Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Saints Row 4 incelemesi

Saints Row 4 incelemesi

Saints Row 4 fiyatları 360 Amazon müşteri yorumu Saints Row IV PC Amazon Prime $ 13 Saints Row IV Fanatical'ı Görüntüle 14,99 $ Resmi Görüntüle 1/12

Saints Row 4 incelemesi


Saints Row 4 incelemesi
Resim 2/12

Saints Row 4 incelemesi

Saints Row 4 incelemesi
Resim 3/12

Saints Row 4 incelemesi

Saints Row 4 incelemesi
Resim 4/12

Saints Row 4 incelemesi

Saints Row 4 incelemesi
12'nın resmi 5

Saints Row 4 incelemesi


Saints Row 4 incelemesi
12'nın resmi 6

Saints Row 4 incelemesi

Saints Row 4 incelemesi
12'nın resmi 7

Saints Row 4 incelemesi


Saints Row 4 incelemesi
Resim 8/12

Saints Row 4 incelemesi

Saints Row 4 incelemesi
Resim 9/12

Saints Row 4 incelemesi


Saints Row 4 incelemesi
Resim 10/12

Saints Row 4 incelemesi

Saints Row 4 incelemesi
12'nın resmi 11

Saints Row 4 incelemesi

Saints Row 4 incelemesi
12'nın 12 resmi

Saints Row 4 incelemesi

Saints Row 4 incelemesi

Saints Row 4, var olan diğer tüm açık dünya oyunlarının en iyi bölümlerinden oluşturulmuş, gürültülü, bacchanalian bir açık dünya oyunudur.


Saints Row IV, hip-hop müziğin tamamen ve özür dilemeden yamyamlık olduğu için video oyunları içindir. Rap müzik gibi, Saints Row 4, yaratıcılarının parladığı her şeyin bileşen parçalarından oluşturulmuştur.

Bir şeyi beğendilerse, onu oyuna getirdiler ve oyunlarına dahil ettiler. İlk bir saat boyunca, oyuncular diğer oyunlarda ve popüler kültürün başka yerlerinde gördükleri referansları ve mekanikleri işaretlerken alaycı bir şekilde gülümseyebilirler.

Saints Row 4: Özellikler

Açılışın üç saatinde oyuncular The Matrix, Star Wars, Halo, Pleasantville ve hatta The Hitchhikers Guide To The Galaxy referanslarını görecek. Ayrıca Prototype, Crackdown, InFamous gibi oyunlardan ve hatta (işin üstesinden gelirken) mekaniklerin toptan kaldırıldığını fark edecekler.Kütle Etkisi.

Saints Row 4, pop kültürünün muazzam bir hazinesidir ve utanmadan mekaniği, özellikleri ve hatta çok çeşitli oyun ve filmlerden alıntılar alır.

Bir bakıma, Saints Row her zaman bu tarafa gidiyormuş gibi geliyor. Ne de olsa bu, Grand Theft Auto serisini utanmadan klonlayarak başlayan bir franchise (bkz.GTA 5 önizlemesi).

Ne zamanRock yıldızıkatil IP'sini daha olgun bir yöne almaya karar verdi, Volition bunun yerine GTA'nın başarısının köklerine yöneldi ve çizgi film şiddeti, esprili tuvalet mizahı ve hayattan daha büyük karakterler günün düzeni haline geldi. Şimdi Grand Theft Auto'nun namlusundan elinden gelenin en iyisini yapan Saints Row, diğer açık dünya oyun alanlarından hırsızlık yapmaya başladı.

Daha da etkileyici bir şekilde, buradaki her şey çok güzel bir şekilde uyarlandı. Volition, yeni Saints Row taksiti için diğer açık dünya oyunlarından çok fazla ilham almış olabilir, ancak oyunculara saatlerce bağımlılık yaratan eğlence sağlamak için IP'lerinin temel çekiciliğini unutmadı.

Oyunun tamamen çılgın açılışından sonraki ilk üç saatte, NPC arkadaşlarımız iletişim bağlantısında ağlarken ve Aerosmith'in & ldquo; Bir Şey Kaçırmak İstemiyorum & rdquo; Film müziğinde gürledi - ana olay örgüsünün yüzeyini zar zor çizdik. Bunun nedeni, her zamanki gibi faaliyetlerle dolu olan Steelport şehrinde serbest kalmış olmamızdır.

Saints Row 4: Hikaye

Her neyse, Steelport'un bilgisayar tarafından üretilmiş bir versiyonu, oyuncu, dünyanın sunduğu en iyi yetenekleri toplamaya kararlı olan bazı uzaylılar tarafından kandırıldı. Garip mi geliyor? Hiçbir fikrin yok. Saints Row 4'ün konusu, yıllardır duyduğumuz en saçma fikirlerden biri gibi geliyor - ve neyse ki, oyun bunun için daha iyi.

Oyun, Azizlerin liderinin ABD Başkanı olarak atanması ile başlıyor (evet, gerçekten). Oyun başlar başlamaz, uzaylılar dünyayı istila eder ve kısa bir direnişin ardından Azizler, Başkan Yardımcısı Keith David ile birlikte kaçırılır - Keith David tarafından canlandırılır - ve liderleri Steelport'un bilgisayar tarafından üretilen bir versiyonuna gömülür çünkü ... kimin umrunda?

Konu hiçbir zaman Saints Row'un güçlü noktası olmadı ve burada değil. Gerçekten bilmeniz gereken tek şey, artık bir grup düşmanı ateşe verebileceğiniz ve ardından Stan Bush'un müziğini 'The Touch' olarak 'The Touch' olarak üzerlerine bir tank atabileceğinizdir.

Saints Row 4: Oynanış

Açık dünya kentsel GTA şablonu hala baskın DNA'dır, ancak Saints Row 4 süper güçleri karıştırmaya karar verdi. Oyuncular hala silah kullanabilir, araç sürebilir ve avatarlarını tonlarca kıyafet ve dövmeyle özelleştirebilirler, ancak artık yüksek binaları tek bir sıçrayışta atlayabilir, süper hızda koşabilir, ateş ve buz fırlatabilir ve hatta arabaları fırlatmak için telekinezi kullanabilirler (ve diğer öğeler) etrafında.

Şehrin her tarafına dağılmış veri kümeleri var ve oyuncu ne kadar çok toplarsa, seviye atladıklarında süper güçlerini artırmak için o kadar çok puan almaları gerekir.

Oyuncuya sunulan bazı yeni ve eğlenceli silahlar da var. Elbette, yeni uzaylı silahları ve özelleştirilebilir ateş silahları var, ancak Dub Step silahı gibi kalabalığa Dub Step'i ateşleyerek onları ölümüne dans etmeye zorlayan öğeler de var.

Teneke üzerinde söylediği her şeyi yapan Parçalayıcı ve hedefi uzaylılar için etiketleyen ve sonra onları gökyüzüne ışınlayan Kaçırma silahı var.

Saints Row 4: Görevler

Tüm bu yeni şeylerin kullanımı ne kadar eğlenceli olursa olsun, Saints Row 4'te bazen kendinizi tekrar eden durumlarda bulduğunuz gerçeğinden uzaklaşamaz. Ana hikaye görevleri, çoğunlukla harika, ancak yan görevler, oyuncuların aynı türden birçok görevi defalarca gerçekleştirmesini sağlıyor.

Ayrıca, bazı görev türlerinin - örneğin oyuncunun kendisini trafiğe atmasını gerektiren Dolandırıcılık - son oyundan devralınmasına da yardımcı olmaz. Neredeyse Volition yeni silahlara ve oyun mekaniğine o kadar yoğunlaşmış ki, onları kullanmak için birçok yeni görev ayarlamayı unutmuş.

Azizler 4. Sıra: Karar

O halde Saints Row 4, hırsları açısından stratosferik değil ve bu gerçek bir utanç, çünkü bunun, büyüklüğün hemen dışında duran bir oyun olduğu oldukça açık.

Açık dünya türündeki diğer oyunlardan çok şey ödünç alsa da, her şeye kendi damgasını vuruyor ve yan görevler dışında, bu oyundaki aksiyon neredeyse hiç sarkmıyor. Saints Row 4, yılın oyunu için bir yarışmacı değil, ancak ne olduğu, şık, eğlenceli ve oynaması sürekli eğlenceli.

Damon Albarn & ldquo; Woooo-hoooo !!! & rdquo; diye bağırırken, telekinezi kullanarak bir tankı alıp bir gökdelenin kenarına koşup uzaya fırlatabileceğiniz tek oyundur. Şarkı 2'de. Evet. Bu oyunu satın alacaksınız.

Saints Row 4 çıkış tarihi: 23 Ağustos 2013

Saints Row 4 fiyatı: 34,99 £ (Amazon.co.uk)