Close
  • Ana
  • /
  • Bağlı Ev
  • /
  • Ring vs Blink: 2021'in en iyi akıllı güvenlik kamera sistemi hangisi?

Ring vs Blink: 2021'in en iyi akıllı güvenlik kamera sistemi hangisi?

Amazon'un parmaklarını soktuğu tüm turtalardan birçoğunu yapıyor.en iyi güvenlik kameralarıen sulularından biridir; Ring vs Blink savaşında taraf seçmekte zorlanıyorsanız – ve evet, her iki marka da perakende devine aittir – en lezzetli güvenlik sistemi dilimine karar vermenize yardımcı olacağız.

Kesin ve kuru bir karar değil. Her ikisi de güvenlik pazarında biraz farklı alanlar işgal ediyor, Blink düşük maliyetli, az çaba gerektiren sektöre hükmetmeyi tercih ediyor; Ring, daha gelişmiş özellikler ve daha karmaşık donanımlar sunuyor. Evinizi hem içeride hem dışarıda korumak için iyi bir yatırım olan iyi bir dava var.

Elbette bu ikisi tek seçenek değil – daha fazlası için yukarıdaki kılavuzumuza veyaen ucuz güvenlik kameralarıBütçe seçenekleri için.

Ama bu Ring'in Blink ile kafa kafaya vurmasıyla ilgili, esasen Amazon koşuyor, baş aşağı koşuyor ve boynuzları kendi kendine kilitliyor. Hangisini seçmelisiniz? Hadi onları parçalayalım.


Halka Yapışkanlı Kam

Halka Yapışkanlı Kam Pili


(Resim kredisi: Amazon)

Ring vs Blink: Fiyat

Maliyet geleneksel olarak Blink'in diktiği bir alandır, ancak kameralarının en yeni nesli, fiyatı düşündüğünüzden çok daha fazla Ring'e çekiyor. Çoğunlukla.

Blink iç sahada kazanıyor. En küçük kamerası,Kısa Yanıp Sönme. Ring Indoor, teknik özellikler açısından çoğunlukla Blink Mini ile eşleşiyor, ancak 49 £ / 59 $ 'a satıldığından, evinizi kameralarla doldurmanın o kadar ucuz olmadığını göreceksiniz.


Tek bir Blink Indoor perakende satış mağazasının yanında 69 £ / 79 $ 'lık bir kablosuz bağlantı arıyorsanız, fiyat biraz daha yakın.Ring Stick Up Cam's89/99$. Ancak Stick Up Cam aynı zamanda hava koşullarına da dayanıklıdır: Blink kameraları dış mekanlara yerleştirmek istiyorsanız, olası indirimlerden önce artık Stick Up Cam ile aynı fiyata gelen daha pahalı Blink Outdoor'u tercih etmeniz gerekir.

Günümüzün en iyi Ring Stick Up Cam (Kablolu), Ring Stick Up Cam (Akülü), Ring Spotlight Camera, Blink Mini, Blink Outdoor ve Blink Indoor Cam fırsatları Ring Stick Up Cam Elite HD... Ring Stick Up Cam (Kablolu) Amazon £179 GörünümTüm fiyatları görRing Stick Up Cam Pil tarafından... Ring Stick Up Cam (Akülü) Amazon £ 89 GörünümTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Halka Spot Işığı Kamera Kablolu... Halka Spot Işığı Kamera Amazon £199 £179 GörüntüleTüm fiyatları görYanıp Sönen Mini | Kompakt iç mekan... Blink Mini Amazon £34,99 GörüntüleTüm fiyatları görYanıp Sönme Açık | Kablosuz,... Blink Outdoor Amazon £99,99 GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kısa Yanıp Sönme

Kısa Yanıp Sönme

(Resim kredisi: Göz kırpma)

Ring vs Blink: İşletme maliyetleri

Her iki sistem de sizi uyaracak ve herhangi bir abonelik gerektirmeden canlı görüntüye geçmenize izin verecek, böylece aradığınız tek şey buysa, hangi donanım çalışıyorsa onu güvenle satın alabilirsiniz. Bu, örneğin yalnızca bir şey arıyorsanız, özellikle alakalı olabilir.Zil Görüntülü Kapı Zili– ama amacınız kanıtsal güvenlikse bu pek yardımcı olmaz.


Blink'in en büyük avantajı, bir zamanlar görüntüleri buluta koymak için bir aboneliğe ihtiyacınız olmamasıydı, ancak bu fikir en son cihazlar için terk edilmiş gibi görünüyor. İsterseniz, her şeyi Blink Sync Module 2'ye bağlı USB depolama biriminde saklayabilirsiniz (basım zamanında bu, kendi başına bir ön sipariş ürünüdür, ancak Blink İç Mekan veya Dış Mekan kamera paketlerine dahildir), ancak görüntüleri koymak için bulut için tek bir kameradan 2 saatlik sürekli depolama için ayda 2,50 £/3 ABD dolarından veya ihtiyacınız olan sayıda kamera için ayda 8 £/10 ABD dolarından başlayan bir aboneliğe ihtiyacınız olacak.

Ring'in Koruma Planları, Ring gear ile çekimleri saklamanın tek yoludur ve fiyatları Blink'inkiyle tamamen aynıdır. Bununla birlikte, elde ettiğiniz şeyde küçük farklılıklar vardır: Halka sınırı, iki saatlik bir yuvarlanma yerine 30 günlük görüntü depolaması gibi görünüyor, bu biraz daha iyi bir anlaşma ve kaydolmak ayrıca donanımınızda hırsızlığa karşı koruma sağlar, yani eğer kamera onların çektiği şeyse, yenisini alırsınız.

Halka Spot Kamera

Halka Spot Işığı Kam Kablolu

(Resim kredisi: Amazon)

Ring vs Blink: Menzil ve özellikler

Blink'in ürün yelpazesi şimdiye kadar bahsettiğimiz her şeyden oluşur: Mini, İç Mekan, Dış Mekan ve Senkronizasyon Modülü. Ama liste burada bitiyor. 1080p sensörler, hareket algılama ve iki yönlü konuşma gibi tüm temel özelliklerin kapsandığı, ancak temel ekstraların yolunda çok az şey bulunan çok basit, anlaşılır bir kamera koleksiyonudur. Genel olarak küçük ve göze çarpmazlar. Ayarlamak, unutmak ve devam etmek kolaydır.

Ring'in kameraları da benzer şekilde iyi, ancak büyük fark, çıktısının güvenlik alanının çok daha fazla bölümünü kapsaması. Kablolu, kablosuz ve hatta ethernet üzerinden güç sağlayan kameralara ek olarak, aydınlatmalı Spotlight ve Floodlight kameralar, arka bahçe veya yan giriş için harika bir kombinasyon oluşturur ve Spotlight Cam, ekstra esneklik için kablolu, pil ve güneş enerjisi çeşitleriyle gelir. geniş bir seçim vargörüntülü kapı zilleri, şirkete ilk adını veren hat. Ring, kameralarını tamamlamak için kızılötesi sensörlerden pencere ve kapı açıklık sensörlerine kadar her şeyi içeren tam kapsamlı bir alarm sistemini bile pazarlamaktadır. Peşinde olduğunuz tam bir güvenlik çözümüyse, gitmenin yolu Ring'dir.

Bu, algılama işlevi söz konusu olduğunda iki kat doğrudur. Blink hareket arar, Ring ise yanlış uyarıları azaltan kişi tanıma özelliğini kaldırabilir.

Dış Mekan

Dış Mekan

(Resim kredisi: Amazon)

Ring vs Blink: Pil ömrü

Ücretsiz depolamanın artık bir avantaj olmamasıyla, Blink'in devasa pilinin mutlak rahatlığı, serinin asıl kilit özelliği haline geliyor: şirket, hareket özellikleri iyi olduğu sürece kablosuz kameralarından tek bir iyi AA pil setinde iki yıl almanız gerektiğini söylüyor. çok sık tetiklenir. Özellikle dış mekan kameralarını yüksek bir yere monte ediyorsanız, herhangi bir bakım gerektirmeyen iki yıl çok önemlidir.

Ring'in kablolu olmayan kameraları neredeyse o kadar uzun süre dayanmıyor – Stick Up Cam incelememiz haftada %5-10 arasında bir düşüş kaydetti – ancak Spotlight Cam ve Stick Up Cam'ın güneş enerjisi versiyonları, eğer panelleri varsa doğru yere yerleştirilirler, onları (teorik olarak) sonsuza kadar çalışır durumda tutmak için yeterince şarj olur. Ring Quick Release Battery, hızlı bir geçiş için bir fırsat sunar ve kolaylık sağlamak için kendi küçük mikro USB bağlantı noktası üzerinden şarj olur.

Halka Kapalı Kamera

Halka Kapalı Kamera

(Resim kredisi: Yüzük)

Zil ve Yanıp Sönme: Uygulama

Ring'in uygulaması ve Blink'in uygulamasının her biri, sunduğu olanakların genişliğini yansıtıyor. Ring uygulaması, menzilinin çok daha çeşitli olduğu göz önüne alındığında size daha fazla seçenek sunar; Blink'in uygulaması daha ilkel bir sistemdir, ancak bu kullanışlı olmadığı anlamına gelmez - ihtiyacınız olduğunda canlı bir görüntü almak için iyidir.

Her iki sistem de, belirli hatlar üzerine kurduğunuz sürece, akıllı ev ekipmanınızla bağlantı kurabilir. Her iki markayla da bir Echo Show veya Fire TV Stick'te canlı görüntü almak mümkündür. Bununla birlikte, Google veya Apple'a yatırım yapanlar, Amazon'un güvenlik markalarının Amazon'un akıllı ev tekliflerine öncelik verdiğini ve diğerleriyle çok az veya hiç etkileşim sağlamadığını öğrenmek için büyük olasılıkla şaşırmayacaktır.

Göz kırpma iç mekan

Göz kırpma iç mekan

(Resim kredisi: Göz kırpma)

Zil ve Yanıp Sönme: Genel

En iyi bütçe güvenlik sistemi, ondan almak istediğiniz şeye uyan sistem olacaktır. Blink, küçük bir farkla, hala ikisinin daha ucuzudur ve aradığınız tek şey, minimum dikkat gerektiren bazı kur ve unut kameralarıysa, muhtemelen gidilecek olan budur.

Ama sadece ve sadece güvenlik ağınızı daha fazla genişletmek istemeyeceğinizden eminseniz. Ring'in geniş seçenek yelpazesi ve daha temel kameralarının çoğunun fiyatları açısından gerçekten de Blink'inkinden çok uzak olmadığı gerçeği, ister bir ister sekiz kameradan memnun olun, bunun harika bir seçim olduğu anlamına geliyor.