Close

Roku 3 incelemesi: Bir su samurunun cebinden daha ince

Roku 3 fırsatları Resim 1/4

3. yıl incelemesi


3. yıl incelemesi
Resim 2/4

3. yıl incelemesi

3. yıl incelemesi
Resim 3/4

3. yıl incelemesi

3. yıl incelemesi
Resim 4/4

3. yıl incelemesi

3. yıl incelemesi

Roku 3, markanın şimdiye kadarki en gelişmiş TV yayıncısıdır. Ancak Sky, Roku yapımı Now TV kutusunu neredeyse dağıtırken, Roku'nun en iyisi için en yüksek doları ödeyecek misiniz?


Yıl3, öncü yayıncılık markasının şimdiye kadarki en ritzi TV oynatıcısıdır. Her ikisinden de daha donanımlı2. Yılve giriş seviyesi 720pYılın LTbir araya geldiğinde bu amiral gemisi bir su samurunun cebi kadar kaygan ama ucuza gelmiyor.

Roku 3: Boyut ve Yapı

Seleflerinin parlak siyah disk tasarımını veŞimdi TV kutusu, Roku 3 biraz daha küçük, sadece 90 mm çapında ve daha modern. Ayırt edici kumaş Roku adı sekmesi bir tasarım özelliği olarak kalsa da, kozmetik yüzey mükemmeldir.


3. Yıl: Özellikler

Bol İnternet TV kanallarına erişim ve çok sayıda oyun ile bu Roku, herhangi bir düz ekranı etkili bir şekilde tam İnternet TV işlevselliğine yükseltebilir.

Güdük uzaktan kumanda, entegre hareket algılama özelliğine ek olarak özel dinleme için bir kulaklık jakına sahiptir, ancak sağlanan kulaklıkların kalitesi üzücüdür ve hatta bağlandığında iyi kutular bile tiz ses çıkarır. Sonuç olarak, bu model ile kardeşleri arasındaki temel fark, işlemcisinin hızıdır. Bu şey olumlu yönde ilerliyor.

Roku 3: Bağlantılar

Diddy boyutlarına rağmen, Roku 3 bağlantı konusunda yetersiz değil. Hem bir HDMI çıkışı hem de USB ortam okuyucu var. Çevrimiçi bağlantı, hem kablolu Ethernet hem de çift bantlı Wi-Fi ile sağlanır. Oynatıcının depolama kapasitesini, markanın Kanal Mağazasından indirilen oyunları ve ek TV kanallarını saklayabilen MicroSD kartları kullanarak bile artırabilirsiniz.


3. Yıl: İçerik

Çoğu ücretsiz izlenebilen sağlıklı sayıda kanal olmasına rağmen, yalnızca yarım düzine kadar kanal yasal olarak premium olarak tanımlanabilir. Her biri içinNetflix,iPlayerve Şimdi TV'de, izlemek istediğinizde nadiren nadiren göreceğiniz düzinelerce çatlak özenti var.

Yakalama BBC ve Talep 5 ile sınırlıdır.Kızgın kuşlarveAngry Birds Uzayönemli oyun atraksiyonlarıdır, ancak Namco klasiği Galaga'nın cazip bir versiyonu da vardır.

Yine de bir medya oynatıcı olarak, birim hayal kırıklığına uğratır. Video dosyası uyumluluğu MP4'ler ve MKV'lerle sınırlıdır - ve MKV indirmelerinizde AC3 kodlu ses varsa, bunların kod çözme için bir AV alıcısı aracılığıyla yönlendirilmesi gerekir; oynatıcı, TV dostu stereoya indirgeme yapmaz.

Roku 3: Görüntü kalitesi

Görüntü kalitesi, hem görüntülenen kanala hem de mevcut geniş bant hızına bağlıdır, ancak her iki yıldız hizalandığında, Roku 3'ün performansı mükemmel olabilir. Ünite, 1080p'ye güzel bir şekilde yükseltilir ve hem Netflix hem de BBC HD'nin çok iyi görünmesini sağlar.

3. Yıl: Karar

Şimşek hızında gezinme ve genişletilebilir depolama kapasitesi sunan Roku 3, müthiş bir akış TV cihazıdır. YouTube, Netflix ve BBC iPlayer gibi birkaç iyi oyunun yanı sıra içerik açısından hiçbir eksiklik yok.

Borç açısından, bir medya oynatıcı olarak korkunç derecede sınırlı ve inkar edilemez derecede pahalı, özellikle de Roku yapımı Now TV kutusunun hediye fiyatı düşünüldüğünde. Bununla birlikte, Roku 3'ün şimdiye kadarki en akıllı Roku medya yayıncısı olduğu inkar edilemez. Nitelikli bir başparmak alıyor.

Roku 3 çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Roku 3 fiyatı: 99,99 £