Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Robin Williams, World of Warcraft'ta hatıra karakteri olarak boy gösteriyor

Robin Williams, World of Warcraft'ta hatıra karakteri olarak boy gösteriyor

Blizzard, yeni (ama tanıdık) bir oyun içi karakterle geç Robin Williams'a saygılarını sunuyor ...

Bu ayın başlarında, World of WarcraftalayGeç aktör / komik Robin Williams'ı Twitter üzerinden video oyunu biçiminde ölümsüzleştireceklerini ve bazı ilerlemeler kaydedilmiş gibi görünüyor.

WoW'un yakında çıkacak genişlemesi Warlords of Draenor'un en son beta sürümü, 'Robin the Entertainer' adlı yeni bir karakter modelini içeriyor.

Yapıda bir karakterin üç versiyonu ortaya çıktı.insan erkek, içininsan kadın, vebir cinveya cin.


İkincisi, Blizzard'ın, Williams'ın Disney'in Aladdin'indeki tuhaf cin olarak en unutulmaz rollerinden birine net bir geri dönüş yapmayı düşündüğü anlamına geliyor.

Cin modelinin muhtemelen farklı Williams rollerine dönüşebileceği teorisine göre, dişi insan Bayan Doubtfire'a da bir gönderme olabilir.


Oyunda haraç karakterinin nerede görüneceğine dair henüz bir bilgi yok, ancak Robin'in oyunda göründüğünü gerçekten görmeden önce bir sonraki genişlemeyi beklememiz gerekecek.

Ünlü bir oyuncu olan Robin Williams, aslında World of Warcraft oynadı ve hatta kızı Zelda Williams'ı efsanevi Zelda karakterinden sonra seçti.


Blizzard'ın Twitter'da Robin Williams'a hatırladığı mesaj:

'.@filmdenkareTeşekkür ederim. Bize hayatımızda çok neşe verdiniz ve umarız dünyamızda geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmışsınızdır. Oyun içinde görüşürüz. '

KİMEhayran dilekçesikarakterin dahil edilmesi için yıldızın ölümünden sonra, altı rakamın kuzeye doğru ilerleyen kayıtlarla başladı.

Yıldızı hatırlayan tek şirket Blizzard değil. Apple ayrıcabir sayfa ayırmakWilliams, muhtemelen aktör firmanın reklam kampanyalarında çalıştığı için.


KaynakVay kafa

ÜzerindenEngadget