Close
  • Ana
  • /
  • Bisikletçilik
  • /
  • Eyer yukarı: Peloton, ev antrenmanınızı yenilemek için Avustralya lansmanını duyurdu

Eyer yukarı: Peloton, ev antrenmanınızı yenilemek için Avustralya lansmanını duyurdu

Peloton bugün (9 Mart Salı) Down Under'ı başlatma planlarını açıklarken Avustralya, dünyanın önde gelen interaktif fitness platformlarından birine katılmak üzere.


Evdeki fitness fanatikleri, 2021'in ikinci yarısında Peloton'a kaydolarak orijinal Peloton Bisikleti kullanarak klasik bisiklet antrenmanlarına ve bir dizi başka disiplini kapsayan oturumlara erişebilecekler.

Bağlantılı, teknoloji destekli fitness'a öncülük eden marka, New York'taki ilk lansmanından neredeyse yedi yıl sonra nihayet Asya-Pasifik bölgesine açılıyor ve Avustralyalılara evde egzersiz rutinlerini tamamen yenileme fırsatı sunuyor.

  • Kapalı alanda bisiklete binme: kapalı alanda bisiklete binme eğitimine nasıl başlanır
  • Evde bisiklete binme ile HIZLI nasıl zinde kalınır… Ve KAÇINILMASI GEREKEN 5 hata
  • İç mekan döngüsü antrenmanınızı güçlendirecek 10 ev jimnastiği ipucu

Bir zamanlar en iyi çevrim içi spin sınıfı şimdi çok disiplinli bir fitness merkezine dönüşerek, kullanıcılara Peloton Uygulaması aracılığıyla kapalı alanda bisiklete binme, koşma (Peloton Sırtını kullanarak), kardiyo, güç, yoga ve daha pek çok aktiviteyi kapsayan içeriğe erişim sağlıyor.

Avustralya'daki lansmanı için Peloton size orijinal Peloton Bike veya kardiyo ve gücü birleştiren daha zorlu bir antrenman sunan Peloton Bike+ seçeneğini sunacak.


Ve gerçek zamanlı motivasyonla binlerce yoğun antrenman arasından seçiminizi yaparken kendi küratörlüğünü yaptığınız çalma listenizin sesine ter dökebileceksiniz.

Ne yazık ki, platformun koşu bantları başlangıçta Avustralyalı kullanıcılar tarafından kullanılamayacak.


Uluslararası Peloton Genel Müdürü Kevin Cornils şunları söyledi: 'Sağlık, fitness ve spor Avustralya'nın DNA'sının merkezi bir parçasıdır, bu nedenle Asya Pasifik bölgesine ilk adımımız olarak Peloton'u Avustralya'da başlatmak doğal bir karardı.

“Küresel büyümemiz, her zaman, her yerde fitness çözümü olarak Peloton'u seçen 4,4 milyondan fazla üyeden oluşan tutkulu, büyüyen topluluğumuz tarafından desteklenmektedir.


“Avustralyalıların küresel bir fitness fenomeni haline gelen şeyi nasıl deneyimleyebilecekleri hakkında önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

müfreze

Avustralyalılar, Peloton Uygulaması aracılığıyla 10'dan fazla fitness disiplininden antrenman seçebilecekler.

(İmaj kredisi: Peloton)

Peloton Bike ve Bike+ sırasıyla 2,895 AU$ ve 3,695 AU$'a mal olacak ve Sidney ve Melbourne'de kurulacağı için çevrimiçi olarak veya fiziksel perakende showroomlarında satışa sunulacak.


Kaydolma devam ettiği sürece, Tam Erişim Üyeliği, Bisiklet veya Bisiklet+ kullanarak tüm Peloton içeriğinin kilidini açar ve tüm ev için hesap oluşturmanıza izin verir.

Bu size ayda 59 AU$ geri getirecek, ancak aynı zamanda Peloton Uygulamasının tam kullanımını da içeriyor.

Çevredeki en heyecan verici çevrimiçi fitness merkezlerinden birinde kendinizi test etmek istiyorsanız, teslimatlar ve güncellemeler için ilk sırada olmak için ilginizi şu adresten kaydedebilirsiniz:Peloton Avustralya.

  • Evde egzersiz: beslenme uzmanı egzersiz öncesi ve sonrası en iyi öğünleri önerir