Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Roku, kaçırmak istemeyeceğiniz Black Friday 2018 fırsatlarını açıkladı

Roku, kaçırmak istemeyeceğiniz Black Friday 2018 fırsatlarını açıkladı

Roku, son derece popüler akış çubuğu serisinin fiyatını en düşük seviyeye indirdihiçBlack Friday bolluğunun bir parçası olarak İngiltere fiyatları. Fiyat düşüşü, Roku Express'in 29.99 £ 'dan 19.99 £' a düştüğünü görüyor - rakip Amazon Fire TV Stick ve Google Chromecast'ten rahatça daha ucuzken, Roku Streaming Stick + da 79.99 £ 'dan £ 49.99 £' a indirildi.


Hepsinden iyisi, büyük ölçüde indirimli 19,99 £ Roku Express ve 49,99 £ Roku Streaming Stick +, Amazon UK, Argos, ASDA, Costco, Currys PC World, Sainsbury's, Shop Direct ve Tesco dahil olmak üzere bir dizi farklı İngiltere perakendecisinde mevcuttur.

Roku Express ve Streaming Stick + fiyatları, bu yıl 23 Kasım Cuma günü düşen Kara Cuma'dan itibaren yalnızca bir hafta için geçerli olacak.

Burada Pingtwitter'te, Roku serisinin oldukça büyük hayranlarıyız. Aslında, yakın zamanda Roku Streaming Stick + 'ien iyi medya yayıncısıyılın, 'Roku Streaming Stick +, ekranınızda çok fazla para ödemeden 4K, HDR video alacak - ve Google, Amazon veya Apple ile bağlantılı olmadığı için dikkate değer, bu nedenle belirli uygulamalara yönelik hiçbir önyargı göstermiyor . '

Oynayamayacağınız tek içerik, iTunes'dan satın alınan herhangi bir şeydir. O olmadan yaşayabilirseniz, Roku mükemmel bir seçimdir: Olağan şüpheliler ve bazı alışılmadık uygulamalar (Firefox gibi) dahil çok sayıda uygulama, sorunsuz ve temiz bir menü, zahmetsiz kurulum ve tanıdık uzaktan kumanda.


İncelememiz, 'Çoğu insan için en iyi seçenek bu' dedi.


Roku Akış Çubuğu + | Şimdi £ 49,99(79,99 £ idi)
Roku, rakip akış cihazlarına endişelenmesi gereken küçük ve özellik yüklü yeni Roku Streaming Stick + ile vermeye devam ediyor. Pikselle dolu 4K Ultra HD kalitesinin yanı sıra, desteklenen uygulamalardaki HDR içeriğinin de keyfini çıkaracaksınız.

Giriş seviyesi Roku Express'i seçerek, paradan tasarruf edersiniz, ancak pahalı kardeşinin bazı işlevlerini kaybedersiniz. Roku Express ile 4K Ultra HD ve HDR akışına ve ayrıca birlikte verilen uzaktan kumanda ile sesli aramaya veda ediyorsunuz.


Bununla birlikte, bu özellikler konusunda fazla telaşlanmadıysanız, Roku Express, iPlayer, Prime Video, Netflix ve daha fazlasında mevcut olan en yeni temel Noel görüntülemesini büyük boyutta görüntüleyebilmenizi sağlayacak sağlam bir medya aktarıcısıdır. ekran.

Anlaşmayı almak için 23 Kasım 2018 Cuma gününden önce aşağıdaki bağlantılardan birine gidin:

  • Amazon'da Roku
  • Roku ve Argos
  • Curry & rsquo; s PC World'de Roku

Alternatif olarak, haftanın geri kalanında Asda, Costco, Sainsbury's ve Tesco'daki market alışverişinizle indirimli Roku ürünlerini de alabilirsiniz.

  • En iyi Black Friday fırsatları
  • Amazon Black Friday 2018 fırsatları