Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Roccat Burst Pro incelemesi: profesyoneller ve yeni başlayanlar için ultra hafif bir oyun faresi

Roccat Burst Pro incelemesi: profesyoneller ve yeni başlayanlar için ultra hafif bir oyun faresi

Pingtwitter'ün Roccat Burst Pro incelemesine hoş geldiniz. Roccat, bu 'son derece hafif' optik oyun faresi ile Esports pazarını hedefliyor. bize ait olduğunu düşünüyoruzen iyi oyun faresirehber ve burada, size nedenini söyleyeceğiz.


Süper özelleştirilebilir Roccat Burst Pro, harika bir oyun teçhizatını tamamlamak istiyor. Bunlardan biri için, sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir.en iyi oyun klavyeleri,en iyi oyun koltukları,en iyi oyun monitörleriveen iyi oyun kulaklıkları. Neden daha azıyla yetinelim?

Burst Pro hem beyaz hem de siyah olarak geliyor, bu inceleme için elimde siyah bir tane var ve benim hızlı çekimim şu; Profesyonel kalitede özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra diğer ultra hafif oyun farelerinde bulamayacağınız daha ciddi donanımlardan bazılarını içeren harika bir oyun faresidir. Işıklandırmayla ilgili bazı klişelerim var ama hiçbir şey onu uzun salon için kullanmamı engelleyemez.

Bugünün en iyi Roccat Burst Pro fırsatları İndirimli Fiyat ROCCAT Burst PRO Mouse Siyah... Amazon Prime 99,95 AU$71,95 AU$71,95 GörüntüleROCCAT Burst Pro Oyun Faresi... Kogan.com 79 ABD doları Görünüm ROCCAT Burst Pro Oyun Faresi... Dick Smith 79 ABD doları Görünüm ROCCAT Burst Pro Oyun Faresi... PBTech 89.65 ABD Doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Roccat Burst Pro İnceleme: Tasarım ve Kurulum

Roccat Burst Pro

(İmaj kredisi: Gelecek)

Roccat Burst Pro'yu kutusundan ilk çıkardığımda bir hata olup olmadığını merak ettim. Oldukça standart bir katı plastik fareye benziyor. Bu, diğer ultra hafif oyun farelerinin yaptığı gibi değil. Sonra fişe taktım ve hepsi canlandı.


Çoğu ultra hafif farede bulacağınız petek yapılı kabuk oradadır, sadece burada yarı saydam plastikle kaplıdır. Bu bence iyi bir fikir. Çalışıyor ya da oynuyor olsam da masamda yemek yerim ve bu yüzden petekli fareler konusunda her zaman paranoyak olurum. Bu sorunu çözer.

68 gram (2.4 oz) ağırlığındadır, bu nedenle bazı ultra hafif oyun farelerinden biraz daha ağır olabilir, ancak kullanımda olduğunu fark etmedim. Standart bir fareye kıyasla hala inanılmaz derecede hafif. Burst Pro, yapışkan kulplarla gelmiyor, ancak her iki tarafında da kaymadan elimin konumunu iyi tuttuğunu bulduğum parlak bir kabartmalı petek motifi var.


120 x 58 x 38,7 mm (UxYxG) boyutlarındadır, bu da onu normal bir bilgisayar faresi gibi bir şeye daha yakın hale getirir. Aslında bu yüksekliği oldukça rahat hale getirmek için buldum. Ve son olarak estetik üzerine, ışıklar. Her şey ayarlanabilir olduğu için burada ne diyeceğimi bilmek zor, ancak bu siyah farede kabuğun içinden geçen ışığın her zaman biraz çamurlu olduğunu hissediyorum.

Burada iki yan düğme, bir DPI anahtarı ve ana düğmelerin yanında tekerlek ile oldukça standart bir 6 düğmeli kurulumunuz var. Phantom Flex örgülü Kablo üzerinde standart bir USB kullanarak bilgisayarınıza bağlanır. Ayrıca, neredeyse sürtünmesiz olan ısıl işlem görmüş PTFE patenlere de bir not vereceğim.


Kurulum, fareyi takmak kadar basittir. Daha sonra daha fazla özelleştirme ve yapılandırma için Roccat Swarm'ı indirebilirsiniz.

Roccat Burst Pro İnceleme: Performans ve Özellikler

Roccat Burst Pro

(İmaj kredisi: Gelecek)

Swarm derin ve Burst Pro'ya özel güncellemelere sahip, Pro oyunculara açıkça faydalı olmak istiyor. Burst Pro deneyiminin neredeyse her parçasında ince ayar yapabilirsiniz. İlk kullandığım şey aydınlatma. Kasadan oldukça sessiz gelmesine rağmen, standart ayarlarda tekerleğin benim için çok parlak olduğunu buldum.

Bu, tüm fare için geçerli olan parlaklığı azaltmak, kişiselleştirmenin tek öğesidir. Bu nedenle, çok parlak tekerleği aşağı çevirmek, kasadan gelenleri daha da köreltmek anlamına geliyordu. Burst Pro ile geçirdiğim süre boyunca hiçbir zaman gerçekten iyi bir denge bulamadım.


Bunun dışında Swarm, bu farenin yaptığı her şeyi değiştirmenize izin verir. Düğme atamalarından kaydırma, eğme, tıklama ve işaretçi hızınıza, yoklama oranı ve açı yakalama gibi daha gelişmiş ayarlara; Burst Pro'nuzu istediğiniz gibi ayarlayabilmelisiniz.

PMW 3389 sensörü, braketteki bir fare için uygundur. Farenizi yalnızca 16000 DPI'ye (doğrusal inç başına nokta) kadar donatabileceksiniz; bu, daha pahalı oyun farelerinde bulunan saçma yüksek 20/30K'yı seven bazı profesyonellere hitap etmeyebilir. Profesyonel bir oyuncu değilim ama çok oynuyorum ve asla 16000'e kadar yükseltme ihtiyacı hissetmiyorum.

Bu fareyi hem iş günümü hem de oyun akşamlarımı içeren uzun salon oturumlarında gerçekten tatmin edici buldum. Sahip olduğum aydınlatma sorunları aslında farenin kullanımını etkilemiyor. Daha uzun profili, kabartmalı kenarları ve bakire patenleri, onu çok rahat ve duyarlı bir deneyim haline getiriyor.

Roccat Burst Pro İnceleme: Fiyat ve Karar

Roccat Burst Pro

(İmaj kredisi: Gelecek)

Roccat Burst Pro orta sınıf bir oyun faresidir ve yaklaşık 49,99 £/59,99 $'a oturur - ancak widget'larımız size daha fazlasını söyleyecektir. Açıkçası, oyun farelerinde yeniyseniz, pahalı gelebilir, ancak burada elde ettiğiniz şey için doğru.

Roccat Burst Pro, enkaz biriktirmeyen bir kabuk gibi daha kişisel tercihlerin yanı sıra sensör ve kaliteli patenleri gibi tasarımdaki bazı ekstralar nedeniyle, ürün yelpazesinin en iyileri arasında olduğunu söyleyebilirim.

Tavsiye ediyor olsaydım - benden biraz daha fazla Esports hırsı olan bir kişi için olduğunu söyleyebilirim. Oyun oynamayı ciddiye almak isteyenler için başlamak için harika, çok pahalı olmayan bir yer. Halihazırda ciddi bir oyuncuysanız, bütçeniz bunu alıp almayacağınızı veya 100 $ + koridorda bir şey mi alacağınızı belirleyecektir.

Bugünün en iyi Roccat Burst Pro fırsatları İndirimli Fiyat ROCCAT Burst PRO Mouse Siyah... Amazon Prime 99,95 AU$71,95 AU$71,95 GörüntüleROCCAT Burst Pro Oyun Faresi... Kogan.com 79 ABD doları Görünüm ROCCAT Burst Pro Oyun Faresi... Dick Smith 79 ABD doları Görünüm ROCCAT Burst Pro Oyun Faresi... PBTech 89.65 ABD Doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • En İyi SSD'lerhızlı oyun yükleme için