Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Ne yazık ki, en kötü Samsung Galaxy Note 10 değişikliği de Galaxy S11'e geliyor

Ne yazık ki, en kötü Samsung Galaxy Note 10 değişikliği de Galaxy S11'e geliyor

Samsung3,5 mm kulaklık jakını terk ediyor-denGalaxy Note 10, ancak tek seferlik olmayacak. Mantıksal olarak, Samsung Galaxy S11'de ayrıca bir kulaklık soketi bulunmayacak. Bir zamanlar her yerde bulunan ses bağlantı noktası için üzücü zamanlar, Apple iPhone'lar daldığından ve onu öldürdüğünden, şimdi Samsung tarafından USB-C ve Bluetooth çözümleri lehine bırakılacak, konuşan kaynaklara göreAndroid Polisive /2019/06/07/galaxy-s11-wont-have-headphone-jack/. 3,5 mm jaklı kablolu kulaklıklar hala Note 10 ve ötesi ile çalışacaktır, ancak bir USB-C-3,5 mm dongle'a ihtiyacınız olacaktır. AŞ bunu.

Samsung, 3,5 mm'lik bağlantı noktasının kalan birkaç önemli noktasından biriydi. Apple, bağlantıyı koparma kararıyla alay edildi.iPhone 7veiPhone 7 Artıancak Eylül 2016'da, bir dizi Android üreticisi bunu takip etti.

OnePlus - limanın bir başka uzun süreli savunucusu -geçen yıl feragat ettiBluetooth kulaklıkların artık kablolu muadillerinin yerini alacak kadar iyi olduğunu savunuyor. Ayrıca, ahizeye daha fazla pil sıkıştırmasına izin vereceğini de söyledi.

Samsung yavaş yavaş 3,5 mm daha az akıllı telefon portföyüne doğru ilerliyor. Orta sınıf telefonların en son bolluğu,Samsung Galaxy A80serisi, Bluetooth ve USB-C kulaklıklara güvenin.


Aynı şekilde, esnekGalaxy FoldSeul merkezli üreticinin Galaxy serisi için tasarımın geleceğini temsil ettiğini iddia ettiği, 3,5 mm bağlantı noktasından da vazgeçiyor.

Yıllar boyunca 3,5 mm bağlantı noktasının varlığını pazarlama çalışmalarında en son iPhone modeliyle alay etmek için kullandıktan sonra, Samsung'un bu hareketi nasıl haklı çıkardığını görmek ilginç olacak.


Kulaklık bağlantı noktasının çıkarılması, daha ince bir tasarıma, daha büyük bir pil hücresine veya amiral gemisi akıllı telefon serisi için yeni özelliklere izin verebilir. Ancak, evrensel bağlantı noktasının Samsung portföyünden bir kez ve herkes için ortadan kalktığını görmek hayal kırıklığı yaratacaktır.

Belki de Samsung, ücretsiz bir çift gerçek kablosuz ile kaybın acısını yatıştırmaya yardımcı olacaktır.Galaxy Tomurcukları? Güney Koreli şirket zaten benzer bir promosyon teklifinde bulundu.Galaxy S103,5 mm bağlantı noktası sağlam olan seri.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 Plus ve Samsung Galaxy S9 fırsatları Sözleşme İndirimleri Sim Ücretsiz Samsung Galaxy Note 9 Samsung Galaxy Note 9 O224 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler25 GBveriler 50 £ peşin 58 £ / ay Mobiles.co.uk adresinde görüntüleyinTüm fiyatları görünGalaxy S10 128GB SiyahSamsung Galaxy S10EE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler25 GBveriBedavaön ödeme£ 29 / ay Görünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlar Tüm fiyatları görünGalaxy S10 Plus 128GB SiyahSamsung Galaxy S10 PlusEE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler50 GBveriBedavaön ödeme£ 35 / ay Görünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlar Tüm fiyatları görünÜcretsiz Teslimat Samsung Galaxy S9 64GB Mercan ...Samsung Galaxy S9O224 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler90 GBveriBedavaön ödeme£ 33 / ay Görünüm-deDoğrudan Cep Telefonları Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz