Close

Samsung BD-E6100 incelemesi

Samsung BD-E6100 fırsatları Resim 1/4

Samsung BD-E6100 incelemesi


Samsung BD-E6100 incelemesi
Resim 2/4

Samsung BD-E6100 incelemesi

Samsung BD-E6100 incelemesi
Resim 3/4

Samsung BD-E6100 incelemesi

Samsung BD-E6100 incelemesi
Resim 4/4

Samsung BD-E6100 incelemesi

Samsung BD-E6100 incelemesi

Cazip fiyatlı Samsung BD-E6100 3D Blu-ray oynatıcı, DLNA ve Smart Hub gibi birçok özelliğe sahiptir, ancak bu, paranızı haklı çıkarmak için yeterli mi?


Koreli teknoloji devi, çok sayıda özellik sunan ancak dünyaya maliyeti olmayan Blu-ray oynatıcılar yapma konusunda ustalık sahibidir ve Samsung BD-E6100 bunun en iyi örneğidir.

100 £ 'dan biraz fazla bir fiyata, yerleşik Wi-Fi, DLNA ve Smart Hub (Samsung'un mükemmel internet portalı) içeren bir oynatıcıya sahip olursunuz;Panasonic DMP-BDT120bu fiyata bir LAN dongle'ı satın almanızı sağlar.


Pahalı özellik listesine sahip olmayabilir.Denon DBP-2012UDveya PVR yetenekleriPanasonic DMR-PWT500, ancak bunu bizim listemize ekleyebilir mi?en iyi Blu-ray oynatıcılaretrafında?

Samsung BD-E6100: Özellikler

Smart Hub, Sony'nin oyuncuları içeriğe üstün gelse de, etrafındaki en iyi görünen internet portallarından biridir. Bu yıl fitness ve çocuk içeriği için yeni bölgeler ve mini Facebook gibi bir fotoğraf paylaşım uygulaması olan Family Story ile zenginleştirildi. Uygulamalar akıllıca, daha az ilgi çekici oyun ve bulmacaların yanı sıra BBC iPlayer, YouTube, Netflix ve çok daha fazlasına sahip olursunuz.

Başka bir yerde, kapsamlı format desteği, yavaş bir web tarayıcısı ve 3D Blu-ray oynatma ile medya oynatmak için bir USB alırsınız.


Samsung BD-E6100: Bağlantı

BD-E6100, plastik yapısından seyrek arka bağlantıya kadar maliyet düşürme kokusu alıyor. Görüntüleri bir TV'ye, koaksiyel dijital ses çıkışına ve bir Ethernet bağlantı noktasına beslemek için bir HDMI v1.4 çıkışı var ama hepsi bu.

Samsung BD-E6100: Kullanılabilirlik

Kurulum tekerlekleri, yardımcı ekran kılavuzları tarafından başlangıçtan itibaren greslenir ve tüm süslü HD grafiklere rağmen güverte hızlı bir şekilde çalışır. Ana menü, büyük simgeleri ve göz alıcı renkleriyle harika görünüyor. Aslında, panonun tamamında çekici ve desteğin herhangi bir fonksiyonuna erişmeyi kolaylaştırıyor. Hepsi mükemmel düğme yerleşimine sahip ergonomik bir uzaktan kumanda ile kontrol edilir

Samsung BD-E6100: Performans

Java ağırlıklı disklerin yüklenmesi 40 saniye sürer, ancak çoğu disk genellikle daha hızlıdır. 2D Blu-ray disklerin görkemli bir şekilde keskin ve canlı görünmesini sağlayarak görüntü kalitesinde hata yapamayız. Ayrıca, teknolojiye yaptığınız yatırımı haklı çıkaran derin, emici görüntüleri üreten 3D disklerle göz kamaştırır.

Ayrıca, bir ağ üzerinden MKV, MP3, FLAC ve diğer formatların yanı sıra Netflix ve iPlayer gibi uygulamalardan gelen web videolarını şaşırtıcı derecede net görüntü kalitesiyle sorunsuz bir şekilde yayınlamakta sorun yaşamaz.


Samsung BD-E6100: Karar

BD-E6100, kesinlikle bütçe dışı özellik listesine sahip, bütçeye uygun bir Blu-ray oynatıcıdır. Yerleşik Wi-Fi, mükemmel Smart Hub, DLNA akışı, 3D desteği ve USB üzerinden kapsamlı format desteği almak, tasarım ve yapım kalitesi açısından fedakarlık yapmanız gerekse bile, 100 £ 'dan biraz fazla olan olağanüstü iyi bir değerdir.

Kasa biraz hafif ve bağlantılar seyrek, bu da bunu ciddi sinemaseverlerin dikkate alması gereken bir oyuncu yapmıyor, ancak getirdikleri tasarruflar göz önüne alındığında, bütçe alıcıları bu konuda çok fazla endişelenmeyecek.

BD-E6100'ün muhteşem ekran üstü grafikleri sayesinde kullanımı da kolaydır, ancak daha da önemlisi 2D ve 3D disklerle sağlam Blu-ray resimler üretir ve bu da paranız kısıtlıysa bunu harika bir seçim haline getirir.

Samsung BD-E6100'ün mevcudiyeti: Şimdi mevcut

Samsung BD-E6100 fiyatı: 101,86 £