Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Ring Görüntülü Kapı Zili Anlaşması: En son Ring kameralı kapı zillerinde £ 40 tasarruf edin

Ring Görüntülü Kapı Zili Anlaşması: En son Ring kameralı kapı zillerinde £ 40 tasarruf edin

Atlamadan önce harika bir görüntülü kapı zili teklifi bekliyorsanız, o zaman buAmazon Prime Günüerken geldi: Ring Görüntülü Kapı Zili 3 ve 3 Plus'ta harika indirimler ve ayrıca daha ucuz Tamamen Yeni Halka Görüntülü Kapı Zili'nde (2. nesil) mükemmel bir paket var - listemizdeki en iyi seçenekleren iyi görüntülü kapı zilleri!


Ring Görüntülü Kapı Zili 3, Video Kapı Zili 3 Plus'ta olduğu gibi Amazon'da fiyatı 40 £ düşürülürken, daha ucuz Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil), Ring'in kablosuz Chime ünitesi ile sadece £ 'a alabileceğiniz anlamına gelen bir pakete sahiptir. Sadece kapı zili fiyatının üzerinde 10. Pek harika görmüyorsunucuz Ring Görüntülü Kapı Zili fiyatları!

Ring Görüntülü Kapı Zili 3'ü Amazon İngiltere'den 139 £ (40 £ tasarruf edin) karşılığında satın alın
Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus'ı Amazon İngiltere'den 159 £ (40 £ tasarruf edin) karşılığında satın alın
Ring Chime ile tamamen yeni Ring Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) Amazon İngiltere'den 99 £ (19 £ tasarruf edin) karşılığında satın alın

Görüntülü kapı zilleri, size sağladıkları esneklik nedeniyle giderek daha popüler hale geliyor: nerede olursanız olun, kapıda birinin olup olmadığını bilmenizi sağlar, ancak telefonunuza bir bildirim gönderir. Ardından, yerleşik mikrofonlar ve hoparlörler sayesinde uygulamanın kim olduğunu görmek için uygulamayı açabilir ve hatta onlarla konuşabilirsiniz. Bu, bir paketi bir daha asla kaçırmamanız gerektiği anlamına gelir.

Ring'in şu anki serisi biraz kafa karıştırıcı bir şekilde adlandırılıyor, ancak çoğunlukla aynı temel özellikleri paylaşıyorlar: hepsinde 1080p Full HD kamera sensörleri, caddenin aşağısından çok kameraya yakın hareketleri algılayabilen güncellenmiş kızılötesi hareket sensörleri, yeni gizlilik bölgeleri Bu, kamera akışının bir bölümünü karartmanıza olanak tanır, böylece komşuların mülküne bakmazsınız ve tümü pille çalışabilir veya mevcut kapı zili kablolarına bağlanabilir.


Biz gerçekten farkın içine dalıyoruzTamamen yeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) vs Halka Görüntülü Kapı Zili 3)karşılaştırma ve okuyabilirsinizRing Görüntülü Kapı Zili 3 Plus incelemesitam olarak ne düşündüğümüzü görmek için, ancak bunların nasıl farklılaştığının hızlı bir özeti:

Daha ucuz Tamamen Yeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) yerleşik bir bataryaya sahiptir, bu nedenle tüm üniteyi şarj için yuvasından çıkarmanız gerekir ve herhangi bir açılı montaj plakası ile birlikte gelmez; Halka Görüntülü Kapı Zili 3, değiştirilebilir bir pil paketi içerir, iki açılı yuva ile birlikte gelir ve çift bantlı Wi-Fi'ye sahiptir; Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus, normal 3 ile aynı özelliklere sahiptir, ancak aynı zamanda bir 'Pre-Roll' özelliğine sahiptir; bu, bir hareket olayından önceki saniyelerin daha düşük çözünürlüklü siyah beyaz videosunu tam kaliteli video ile yakaladığı anlamına gelir. daha sonra, ne olduğu hakkında daha fazla fikir edinirsiniz - önceliğiniz güvenlikse, sadece daha iyi bir kapı ziline sahip olmaktan daha kullanışlıdır.


Zil Sesli Tamamen Yeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) | £ 19 tasarruf edin | şimdi Amazon İngiltere'de 99 £
Daha ucuz olan Ring kapı zili tüm önemli şeyleri yapar, şarj için biraz daha fazla çaba gerektirir (kullanıma bağlı olarak her 6-8 haftada bir) ve kutuda ekstra açılı montajlarla birlikte gelmez. Bu paket, kapı zilinin kendisinden sadece 10 £ daha fazla bir fiyata kapı zili ile tek başına çok kullanışlı Ring Chime içerir - Chime göründüğü şeyi yapar: evin içinde oturur ve birisi kapı ziline bastığında (veya isteğe bağlı olarak kapı ziline bastığında) bir ses çıkarır. hareketi algılar). Hangi gürültüyü ve ne kadar yüksek olduğunu seçebilirsiniz. Halka kapı ziline faydalı bir ektir ve bir onluk için akıllıca değildir!


Halka Görüntülü Kapı Zili 3 | £ 40 tasarruf edin | Şimdi Amazon İngiltere'de 139 £
Ring Görüntülü Kapı Zili 3, önceki fiyatıyla garip bir satıştır - normal kapı zilinden çok daha pahalıdır, ancak harika bir ekstra özelliğe sahip olan Plus'tan yalnızca biraz daha ucuzdur. Ancak, değiştirilebilir pil takımının ekstra rahatlığı ve montaj plakalarının çok kullanışlı bir şekilde dahil edilmesi düşünüldüğünde, bu onun için harika bir fiyattır.

Halka Görüntülü Kapı Zili 3 Plus | £ 40 tasarruf edin | Şimdi Amazon İngiltere'de 159 £
Harika bir orta sınıf fiyat için Ring'in mevcut en gelişmiş kapı zili. Diğer Ring modellerinden aldığınız her şeyin yanı sıra 'Pre-Roll' video özelliği, onu bir güvenlik kamerası ve bir kapı zili olarak en iyi seçenek haline getiriyor.