Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • Koşu ayakkabıları: Saucony Endorfin Pro 2 damla ve On Cloudboom Echo duyuruldu

Koşu ayakkabıları: Saucony Endorfin Pro 2 damla ve On Cloudboom Echo duyuruldu

hızlı sever misinkoşu ayakkabısı? Öyleyse, bu haftanın yeni koşu ayakkabısı duyuruları hemen sokağınızda olacak. Bu duyuruların zamanlaması kusursuz, çünkü karantina kısıtlamaları dünya çapında yavaş yavaş kalkıyor gibi görünüyor, bu da yakında koşu yarışlarına bile katılmaya başlayabileceğimiz anlamına geliyor. Ve bunlar için aşağıdakiler gibi iyi yarış ayakkabılarına ihtiyacımız olacak.

Ve hava güzel olduğu için, yeni bir tane de alabilirsin.koşu üstüve yeni bir çiftkoşu şortufazla.

Resim 1 / 2

Saucony Endorfin Pro 2 fiyat çıkış tarihi

Saucony Endorfin Pro 2 (erkek)
(İmaj kredisi: Saucony)
Resim 1 / 2

Saucony Endorfin Pro 2 fiyat çıkış tarihi


Saucony Endorfin Pro 2 (erkek)
(İmaj kredisi: Saucony)
Resim 2 / 2

Saucony Endorfin Pro 2 fiyat çıkış tarihi

Saucony Endorfin Pro 2 (kadın)
(İmaj kredisi: Saucony)

Saucony Endorfin Pro 2: özellikler, fiyat ve bulunabilirlik

Amerikan spor markası Saucony, şimdiSaucony Endorfin Proyarış ayakkabısı, uygun adı Saucony Endorfin Pro 2. Pro 2, OG Pro'da görüldüğü gibi aynı SPEEDROLL Teknolojisini kullanır ve daha fazla itici ayak parmakları için yükseltilmiş yastıklamayı sert bir ön ayakla birleştirir.


Endorfin Pro 2, 'maksimum SPEEDROLL etkisi' için Saucony'nin imzası niteliğindeki S-eğrisi karbon fiber plaka ile hafif ve 'yaylı' PWRRUN PB yastıklamaya sahiptir. Saucony'ye göre, Endorfin Pro 2, iyileştirilmiş topuk desteğine ve 'öncesinden daha iyi bir uyum sağlayan ve size baştan sona dikkat dağıtmayan bir sürüş başlangıcı sağlayan' güncellenmiş bir bağcık sistemine sahiptir. Endorfin Pro 2, 8 mm (topuklarda (topuklarda 35.5 mm, önde 27.5 mm) topuk düşüşüne sahiptir ve 213 gram/179 gram ağırlığındadır (sırasıyla erkek/kadın versiyonu).

Ayakkabıların fiyatı, günümüzde yüksek yığınlı, karbon plakalı bir koşu ayakkabısından beklediğinizle aynı doğrultuda: Saucony Endorfin Pro 2'nin tavsiye edilen perakende fiyatı 200$/190£. Şu anda Saucony US/Saucony UK'de mevcuttur.


Resim 1 / 3

Cloudboom Echo

(Resim kredisi: Açık)
Resim 1 / 3

Cloudboom Echo

(Resim kredisi: Açık)
Resim 2/3

Cloudboom Echo

(Resim kredisi: Açık)
Resim 3 / 3

Cloudboom Echo


(Resim kredisi: Açık)

Cloudboom Echo'da: özellikler, fiyat ve çıkış tarihi

Yeni Cloudboom Echo hakkında, On'un karbonla geliştirilmiş uzun mesafe yarış ayakkabısı Cloudboom'un temelini oluşturması dışında pek bir şey bilmiyoruz. On'a göre, yeni Cloudboom Echo, 'sporcuların en çok ilgi gösterdiği ayakkabı'. İsviçreli koşu markası tarafından bugüne kadar geliştirildi. Görünüşe göre ayakkabılar 'On Lab'in iki yıllık elit anlayışını ve ayakkabı inovasyonunu sergiliyor.'

On'un CloudTec teknolojisi ile tasarlanan Cloudboom Echo, 'en uygun şekilde yerleştirilmiş' Bulutlardan oluşan çift katmana sahiptir ve her sporcunun adımlarına uyum sağladığı söylenen üstün yastıklama sağlar. Tamamen yeni, külbütör şeklindeki karbon Sürat Tahtası, ayakkabının tüm uzunluğu boyunca uzanır ve hafif Helion köpüğü ile güçlendirilmiştir.

Cloudboom Echo'nun tavsiye edilen perakende fiyatı 195 £'dir ve 22 Haziran 2021'de On'da ve dünya çapındaki seçkin perakende ortaklarında satışa sunulacaktır.

Günün en iyi koşu ayakkabısı indirimleri adidas 4DFWD Erkek Koşu Ayakkabısı... Adidas 4DFWD Amazon £196.62 GörüntüleTüm fiyatları görNIKE ZoomX Invincible Erkek... Nike ZoomX Invincible Run Flyknit Amazon £106,66 GörünümTüm fiyatları görSaucony S-Kinvara 12 Ayakkabı... Saucony Kinvara 12 Amazon £44,99 GörüntüleTüm fiyatları görBrooks Kadın Hyperion Tempo... Brooks Hyperion Tempo Amazon £ 59,99 GörüntüleTüm fiyatları görHOKA ONE One W Mach 4 Mavi... Hoka One One Mach 4 Amazon £122,94 GörüntüleTüm fiyatları görNew Balance Erkek 1080v10... New Balance Fresh Foam 1080v11 Amazon £96.98 GörüntüleTüm fiyatları göradidas Erkek SL20 Koşu... Adidas SL20 Amazon £54,71 GörünümTüm fiyatları görZırh Altında Akış Velociti... Zırh Altında Akış Velociti Rüzgar Amazon £ 104 GörünümTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Nike Air Zoom Pegasus 37,... Nike Air Zoom Pegasus 37 Amazon £119.99 £85.65 GörüntüleTüm fiyatları görASICS Metaracer 01 Koşu ... ASICS Metaracer Amazon £ 135,05 GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz