Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Rise of the Tomb Raider, mo-cap'in sınırlarını zorluyor

Rise of the Tomb Raider, mo-cap'in sınırlarını zorluyor

Lara Croft oyuncusu Camilla Luddington, gelecek yılki Rise of the Tomb Raider için kullanılacak hareket yakalama teknolojisini açıkladı.


Lara Croft serisindeki en son taksit, en azından Camilla Luddington'ın bir dizi tweetine, yani Lara Croft'un yüzüne göre, görsel olarak en etkileyici olabilir.

Devamını oku: Shadow of the Tomb Raider incelemesi: Lara'nın son macerası gizli bir hazine mi yoksa kırık bir kalıntı mı?

İngiliz aktris geçtiğimiz günlerde sette kendisinin yeni çıkacak macera oyununun hareket yakalama teknolojisini kullandığını doğrulayan bir fotoğrafını tweetledi.

#tombraider hayranları Bu # mova. Yüzümün her tarafına püskürtülen çiçek veren boya 2 7000 nokta referans ver !!! pic.twitter.com/rYuiy9m6zXAğustos 7, 2014


Hareket yakalama teknolojisi, muazzam bir 7000 referans noktası kullanır - normal hareket yakalama ile karşılaştırıldığında, yalnızca 90 referans noktası sağlar.

Sonuç? & Ldquo; Çok daha gerçekçi bir yakalama & rdquo; Lara Croft aktris, devam filminin daha da & ldquo; inanılmaz derecede ayrıntılı & rdquo; görüneceği anlamına geliyor. selefi, 2013'ün Tomb Raider'ından.


E3 2014'te duyuruldu, Rise of the Tomb Raider, Crystal Dynamics'te geliştirme aşamasında.

Oyuncuları, dünyanın en güzel düşman yerlerinden bazıları olarak tanımlanan keşif alanlarıyla dolu, dünyanın çeşitli yerlerine götürecek.


Lara'nın çevresinde keşfettiği gizemli dünya hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışırken hikayesi de devam ediyor.

Rise of the Tomb Raider yayınlanacak sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review,Xbox Oneve 2015'in 4. çeyreğinde PC.

Rise of the Tomb Raider'ın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.