Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • Sage The Smart Grill Pro incelemesi: Bu her zaman hayalini kurduğunuz elektrikli ızgaradır

Sage The Smart Grill Pro incelemesi: Bu her zaman hayalini kurduğunuz elektrikli ızgaradır

İşte kısa bir cümleyle Sage The Smart Grill Pro incelememiz: Bu elektrikli ızgara Foremans George Foreman'dan çıktı ve gerçekten Izgaraların Tanrısı.


eğer ciddi birtutkuızgara yemek için ve aileniz ve arkadaşlarınız da yapıyorsa, yapılacak en bariz şey bir şeyler pişirecek bir cihaza yatırım yapmaktır.sadeceSağ. Sage'in Smart Grill Pro'su tam olarak burada - tam adı: Sage The Smart Grill Pro BGR840BSS veya İngiltere ve Avrupa dışında Breville The Smart Grill Pro - mutfak denklemine uyuyor. Bu, ürünlerimizde bulunan diğer modellerden daha fazla özellik ve işleve sahip bir elektrikli ızgaradır.en iyi elektrikli ızgaralarrehberlik etmek. Ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda iyi ‘un var.

sen olsan bileolumsuzlukElektrikli ızgara kullanma konusunda özellikle heveslidirler, mutfağınıza harika bir katkı sağlarlar. Yiyecekleri ızgara yapmak, yağ, sıvı yağ ve diğer istenmeyen pişirme kalıntılarının daha fazlasının akmasına izin verdiği için açıkça daha sağlıklıdır. Bu nedenle yiyecekler aynı derecede lezzetlidir, ancak daha az yağlıdır ve nihayetinde belinizin genişlemesini önlemek için üzerine düşeni yapmalıdır.

Elektrikli ızgarada her türlü yemeği pişirebilmenize rağmen, ızgara işleminden gerçekten faydalanan ettir. Daha da iyisi, harika bir alternatif oluşturuyorlar.en iyi barbekülerYerleri varken hava koşullarından etkilenebilen ve bir bahçeye sahip olmanızı gerektiren .

Sage The Smart Grill Pro'yu bir süredir kullanıyorum ve işte düşüncelerim…


Sage The Smart Grill Pro: fiyat ve bulunabilirlik

Sage BGR840BSS Smart Grill Pro(İmaj kredisi: Adaçayı)

Amazon'dan Sage BGR840BSS Smart Grill Pro'yu şu anda 329 £ karşılığında satın almak mümkündür, bu da bu elektrikli ızgarayı paranın satın alabileceği en pahalı ürünlerden biri yapar. Bununla birlikte, bu, deneyimlerime göre kaliteli ürünler üreten Sage markasının desteğine sahip birinci sınıf bir modeldir.

Aynı modeli alabilirsiniz, ancak şu anda Amazon Avustralya'da 632,28 $ olmasına rağmen Breville The Smart Grill Pro adını 400 AU'dan alabilirsiniz.


Bu ızgara ABD'de her iki isimle de bulunmuyor gibi görünüyor, ancak oradaki insanlar, ızgara yemek hakkında bir veya iki şey bilenler, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli elektrikli ızgara seçeneklerine sahipler.

Sage BGR840BSS Smart Grill Pro: tasarım

Sage BGR840BSS Smart Grill Pro

(İmaj kredisi: Adaçayı)

Hata yapmayın, Sage'nin BGR840BSS Smart Grill Pro, 43,3 x 22 x 44,4 cm boyutları ve yaklaşık 10 kg ağırlığı ile heybetli bir makinedir. Bu, tezgahınızda makul miktarda yer kaplayacağı anlamına gelir, ancak tasarımın genel boyutu bir kazançtır. Niye ya? Pek çok pişirme alanına sahip olursunuz, bu da onu daha büyük aileler, özellikle aç olanlar veya ızgara yemeklerini diğer her şeye tercih eden herkes için ideal hale getirir.

Gerçekten de, bunu yapmak için alanınız varsa, ünite 1677 santimetrekarelik bir pişirme alanı sunmak için düz bir şekilde katlanabilir. Bu, barbekü becerilerini sergilemeyi seven herkes için bir rüya haline getirir, ancak bunu yapmak için çok fazla alana ihtiyacınız olacaktır. Genel olarak, hacimlilik, bazıları için sorun olabilecek bir şeydir.


Sage'in BGR840BSS Smart Grill Pro'yu mutfağınızda gerçek bir konuşma noktası yapan paslanmaz çelik ve alüminyum kombinasyonu ile dışarıdan uyum ve bitiş mükemmeldir. Ünitenin ön tarafında entegre kontroller bulunur ve LCD ekran diğer Sage ürünlerinde görülenleri taklit eder ve aslında muhtemelen aynı bileşen yeniden tasarlanmış olabilir. Monte edilmiş anahtarlar ve çift düğmeler sağlam bir his veriyor ve kasaya gerçekten iyi oturuyor, bu da bu cihazın yüksek fiyat etiketi göz önüne alındığında güven verici.

Sage, temizlik söz konusu olduğunda da tasarım konusunda yaratıcı olmuştur. Izgara plakaları çıkarılıp yıkanabilir. Onlar da bulaşık makinesinde yıkanabilirler, ancak manuel yoldan aşağı inerken de kolayca temizlenebileceklerini buldum. Bu arada, yağı toplayan damlama tepsisi tüm pislikleri özel bir yerde tutar ve sıcak ıslak bir bezle silerseniz ünitenin geri kalanı tekrar bir muamele görür. Bunun sırrı, bunu kullandıktan hemen sonra ve zaman içinde yavaş yavaş kir birikmesini önlemek için her tekerlekten çıktığında yapmaktır.

Sage BGR840BSS Smart Grill Pro: özellikler

Sage BGR840BSS Smart Grill Pro

(İmaj kredisi: Adaçayı)

Ortalama bir cihazdan daha fazlasını paketleyen bir elektrikli ızgara arıyorsanız, Sage'in BGR840BSS Smart Grill Pro, faturaya uyuyor. Bu elektrikli ızgara, temel olarak ısıyı ve diğer pişirme ayarlarını manuel olarak veya ön ayarları kullanarak kontrol etmek mümkün olduğundan, çok yönlülük sunar. LCD ekran, tercih ettiğiniz yemeği seçmenize ve uygun şekilde ayarlamanıza izin veren aptalca bir menü sistemine sahiptir.

İki tıknaz kadran, ısı ve pişirme ayarlarının daha fazla özelleştirilmesine izin verir. Bu, ızgara plakalarına dahil edilen gömülü elemanlarla daha da güçlendirilir. Akıllıca, ızgara, ısıyı uyarlamanın güçlü yolu sayesinde bifteklerin üstesinden gelmek için kullanılabilir. Bu çok yönlülük sayesinde Sage'i istediğiniz gibi ızgara yapmanın, yiyecekleri attığınız ve temelde en iyisini umduğunuz bazı elektrikli ızgaralara kıyasla çok daha kolay olduğunu buldum.

Pişirme işlemine yardımcı olmak başka bir harika özelliktir ve bu bir tür parti parçasıdır. Yalnızca bir yenilik değil, aslında işe yarayan entegre bir sıcaklık probu var. Pişirme sırasında etinizi ne zaman dinlendirmeniz gerektiğini gösteren LCD ekranıyla, et yemeklerini doğru şekilde hazırlamak için gerçekten kullanışlı bir sürüm. Daha da iyisi, misafirleriniz ne kadar titiz olursa olsun yemek siparişlerinizi tam olarak almanızı sağlayan beş ön ayar vardır. Tabii ki, bu özelliğin yerleşik olmasının bir diğer faydası da, söz konusu konuklara kötü pişmiş et veya balık yemeklerinden dolayı gıda zehirlenmesi yaşama şansını azaltmasıdır.

Sage BGR840BSS Smart Grill Pro: performans

Sage BGR840BSS Smart Grill Pro

(İmaj kredisi: Adaçayı)

Kaputun altında, tabiri caizse, 2400 watt güç var ve bu, üzerine attığınız her şeyin üstesinden gelmek için fazlasıyla yeterli. Sage, her türlü yemeği pişirmeyi çok daha kolay hale getiren özellik ve işlevlerle de harika bir iş çıkardı. Hızlı ısınması ve bu kontrollerin her ikisi de basitveetkili. Bununla ilgili sevdiğim şey, sığır etinden balığa kadar her şey için ayarların, ham maddelerin pişirilmesiyle ilgili tahminlerin çoğunu alması.

Sıcaklık probu da bir tedavi işlevi görür ve ayrıca ekstra özen ve dikkat gerektiren gıda maddeleriyle çalışıyorsanız size bir fikir verir. Organik tavuk göğsü için mükemmel buldum, etkili bir şekilde pişirmenize izin veriyor, ancak daha sonra etteki tüm nemi almadan önce ısıyı azaltın. Biftekleri doğru yapmak da zor olabilir, özellikle de herkesin kendi tercihleri ​​​​yapıldığı için. En azından sonda, eklemin içine girmenizi ve içerideki ısı ile tam olarak neler olduğunu görmenizi sağlar.

Genel olarak, karışık bir gıda malzemesi torbası pişirmeniz gerektiğinde Sage'in BGR840BSS Smart Grill Pro'yu gerçekten iyi buldum ve ızgara yüksekliği buna göre ayarlanabilir. Bu, yalnızca bir tür gıda malzemesi pişirmiyorsanız veya büyük, hantal bir biftek gibi bir şeyi paketlemeye çalışıyorsanız, gerçek bir fark yaratır. Tersine, pişirme alanı aynı zamanda ev yapımı krepler gibi ince gofret sunumları için harikayken, Adaçayı da kızarmış sandviçler ve paniniler gibi günlük ürünler üretmek için benzer şekilde mükemmeldir. Izgara meyve, bu makineyi kullanan başka bir kazanan.

Sage BGR840BSS Smart Grill Pro: karar

Sage BGR840BSS Smart Grill Pro

(İmaj kredisi: Adaçayı)

Bu, sık sık kullanılmayı hak eden bir elektrikli ızgaradır ve tüm bu parayla ayrılırsanız, tam olarak bunu yapmak için bir noktaya değineceksiniz. Bazı mutfaklar için biraz fazla büyük ve bol miktarda alana sahip olsanız bile saklamak için hafif bir acı - bu yüzden onu uzak tutun ve kullanımda tutun.

Sage'in yanı sıra Smart Grill Pro, bir elektrikli ızgaradan bekleyebileceğiniz her şeyi ve daha fazlasını yapar. Pişirme alanı geniş, kontroller duyarlı ve sonuçlar lezzetli. Sıcaklık probu devredeyken, her şey neredeyse kusursuz. Daha ne sorabilirsin?