Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Russell Hobbs RHAP3501 incelemesi: Bu taşınabilir hava temizleyici, ucuz ama etkili bir temiz hava soluğu

Russell Hobbs RHAP3501 incelemesi: Bu taşınabilir hava temizleyici, ucuz ama etkili bir temiz hava soluğu

Russell Hobbs RHAP3501 fırsatları

İşte bir cümleyle Russell Hobbs RHAP3501 incelememiz: İyi bir performans sergileyen ucuz bir hava temizleyici arıyorsanız, bu Taşınabilir Hava Temizleyici harika bir seçenektir.

Evinizdeki atmosfer kesinlikle bayat hissetmeye başlıyorsa, bir hava temizleyici satın almayı düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Geçen yıl boyunca çoğumuzun uzun süre evde kapalı kalmasıyla, odalarımızın çoğundaki hava kalitesi en hafif tabirle köhne hale geldi. İleriye dönük olarak, daha kaliteli hava solumak sadece daha sağlıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir hava temizleyici de evinizin biraz daha canlanmış hissetmesini sağlayacaktır.

NSen iyi hava temizleyicileriPiyasadaki ürünler hava kalitesini iyileştirmeye yardımcı olabilir, ancak çoğu daha büyük taraftadır. Bu nedenle daha hafif, daha hareketli bir hava temizleyiciye sahip olmak doğru yol olabilir ve bunun için Russell Hobbs RHAP3501 Taşınabilir Hava Temizleyici faturaları mükemmel bir şekilde karşılar. Bu, odalarınızın hava kalitesini düşüren toz ve diğer mikroorganizmalarla mücadele edebilen hafif bir hava temizleyicidir. Ama tamamen taşınabilir.

Dahası, astım hastasıysanız, alerjiniz varsa veya saman nezlesinin hoş olmayan etkilerinden yılda bir kez kurtulmanız gerekiyorsa, bir hava temizleyici de yardımcı olabilir. Bu Russell Hobbs, çok az karışık bir seçenek.


Russell Hobbs RHAP3501

(İmaj kredisi: Russell Hobbs)

Russell Hobbs RHAP3501: tasarım

Bu uygun fiyatlı bir hava temizleyicidir, yani süslü fırfırlar üzerinde oldukça hafiftir, ancak Russell Hobbs RHAP3501 aslında hoş görünümlü bir şeydir. Stili son derece basittir ve kasa nötr beyaz plastikle tamamlanmıştır, bu da kullanışlı bir şekilde bir odaya oturabileceği ve bunu neredeyse hiç fark etmeyeceğiniz anlamına gelir. Izgara delikleri ve üst kısımdaki minimum düğmeler için tasarruf edin, temiz ve basittir.


Dik dikdörtgen kutu da tamamen işlevsel olacak şekilde tasarlandı, bu yüzden göze çarpan çok az şey var. Boyutlar 20 x 36 x 55,4 cm'dir ve 6,4 kg ağırlığındadır, bu nedenle üniteyi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde hareket ettirmek kolaydır. Cihazın üst kısmında, hava kalitesi okumaları sağlayan ve fonksiyon modlarını ayarlamanıza izin veren bir LED ekran bulunur. Ekranın her iki tarafında üç düğme var ve gerçekten bu kadar.

Russell Hobbs RHAP3501


(İmaj kredisi: Russell Hobbs)

Russell Hobbs RHAP3501 incelemesi: kurulum

Neyse ki, Russell Hobbs RHAP3501'in sorunsuz teması, kurulum söz konusu olduğunda da devam ediyor. Üniteyi kutusundan çıkarın ve evinizdeki kirli havayı temizlemeye başlamak için yapacak çok az şey var. Çekirdek kontroller, belirtildiği gibi, üst panelde bulunur ve geceleri daha sessiz çalışma için bir gece modu ile birlikte seçilebilecek üç ana hız bulunur.

1, 2 ve 3 hızları giderek daha yüksek fan çalışması anlamına gelirken, gece modu neredeyse sessiz çalışmayı vaat ediyor. Muhafazanın iç kısımları, toz ve döküntüleri gidermek için zamanla süpürülebilen birleşik bir HEPA ve karbon filtre içerir. Bunların ne sıklıkta değiştirilmesi gerektiğini söylemek için henüz çok erken, ancak birimin bütçe fiyat etiketi göz önüne alındığında, bunların da yenilenmesinin çok maliyetli olmayacağını varsayabiliriz.

Russell Hobbs RHAP3501

(İmaj kredisi: Russell Hobbs)

Russell Hobbs RHAP3501 Taşınabilir Hava Temizleyici incelemesi: performans

Russell Hobbs RHAP3501, 43 m²'ye kadar olan odalarda kirleticilerin %99,95'ini çıkarabilmesi gereken 5 katmanlı bir HEPA filtreleme sistemi içerir. Oldukça etkileyici olan cihazın boyutu göz önüne alındığında. Filtrasyon kurulumu ayrıca duman, polen ve günlük toz gibi şeyleri de alabilir ve bu da onu kağıt üzerinde oldukça etkileyici bir teklif haline getirir.


İlk çalıştırmanız için üniteyi açmanız ve çalışma açısından tüm kararları veren Otomatik modu seçmeniz yeterlidir. Atmosferi izler ve çıktıyı koşullara uyacak şekilde uyarlar. CADR giderimi, performans istatistiklerine eklenen bir partikül madde 2.5 (PM2.5) derecesi ile 350 m3/h'dir. Cihazın bariz etkilerini hissetmeye başlamak bir veya iki saat sürdü ve makineyi çalıştırdıkça işler daha iyi olmaya devam etti.

Ayrıca, manuel ayar yoluna giderseniz Russell Hobbs RHAP3501'in iyi çalıştığını gördük. Üç hız ayarı, geniş bir performans seçeneği yelpazesi sunar ve manuel kontroller, cihazı hem ihtiyaçlarınıza hem de odanın boyutuna göre ayarlamanıza olanak tanır. Üniteyi başka bir şey yapmadan önce kurmak istiyorsanız, 8 saatlik zamanlayıcı özelliği kullanışlıdır, böylece kendi cihazlarına bırakabilirsiniz. Çocuk kilidi de gönül rahatlığı sunar.

Russell Hobbs RHAP3501

(İmaj kredisi: Russell Hobbs)

Russell Hobbs RHAP3501 Taşınabilir Hava Temizleyici incelemesi: karar

Russell Hobbs RHAP3501, bir hava temizleyicinin bankayı bozmadan neler yapabileceğini görmek isteyen herkes için ideal olan düşük maliyetli bir modeldir. Çoğu senaryoya uyacak yeterli işlev ve her türlü odanın üstesinden gelebilecek yeterli güce sahip, kurulumu ve çalıştırılması kolaydır. Gerçekten de, tam sohbette yüksek ayarıyla, cihazı özellikle etkileyici bulduk.

Yine de günlük kullanım için otomatik ayarı seviyoruz, bu da işe devam ediyor. Gürültü seviyeleri de oldukça düşük, gece ayarı Russell Hobbs RHAP3501'i hava karardıktan sonra hava temizleyici kullanması gereken herkes için iyi bir bahis haline getiriyor. Alerji hastaları bu nedenle onu gerçek bir nimet bulacaklardır. Tasarım düşük anahtardır, bu iyi bir şeydir, eğer sadece bir şeyin bir odanın köşesinde kendine dikkat çekmeden oturmasını istiyorsanız. Hepsinden iyisi, bu süper uygun fiyatlı bir makinedir.

Fiyatlar - Russell Hobbs RHAP3501:▼