Close
  • Ana
  • /
  • Küçük Ev Aletleri
  • /
  • Russell Hobbs Express Air Fry Mini Oven incelemesi: Bu fritöz aynı zamanda şaşırtıcı derecede az maliyetle ızgara yapar, tost yapar ve fırınlar

Russell Hobbs Express Air Fry Mini Oven incelemesi: Bu fritöz aynı zamanda şaşırtıcı derecede az maliyetle ızgara yapar, tost yapar ve fırınlar

Russell Hobbs Ekspres Havada Kızartma Mini Fırın fırsatları

Eğeren iyi hava fritözleriÖneriler o zaman şunu da dikkate almaya değer, Russell Hobbs 26095 – Ekspres Havada Kızartma Mini Fırın olarak da bilinir. Niye ya? Eh, en iyileri ile cipsleri ve börekleri havalandırabilir, ancak aynı zamanda birkaç cihazın işini yapan çok amaçlı bir mini fırındır.


Aslında, bir hava fritözünden çok bir konveksiyonlu fırındır, ancak Russell Hobbs'un neden burada sunulan diğerlerine bu özelliği eklemeyi başardığını görmek kolaydır.

Hava fritözleri son zamanlarda oldukça popüler hale geldi ve kızarmış yiyeceklerin tadı ve dokusunu seviyorsanız ancak pişirirken daha az yağ olmasını istiyorsanız mükemmeller. Bununla birlikte, özellikle mutfak alanınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, başka görevleri üstlenebilecek bir cihaza sahip olmak da mantıklıdır.

Böylece, Russell Hobbs Ekspres Havada Kızartma Mini Fırını harika patates kızartması, tavuk kanadı, sigara böreği ve benzerlerini üretebilirken, bunun yanında çok daha fazlasını da yapacaktır. Bu açıdan bu mutfak aleti aynı zamanda pratik bir çözüm gibi görünüyor, çünkü sadece bir tane için yer bulmak zorundayken diğer birçok cihazı atlamanıza izin veriyor.

Daha da iyisi, Russell Hobbs Express Air Fry Mini Fırın, dokunmatik ekrana sahip ve en iyi şekilde çalışması için bir uygulamaya ihtiyaç duyanların aksine, daha geleneksel bir 'kadran ve düğme' mutfak aletini tercih eden herkese hitap edecek. Performans verimli olduğu için eski okul değil, ancak onu çalıştırmak belli belirsiz bir retro hissi veriyor. İyi bir şekilde yani.


Russell Hobbs Ekspres Havada Kızartma Mini Fırın: nedir bu?

Russell Hobbs Ekspres Hava Kızartma Mini Fırın

Yiyecekler, önden yüklemeli bir açılır kapı aracılığıyla çıkarılabilir raflara yerleştirilebilir


(İmaj kredisi: Gelecek)

Hatta biraz daha çok yönlü bir şey arıyorsanızen iyi hava fritözleripiyasada o zaman Russell Hobbs Express Air Fry Mini Fırın ilginç bir teklif. Belirtildiği gibi, bu büyük mutfak aleti sadece bir fritöz değil, çünkü dört farklı pişirme modu ile birlikte geliyor. Böylece havayla kızartılır, ızgara yapılır, pişirilir, kızartılır ve sıcak tutulur. 100 sterlinin altındaki bir makine için fena değil.

Daha iyi haberler de var, Russell Hobbs, geleneksel bir fırından dört kata kadar daha hızlı bir ön ısıtmaya sahip olduğunu iddia ediyor. Şekil, 220°C'ye ön ısıtma sırasında geleneksel bir elektrikli fırına dayanmaktadır. Aşağıya doğru açılan bir cam kapı ile önden kazanılan pişirme alanına erişim ile, tasarım olarak kesinlikle hava fritözünden daha fazla fırındır. Gürültülü fan da yok.


Ancak, tasarlanma şekli nedeniyle, güç tüketimi söz konusu olduğunda daha tutumlu görünüyor. Russell Hobbs çalışanları, 200°C'de dondurulmuş peynirli pizza pişiriyorsanız, ünitenin bir fırına kıyasla %63 daha fazla enerji tasarrufu sağladığını belirtiyor. 1500 watt'lık konveksiyon teknolojisi emrinizdeyken, kapasite de oldukça iyi.

Gerçekten de, en büyük ve en iyi pizzanızdan bütün bir tavuğa kadar her şeyi pişirmek için 12,6 litre alana sahiptir. Tıpkı normal bir fırında olduğu gibi, raflar, iç kısımdaki kaydırıcılar kullanılarak yukarı ve aşağı ayarlanabilir ve gerektiğinde daha büyük parçaların paketlenmesine olanak tanır. Bu yüzden çok yönlü, çok uyumlu ve verimli. Ama iyi mi?

Russell Hobbs Ekspres Havada Kızartma Mini Fırın: İyi mi?

İlk kez paketinden çıkaran Russell Hobbs Express Air Fry Mini Fırın, boyutuyla dikkat çekiyor. 35,8 x 45,1 x 30,5 cm boyutlarında ve 6,47 Kilogram ağırlığında, bu nedenle büyük bir mikrodalga fırın gibi düşünün. Benzer bir ayak izi de kaplayacak, bu yüzden yerleştirmek için mutfak tezgahınızda biraz alana ihtiyacınız olacak.

Doğal olarak, bunun gibi herhangi bir cihazda olduğu gibi, iyi miktarda güçle birlikte ortaya çıkan ısının dağılması için bir şans gerektirdiğinden, ona da biraz yer vermeniz gerekecek. Ufacık bir mutfak mutfağına takılıp kalırsanız, bu bir sorun olabilir.


Ünitenin yanı sıra bir tel raf, bir fırın tepsisi/damlama tepsisi, havalı kızartma ızgarası ve kırıntı tepsisi dahil olmak üzere başlamak için gereken her şeyle birlikte gelir. İkinci aksesuar, ünitenin altında, kapının hemen altındaki bir yuvaya kayar ve zamanla biriken ekmek kırıntılarını ve diğer yiyecek artıklarını yakalar.

Diğer raflar, normal bir fırında olduğu gibi, ünite içindeki yuvalara kayar. Ön taraftaki üç kadran, mod, ısı ve zamanlayıcı ayarlarını yapmanızı sağlar. Bunların üzerinde kırmızı bir güç ışığı var ve hepsi bu. Genel olarak, bileşenlerin kalitesi ve genel tasarım ve yapım kalitesi, 100 sterlinlik bir cihaz için oldukça iyidir.

Russell Hobbs Express Air Fry Mini Fırın: Performans

Russell Hobbs Ekspres Hava Kızartma Mini Fırın

Ayarlar, ön taraftaki üç eski tarz kadran ile kontrol edilebilir

(İmaj kredisi: Gelecek)

Performansın tasarım ve yapım kalitesi kadar etkileyici olduğu ortaya çıktı. Russell Hobbs Express Air Fry Mini Fırın ile ilgili belki de en iyi şey, yiyecekleri birkaç farklı şekilde pişirebilmesidir. Özel bir hava fritözü iyi ve iyidir, ancak bu aynı tür alanı kaplar ve çeşitli yemekler üretmek için kullanılabilir. Pişirmeye başlamak için yapılacak çok az şey var. İhtiyaç duyduğunuzda tedarik edilen tava ve raf aksesuarlarını kaydırın ve yiyeceklerinizi yükleyin.

12” aslında raflara sığdırmak için bölmek zorunda kaldığımız pizza. Pizzalar, geleneksel bir fırına girmek için bir angarya olabilir, oysa Russell Hobbs birimleri çok büyük bir çaba sarf etti. Hamur bazlı lezzetli ikramımız yanmadan çıtır çıtır çıktı, aynı zamanda nemi de muhafaza etti. Bu cihazın bonusu, birçok geleneksel fırından daha yüksek olması ve normalde kolayca kavrulabilen yiyecekler üzerinde hızlı ve kolay görsel kontrollere izin vermesidir; buna kesinlikle pizzalar da dahildir.

Sırada, Russell Hobbs tedavisi verilen hem dondurulmuş hem de sıfırdan tekliflerle, patates kızartmasının hava fritözü elyafına gittik. Ünite, her iki hizmetin de hızlı çalışmasını sağladı, ancak diğer fritözlerin çoğu gibi, daha düzgün pişirme için patatesleri sallamanız gerekecek. Yine de, öndeki pencere, kullanışlı olan, ilerlemeyi takip etmenizi sağlar. Havalı fritöz cipslerini doğru şekilde elde etmek için aslında biraz ustalık var. Birkaç kez yapın ve patates kızartması için bir göz kazanın.

Dokunsal bir deneyim sunan cihazlardan hoşlanıyorsanız, Russell Hobbs Express Air Fry Mini Fırın kesinlikle size hitap edecek. Cihazın ön tarafındaki kadranlar, tüm ayarları kontrol etmenize izin verir ve pratik yaparak, yiyecekleri tam istediğiniz gibi pişirmeleri konusunda oldukça becerikli olmanız mümkündür. Hala öğrenme eğrisindeyken, yiyecekleri, özellikle de pişmiş ürünleri aşırı pişirmenin mümkün olduğunu gördük.

1500 watt'ın dikkatli yönetimi sonunda bazı kaliteli sonuçlar verir. Gerçek bir bonus, önceden pişirilmiş ekmekleri ısıtmanın ve mutfağınızın yerel fırın gibi kokmasını sağlarken onları bu şekilde tutmanın özellikle iyi olmasıdır.

• Russell Hobbs 26095 Ekspres Hava Fritöz Mini Fırınını 89,99 £ karşılığında Amazon'da (İngiltere) satın alın

Russell Hobbs Ekspres Havada Kızartma Mini Fırın: karar

Fırını daha az kullanmak için bir bahane arıyorsanız ve bir tezgah üstü cihaz kullanarak çeşitli yemekler pişirmek istiyorsanız bu iyi bir çözümdür. Russell Hobbs Ekspres Havada Kızartma Mini Fırın, hızlı ve kolay bir alternatif sunar ve aynı zamanda birden fazla pişirme seçeneğini tek bir makinede toplar.

Bununla birlikte, bir hava fritözünden daha çok konveksiyonlu bir mini fırındır, ancak yine de oldukça çok yönlüdür. Kontroller, yemeğinizin nasıl pişirilmesini sevdiğinize bağlı olarak ustalaşmak için biraz pratik gerektirir. Bu kontroller aslında oldukça eğlenceli ve dokunmatik ekranlardan ve LCD'lerden bir değişiklik yapıyor.

Russell Hobbs Ekspres Hava Kızartma Mini Fırını da kesinlikle çok ısınır, bu nedenle yemeklerinin çıtır çıtır olmasını seven herkes için harika, bizim için iki öne çıkan patates kızartması ve kızarmış tavuk. Tersine, birkaç kez hazır olana kadar yiyecekleri sıcak tutmak için birden fazla durumda yararlı olduğunu gördük.

Özellikle güzel ve hızlı bir şekilde ısındığı için bu makineyi fırınınız yerine potansiyel olarak kullanabilirsiniz. Ailelere yönelik gibi görünse de, bu birleşik ünitenin aslında bir veya iki kullanıcı için ideal olacağını düşünüyoruz. Ünitenin içindeki kapasite tamam, ancak pratik açıdan, besleyecek çok ağzı olan herkes için tam bir çözüm olmayacak. Sonuçta, biraz retro hissi herkese hitap etmese de, para için hata yapmak zor.

Fiyatlar - Russell Hobbs Express Air Fry Mini Fırın:▼