Close

Samsung BD-D5500 incelemesi

Samsung BD-D5500 fırsatları Resim 1/4

Samsung BD-D5500


Samsung BD-D5500
Resim 2/4

Samsung BD-D5500

Samsung BD-D5500
Resim 3/4

Samsung BD-D5500

Samsung BD-D5500
Resim 4/4

Samsung BD-D5500

Samsung BD-D5500

Kusursuz Samsung BD-D5500 Blu-ray oynatıcı, şık özellikleri güçlü bir performansla birleştirir ve bütçeyi bozmayacak uygun bir fiyat etiketi ile birlikte gelir


Bütçe Samsung BD-D5500, Blu-ray alıcılarını harika bir fiyata Akıllı işlevsellik ve sağlam performansla cezbetmeyi hedefliyor - sadece dünya çapında üstün bir yapı kalitesi beklemeyin.

Daha fazlasını okuyun: Samsung Q9FN (QE55Q9FN) 4K QLED TV incelemesi: Samsung'un parlak QLED amiral gemisi onu parkın dışına atıyor

Samsung BD-D6900: Tasarım

Bütçe oyuncusu olan BD-D5500, daha pahalı Samsung'un sağlamlığı ve havasından yoksundur.Blu-ray oynatıcılar. Üstyapı hafif ve biraz dayanıksızken, tamamen siyah kutulu kasa, aynı şekilde hayranlık uyandırmıyor.Samsung BD-D6900. Yine de bu disk bölümü, tüm düğmeleri tek bir alanda sıkıştıran akıllı dokunmaya duyarlı kontrol panelini korur. Ayrıca inanılmaz derecede incedir.

Ön panoda ayrıca bir USB bağlantı noktası bulunurken, arka tarafta HDMI v1.4, bileşen, kompozit, analog stereo ve optik dijital ses çıkışlarının yanı sıra bir Ethernet bağlantı noktası ve yalnızca Samsung WIS09ABGN Wi-Fi için sağlanan ikinci bir USB bağlantı noktası bulunur. adaptör. Yerleşik Wi-Fi eksikliği, maliyet düşürmenin ilk kanıtıdır.


Samsung BD-D5500: Özellikler

Bununla birlikte, dongle'ı satın almaya değer, çünkü Samsung birinci sınıf bir ağ özellikleri yelpazesi sunuyor. Tek başına Smart Hub sizi saatlerce eğlendirecek ve YouTube, Facebook gibi büyük isimlerle sürekli büyüyen bir uygulama yelpazesi sunacaktır.Aşk filmiBBC iPlayer ve BBC News ile çocuklarla birlikte eğlenebileceğiniz bulmacalar, oyunlar ve hikayeler. İçerik aramanıza ve filmler hakkında ayrıntılara bakmanıza olanak tanıyan akıllı araçlarla, muhteşem ve sezgisel bir arayüzde sunulur.

Destenin DLNA sertifikası sayesinde kendi içerik kitaplığınızı PC'lerden ve diğer ağa bağlı cihazlardan da yayınlayabilirsiniz. MKV, AVI, WMV, DivX HD, XviD, AVCHD, MP3, WMA ve JPEG (ayrıca USB bağlantı noktası üzerinden de oynatılabilir) içeren esnek format desteğiyle BD-D5500, şimdiden para için dikkate değer bir eğlence merkezi gibi görünüyor.

Pastanın kreması, Samsung BD-D5500'ün 3D uyumluluğu, bu fiyata beklemeyeceğiniz bir yetenek. Yine de 2D'den 3D'ye dönüştürme özelliğini alamazsınız.

Samsung BD-D5500: Performans

Bütçe fiyat etiketine ve ezici yapısına rağmen, BD-D5500'ün resim devresinde çok az yanlış var. Disk, ister 2D ister 3D olsun Blu-ray disklerden mükemmel görüntüler sunar ve Java açısından zengin diskleri yaklaşık 45 saniye içinde yükler, bu da tolere edilebilir bir beklemedir.

Blu-ray filmler, sivri uçlu kenarlar, sivrisinek gürültüsü veya diğer kusurlar olmadan son derece keskin ve dokulu görünür; renkler derin ve göz kamaştırıcı görünür ve ayrıca bantlanma veya dengesizlik belirtisi göstermez. Destenin sağlam kontrast seviyeleri sayesinde karanlık sahneleri izlemek rahat.

3D performansını da bozamayız - BD-D5500 stereoskopik resimleri sorunsuz bir şekilde TV'ye aktarır ve sonuçta inandırıcı bir şekilde katmanlı ve tamamen emici bir resim ortaya çıkar.

DVD'ler söz konusu olduğunda, desteğin yükseltilmesi yeterince iyi, ancak görüntü yerlerde biraz lekeli olma eğiliminde olsa da ve müzikle, ince ses, bütçe fiyat etiketine ihanet ediyor - ancak bunlar, şeftali gibi bir manzaradaki tek lekeler.

Samsung BD-D5500: Karar

Dar bir bütçeyle Blu-ray oynatıcı satın alanlar Samsung BD-D5500'ü araştırsa iyi olur. Özellik listesi para için mükemmeldir, medya akışı, Smart Hub ve 3D uyumluluğu sunar ve resimler sağlamdır, ancak yerleşik Wi-Fi eksikliği ve eşit yapı kalitesinin altında olması kaçınılmaz fedakarlıklardır.