Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • Koşu ayakkabısı hayranları sevinin: Puma Running 2021'de geri dönüyor. İşte bu yüzden heyecanlanmalısınız

Koşu ayakkabısı hayranları sevinin: Puma Running 2021'de geri dönüyor. İşte bu yüzden heyecanlanmalısınız

Kimen iyi koşu ayakkabılarıdünyadaki üreticiler? Bahse girerim Puma bu konuyu düşünürken akla gelen ilk marka değildir. Alman markası performans koşusu dünyasına dönüşünü duyurduğu ve tümü Puma'nın yeni, son teknoloji 'süperkritik' köpük teknolojisi olan NITRO'yu içeren en az beş yeni koşu ayakkabısını piyasaya sürmek üzereyken bu durum yakında değişebilir.

Puma'nın en büyük hayranı olmasanız bile bu haber sizi heyecanlandırmalı. Köklü markaların yeni koşu ayakkabısı modellerini hepimiz seviyoruz:Nike ZoomX Vaporfly NEXT% 2duyuru, peluşAdidas Ultraboost 21ve çabukSaucony Kinvara 12, tüm harika koşu antrenörleri kendi şartlarına göre. Ancak sektörü gerçekten ileriye taşıyan şey yinelemeli tasarım değil,yenilik.

Puma Running geri döndü: neden umursayasınız ki?

Koşu ayakkabısı inovasyonuna iyi bir örnek,Zırh Altında AKIŞ Velociti RüzgarDış tabanı orta tabanla bütünleştiren ve dayanıklılıktan ödün vermeden toplam ağırlığı azaltan yakın zamanda piyasaya sürülen deneysel bir koşu ayakkabısı. Şimdi masaya yeni bir şey getirme sırası Puma'da.

Puma'nın koşu ayakkabısı geliştirme konusunda zengin bir geçmişi yok gibi değil. Aksine, koşu mirası 75 yıl öncesine uzanıyor ve Abebe Bikila'dan Bill Rodgers'a, Sabrina Mockenhaupt'tan Usain Bolt'a kadar birçok dünya rekoru, ilk ve sadece içeriyor. Bununla birlikte, son birkaç yılda Puma, yol koşu ayakkabılarından çok spor ayakkabı üretmeye odaklandı, ancak o günler çok şükür geride kaldı.


Puma Running geri döndü, büyük zaman! Ancak, koşu işine yavaş yavaş girmenin aksine, Puma beş yeni ayakkabı içeren Nitro Koleksiyonu ile bir kez daha pazarda patlamayı seçti: Deviate, Deviate Elite, Velocity, Liberate ve Eternity. Tüm yeni ayakkabılar, 'duyarlılık, yastıklama sunduğu ve daha zahmetsiz bir koşu için son derece hafif' olduğu söylenen yeni NITRO köpüğüne sahiptir.

Yeni Puma Running Nitro Koleksiyonu seksi ve heyecan verici görünüyor ama aynı zamanda bir bütün olarak koşu ayakkabısı pazarı için de iyi. Umarım, diğer markaları yeni fikirler bulmak ve daha sık yenilik yapmak için biraz daha fazla uğraştıracaktır. Daha aktif koşu ayakkabısı markalarına sahip olmak, yenilikçi koşu ayakkabılarının daha sık piyasaya çıktığını göreceğimiz anlamına geliyor. Ve bu, yeni Puma Running Nitro Koleksiyonu hakkında heyecanlanmak için yeterince iyi bir neden.


Puma Running Nitro Collection: fiyat ve bulunabilirlik

Puma Deviate, Deviate Elite, Velocity, Liberate ve Eternity stilleri 4 Mart 2021'de dünya çapında satışa sunulacak.puma ABD,Puma ABD,Puma İngiltere, PUMA Mağazaları ve dünya çapındaki seçkin perakendeciler.

Puma Deviate Nitro'nun tavsiye edilen perakende fiyatı 159,95 € / yaklaşık. 139,99 £ / yakl. 189,99 $ / yakl. 260,00 Avustralya Doları.


Puma Liberate Nitro'nun tavsiye edilen satış fiyatı 109,95 € / yakl. £94.99 / yakl. 129,99 dolar.

Puma Velocity Nitro'nun tavsiye edilen satış fiyatı 129,95 € / yaklaşık. £109,95 / yakl. 154,95 $ / yaklaşık. 200,00 Avustralya Doları.

Puma Eternity Nitro'nun tavsiye edilen satış fiyatı 139,95 € / yaklaşık. 119,95 £ / yaklaşık. 169,95 $ / yaklaşık. 230,00 Avustralya Doları.

Puma Koşu Nitro Koleksiyonu: resim galerisi

Resim 1 / 9

Puma Koşu 2021


Puma Deviate Elite Nitro
(İmaj kredisi: Puma)
Resim 1 / 9

Puma Koşu 2021

Puma Deviate Elite Nitro
(İmaj kredisi: Puma)
Resim 2 / 9

Puma Koşu 2021

Puma Hız Nitro
(İmaj kredisi: Puma)
Resim 3 / 9

Puma Koşu 2021

Puma Eternity Nitro
(İmaj kredisi: Puma)
Resim 4 / 9

Puma Koşu 2021

Puma Liberate Nitro – Topuk detayı
(İmaj kredisi: Puma)
Resim 5 / 9

Puma Koşu 2021

Puma Liberate Nitro – Dış taban detayı
(İmaj kredisi: Puma)
Resim 6 / 9

Puma Koşu 2021

Puma Liberate Nitro – Orta taban detayı
(İmaj kredisi: Puma)
Resim 7 / 9

Puma Koşu 2021

Puma Eternity Nitro – Orta taban detayı
(İmaj kredisi: Puma)
Resim 8 / 9

Puma Koşu 2021

Puma Eternity Nitro – Dış taban detayı
(İmaj kredisi: Puma)
Resim 9 / 9

Puma Koşu 2021

Puma Deviate Nitro – Üst detay
(İmaj kredisi: Puma)

Puma Koşu Nitro Koleksiyonu: özellikler

NSPume Saptırma Nitroyastıklı bir ayakkabıdır ve kuşkusuz Nitro Koleksiyonunun en hızlı uzun mesafe ayakkabısıdır. Aynı zamanda, bir kaldıraç görevi gören ve 'sizi her adımda ileriye taşıyan' karbon fiberden yapılmış yeni INNOPLATE plakaya sahiptir.

NSPuma Liberate Nitrosadece 184 gram ağırlığında süper hafif tempolu bir ayakkabıdır. Puma, Liberate Nitro'yu 'tüm zamanların en havalı koşu ayakkabısı' olarak adlandırıyor.

NSPuma Hız NitroTepki ve yastıklamalı konforu dengeleyen günlük koşunuzdur.

NSPuma Eternity Nitrobir destek ayakkabısıdır ve PUMA'nın 'ayağınızın her adımda doğru hizalanmasını sağlayan' runGUIDE teknolojisine sahiptir.