akıllı bir kapı zili olmak için en ucuz sürümü satın alıyorsanız bu muhtemelen bir sorun değildir, ancak bu Video Kapı Zili 3 Plus'ı ek görüntüleri yakalamakla ilgili özel bir ekstra video özelliği ile alıyorsanız, siz Muhtemelen bir abonelik için ödeme yapacaksın.

Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus incelemesi

(Resim kredisi: Yüzük)

Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus incelemesi: Kurulum

Zil Kapı Zili 3 Plus'ı kurmanın iki yönü vardır: aktivasyon ve kurulum.

Cihazı etkinleştirmenin, uygulamadaki talimatları izleyerek kolay olduğu kanıtlandı - sizi Wi-Fi'nize alma sürecinde size yol gösterir ve uygulama, hangi hareket bölgelerini seçme gibi hareket algılama seçeneklerini seçme dahil olmak üzere temel ayarlarda size yol gösterebilir. izlemek istiyorsun.

Burada biraz kırışıklık var, bu da Ring’in hareket algılama bölgelerinin nasıl çalıştığını açıklayan uygulama içi videoda arayüzün daha eski bir sürümünü gösteriyor, yani & ldquo; nasıl yapılır & rdquo; rehber gerçekte yapmanız gerekenle eşleşmiyor. Bununla birlikte, seçenekler önceki sürümlerden basitleştirilmiştir, bu nedenle biraz teknoloji meraklısı olan herkes neler olup bittiğini kolayca anlayacaktır.

Konu aksesuarlar olduğunda Ring’in çok dikkatli olması sayesinde kurulum da kolaydır. Kutuya yalnızca ihtiyacınız olan her şey dahil değil, aynı zamanda yardımcı olabilecek bir sürü şey de var.

Sunulan çeşitli montaj seçenekleri için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm vidaların yanı sıra, dahil olan plastik duvar dübelleri için mükemmel boyutta bir matkap ucuyla birlikte gelir. Standart bir yıldız uçlu çift uçlu bir tornavida ve kapı zilinin çalınmasını zorlaştırmak için çok önemli olan güvenlik vidası için bir uç vardır.

Akıllı bir kapı zilinin güvenliğini merak edenler için Ring'in durumunda şu şekilde çalışır: bir montaj plakası vidalarla duvara sabitlenir. Kapı zili daha sonra montaj plakasına vidalanır ve bu vidaların yeri kapı zilinin alt ön plakasının altındadır. Ön panel daha sonra güvenlik başlıklı bir vida kullanılarak takılır, bu nedenle birisi çıkarmak için alışılmadık bir alete ihtiyaç duyar - pil takımı da bu vida ile yerine sabitlenir.

Bunların hiçbiri tam olarak rakipsiz değildir - çeşitli parçalar plastiktir ve bu nedenle zorlanabilir. Güvenlik vidası tipi için bir tornavida yeterince kolay satın alınabilir. Ancak çoğu hırsızlık fırsatçıdır ve bu sistem kapı zilini duvarınızda kalması için çalacak kadar zorlaştırır.

Bununla birlikte, kapı ziliniz çalınırsa, Ring, şirketin standart bir yıllık garantisinin bir parçası olarak size ücretsiz bir yedek verir ve bu da biraz gönül rahatlığı sağlar. Ring Protect aboneliğiniz varsa, bu garanti uzatılır.

Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus incelemesi

(Resim kredisi: Yüzük)

Ring Video Doorbell 3 Plus incelemesi: Uygulama ve akıllılar

Ring uygulaması ilginçtir - genel olarak, gerçekten iyidir ve açtığınızda önemli bilgileri ön plana çıkarır (ancak çoğunlukla, bir bildirimden açarsınız ve yine de doğrudan videoya alınır), ancak var bizi rahatsız eden birkaç zaaf.

Yeni olayların (düğmeye basma veya hareket algılama gibi) olup olmadığını size söyleyen bir Geçmiş düğmeniz vardır. Bu oldukça büyük, beyaz bir buton, sembollü - burada biraz daha fazla bilgi vermemek yer israfı gibi görünüyor. Ancak bunu bu şekilde yapmak işi basitleştirir, bu yüzden ondan nefret etmiyoruz.

Geçmiş düğmesine dokunduğunuzda kamerayı tetikleyen olayların kronolojik bir listesini alırsınız - merak ediyorsanız belirli bir zamanda bir tane bulmak için aşağı kaydırmanız yeterlidir. Ring’in bulut hizmeti videoları İngiltere'de 30 gün, ABD'de 60 gün saklar - bir şeyi daha uzun süre saklamak için cihazınıza indirebilirsiniz.

Ana ekrana dönün ve Geçmiş düğmesinin altında son görüntülerin bulunduğu kameralarınız bulunur. Bir kameraya dokunursanız, canlı izlemeye başlama seçeneğiyle yeni bir görünüm ve o kameranın gördüklerine dair bir tür zaman çizelgesi elde edersiniz. Bu, kafa karıştırıcı bir şekilde, yatay bir zaman çizelgesidir (dikey olan Geçmiş zaman çizelgesinin aksine).

Bu çok daha derinlemesine bir seçenektir - kameranın hareket algıladığı anları görmek için geriye doğru ilerleyebilirsiniz, ancak Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus düzenli olarak anlık görüntüler aldığı için, aslında sadece bir oynatma düğmesine basıp hızlandırılmış görüntüleri izleyebilirsiniz. evinizin önünde ...

Belirli bir kayıt bulduğunuzda, videonun Pre-Roll bölümü diğerlerinden biraz farklı bir şekilde vurgulanır.

Bu ekranın köşesindeki dişli çarka dokunmak, sizi o cihazın ayarlar ekranına götürür; bu, yine makul bir şekilde düzenlenmiştir, ancak bazı seçenekleri bulmak diğerlerinden daha zordur - ekranın bir bölümünü bloke eden yeni gizlilik özelliği, lanse edildi. Özellikle Ring tarafından temel yeni özelliklerden biri olarak, birkaç menü derinliğine gömülüdür.

Bu arada, içinde tek bir seçeneğe sahip (yalnızca insanları algıladığında sizi uyarmak için) 'Akıllı Uyarılar' için önemli bir düğme vardır. Bunun, ilgili diğer tüm kontrollerin yanı sıra 'Hareket Ayarları' seçeneğine neden dahil edilmediğini bilmiyoruz.

Akıllı insan algılama gibi bir çok seçenek varsayılan olarak kapalıdır, çünkü muhtemelen hareket bildirimlerinin size gönderilmesi için ne kadar sürdüğünü (işlem yapılırken) biraz geciktirirler. HDR video, pil ömründen tasarruf etmek için varsayılan olarak kapatıldı, bizim için - kazmaya zaman ayırdığınızda, şaşırtıcı sayıda özellik hem kapatılır hem de çok açık bir yerde bulunmaz.

Yine de, söylediğimiz gibi, bunlar sorunlardan çok zaaflardır - bariz bir yerde olmayabilir, ancak derinlemesine gizlenmiş de değillerdir.

Bununla birlikte, Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus'ın, özellikle hareket söz konusu olduğunda, biraz daha akıllı olmakla yapabileceğini düşünüyoruz. Yalnızca insan bildirimleri hoş bir dokunuş (bulduğunuzda) ve bazı anlamsız hareket bildirimlerinden kaçınmaya yardımcı oluyor, ancak yine de bunlardan birçoğumuz var.

Kapımızdan yaklaşık 3 metre uzakta bir yolumuz var ve algılamayı yalnızca olabildiğince yakından algılayacak şekilde ayarlamak, yine de birileri geçtiğinde tetiklendiği anlamına geliyordu. Ring, bu işe yardımcı olması için aşağıya doğru bir açılı montaj kullanılmasını önerdi, bu işe yaradı, ancak aynı zamanda güvenlik için bize daha garip bir görünüm verdi.

Ekranda görmezden gelmesini istediğiniz alanları çizeceğiniz daha geleneksel türden bir hareket alanı belirleme seçeneği yoktur - bu bizim sorunumuzu tamamen çözebilirdi. Gizlilik seçeneği hareket algılamayı engeller, ancak aynı zamanda orada ne olduğunu görmenizi de engeller, dolayısıyla uygun bir düzeltme değildir.

Diğer akıllı şeylerle çalışmaya gelince, Yüzük oldukça sınırlıdır. Açıkça görülüyor ki, Ring cihazlarından oluşan bir ağın tümü uygulama içinde destekleniyor ve harika Alexa desteği var (Amazon'un Ring'e sahip olması şaşırtıcı değil). Ancak hiçbir Apple HomeKit ve Google Asistan desteği de olmayabilir.

Uygulama aynı zamanda bildirimlerden tam olarak yararlanmıyor - örneğin iOS'ta, Arlo Pro 3 veya Netatmo Akıllı İç Mekan Kamerası beğenileri, Apple Watch'a da giden bir hareket bildirimi ile birlikte gördüklerinin anlık görüntüsünü gönderiyor. , çeşitli yanıt verme yöntemleriyle. Bir bakışta faydalı şeyler.

Ring uygulaması size bildiriminden yanıt vermenin bazı yararlı yollarını sunar, ancak çok eski moda (veya en azından bu fiyata bir şey için premium olmayan) bir anlık görüntü görüntüsü vermez.

Bu ve garip hareket bölgelendirme ve Ring platformunda ileriye doğru atılan diğer büyük adımların eksikliği arasında, Ring'in akıllılar söz konusu olduğunda şu anda kayıyormuş gibi hissettiriyor.

Yüz tanıma, belki de burada eksik olan bariz bir akıllı özelliktir, ancak en azından şu anda bunda sorun yok. Mahremiyet, akıllı kapı zilleri için büyük bir soru olmaya devam ediyor ve yüz tanımayı denklemin dışında tutmak mantıklı geliyor, ancak insanların bunu isteyebileceği istilacı olmayan nedenleri kesinlikle anlayabiliyoruz.

Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus incelemesi

(Resim kredisi: Yüzük)

Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus incelemesi: Performans

Ring'in görüntü kalitesi iyi - evinizin yakınında neler olup bittiğini gayet iyi görebiliyorsunuz ve geniş görüş alanı çözünürlüğü uzatsa da, daha da uzak şeyler için seçim yapabilirsiniz. Örneğin, yol boyunca plakaları çıkaramayacaksınız, ancak bu işi yapmaktan daha fazlası.

Kameramız güneye bakacak şekilde kuruldu ve çoğu zaman tam güneş ışığı alıyordu, ancak HDR kapalıyken bile (pilden tasarruf etmek için) yapmamız gereken her şey mükemmel bir şekilde görülebiliyordu. Gökyüzü aşırı pozlanmış ve beyaza kırpılmış ve HDR'yi açmak bunu düzeltti (ve tüm çerçeve boyunca daha doğru renkler gösterdi), ancak bu gerçekten değilgerekliBir güvenlik kamerası için, kullanıp kullanmayacağınıza karar verin.

Videodan önce gösterilen çekim ilginçtir, çünkü sadece siyah beyaz değil, aynı zamanda daha dar bir en boy oranıdır, bu nedenle karenin en üstünü ve altını yakalamaz. Aradığın bir kişi olduğunu varsayarsak, bu gerçekten bir sorun değil. Aynı zamanda çok daha düşük kalitede - sorun olmadan neler olduğunu anlayabilirsiniz, ancak polisle paylaşmak için mükemmel bir sabıka fotoğrafı elde edemezsiniz.

Hareket bildirimleri oldukça zamanında gelir - Ring'in size hareket hakkında ne kadar hızlı bilgi verdiğini yavaşlatacağını söylediği çeşitli ekstra algılama seçenekleri (insan algılama gibi) vardır, ancak bununla bile bir sorun olmamak için yeterli zaman olduğunu bulduk. her şey açıldı.

Bizimki başlangıçta iyi bir bağlantı kurmakta güçlük çektiğini bildirmesine rağmen kameraya bağlanmak hızlıdır (daha sonra hala sorun olup olmadığını kontrol etmeye gittik ve uygulamanın & lsquo; Sinyal gücü 'kısmı etkili bir şekilde işe yaramaz, bu yüzden bu ideal değil) . Yine de genel olarak sinyal gücüyle ilgili herhangi bir sorun yaşamadık.

Ring, burada yeni bir özellik olarak çift bantlı Wi-Fi'den bahsetmeye dikkat çekti, ancak bunun gibi bir ürün için pek de çekici değil. Sinyalin duvarları aşması gerektiğinden, daha hızlı - ancak daha kısa menzilli - yeni 5GHz bandı yerine zaten desteklenen 2,4 GHz bandına güvenme olasılığı daha yüksektir.

Zilinizin Wi-Fi'si ile gerçekten mücadele ediyorsanız, Ring kendi Wi-Fi tekrarlayıcı görevi gören Chime Pro'yu yapar, böylece Chime Pro'yu yönlendiriciniz ile kapı arasına yerleştirebilirsiniz ve kapı zilinizin sinyali uzağa ulaşmak. Chime Pro ayrıca kapı ziline basıldığında ve isteğe bağlı olarak önde hareket algılandığında ses çıkarır (ve ayrıca bir gece lambası görevi görür). Denedik ve iyi çalışıyor.

Pil ömrü açısından, testimize göre en az altı haftadan iki aya bakmalısınız - dört haftalık bir test döneminde yaklaşık% 50 kullandık ve evin önünden geçen çok sayıda insan var, bu da çok sayıda hareket tetikleyicisi (ve dolayısıyla bulut kayıtları). HDR videoya ihtiyacınız varsa (örneğin, görünümünüzün hem gölgesi hem de güçlü güneş ışığı varsa), bu onu azaltabilir. Hareket algılamayı tamamen kapatırsanız, genişletebilirsiniz. Her durumda, biz etkilendik.

Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus incelemesi

(Resim kredisi: Yüzük)

Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus incelemesi: Karar

Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus, şu anda alabileceğiniz en iyi görüntülü kapı zilidir, çünkü genel olarak en başarılı paketi sunar. Teknolojik olarak en çok kullanılan şeydir ve köşe ve kama montajı dahil ihtiyaç duyabileceğiniz her aksesuarla birlikte gelir.

Kurulumu gerçekten basittir, uygulama genel olarak sezgiseldir ve her şey söz verildiği gibi çalışır.

Değiştirilebilir pil paketinin şarj edilmesi daha kolay olması gibi küçük kolaylıklar için daha ucuz Yepyeni Halka Görüntülü Kapı Zili'ni tavsiye ediyoruz, ancak bu özelliğin yanı sıra Rulo Öncesi Videonun 110 £ / 120 $ ekstra gibi hissetmediğini kabul ediyoruz. kullanışlılık. Çoğu insan için, daha düşük fiyatlı sürüm muhtemelen hala tercih edecekleri modeldir.

Ayrıca, daha akıllı özellikler ve daha geniş esneklik söz konusu olduğunda, Ring’in öğle yemeğinin bu alanda yeni başlayanlar tarafından yenilme riski altında olduğunu düşünüyoruz. Ama bu henüz gerçekleşmedi ve bu, yine de düğmeye bastığımız kapı zili.

Günün en iyi Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus fırsatları İndirimli Fiyat Ring Görüntülü Kapı Zili 3 –... Amazon Prime $ 199.99 $ 139.99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Ring Video Doorbell 3 Plus –... Amazon Prime $ 229.99 $ 159.99 View Ring 1080P HD Wi-Fi Kablolu ve ... Ev deposu229,99 GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz