Close

Samsung BD-F7500 incelemesi

Samsung BD-F7500 fırsatları Resim 1/4

Samsung BD-F7500 incelemesi


Samsung BD-F7500 incelemesi
Resim 2/4

Samsung BD-F7500 incelemesi

Samsung BD-F7500 incelemesi
Resim 3/4

Samsung BD-F7500 incelemesi

Samsung BD-F7500 incelemesi
Resim 4/4

Samsung BD-F7500 incelemesi

Samsung BD-F7500 incelemesi

Bu Blu-ray oynatıcı akıllı uygulamalarla dolup taşıyor, hatta 4K ölçeklendirmeyi bile içeriyor, ancak performans pahasına mı? Samsung BD-F7500 incelememizi okuyun


5 cm yüksekliğinde bile değil, ama premiumSamsungBD-F7500 Blu-ray oynatıcı, şık siyah disk döndürücülerle dolu bir mağazada öne çıkmasını sağlayacak her özelliğe sahiptir.

GibiPanasonic DMP-BDPingtwitter30HD videoyu yalnızca daha iyi bağlantı ve çok daha fazla akıllı uygulama seçeneğiyle UHD çözünürlüğe yükseltebilir. Ve yerleşik AllShare ve Wi-Fi ile, ona bağlanmanın kablosuz bağlantı yollarından daha fazla yolu vardır.Sony BDP-S5100. Ve tüm bunlar başarısız olursa, fırçalanmış çelik gövde biraz dikkat çekmelidir.

Samsung BD-F7500: Özellikler

Evrensel oynatma dışında (SACD veya DVD-A diskleri okuyamaz) bu disk kaydedici muhtemelen ihtiyacınız olabilecek her özelliğe sahiptir ve muhtemelen ihtiyaç duymayacağınız birkaç özelliğe sahiptir. Video ölçekleyici, SD'yi HD'ye ve HD'yi UHD'ye dönüştürür, bu nedenle artık o 4K TV'yi satın almamak için hiçbir bahaneniz yok.

Daha da etkileyici olanı, kullanabileceğiniz uygulamaların seçimi ve bunlara erişmenize yardımcı olan şık arayüzdür. Tüm yakalama TV hizmetleri ve aklınıza gelebilecek tüm isteğe bağlı hizmetler burada kullanışlı uygulama formundadır ve önceden yüklenmemişse, indirilmeleri ücretsizdir.

Yararlı bulabileceğiniz veya bulamayacağınız, kelimenin tam anlamıyla yüzlerce daha fazla hava durumu, sosyal ağ ve haber uygulaması var. Smart Hub ana sayfasını favorilerinizle dekore edebilirsiniz.


Samsung BD-F7500: Bağlantı

Dahili Wi-Fi, ağınızda nerede olurlarsa olsunlar müzik, film ve fotoğraf dosyalarına erişmenizi sağlar, ancak AllShare ile bunları başka bir Samsung cihazından doğrudan oynatıcıya da aktarabilirsiniz.

Ayrıca, iki HDMI bağlantı noktası ve aralarından seçim yapabileceğiniz 7.1 analog çıkış ile AV bağlantıları söz konusu olduğunda tam bir ev sahibi olursunuz. Belki aşırı öldürür, ancak Samsung üst düzey desteğinin dışında hiçbir şey bırakmamak konusunda istekli.

Ön taraftaki gizli USB Host 2.0 bağlantı noktası, harici USB sabit sürücümüzü tanımakta çok hızlıydı ve zorlu formatlar klasörümüzden kayıpsız FLAC dosyası dışında her şeyi oynattı.

Samsung BD-F7500: Kullanılabilirlik

Ses tanıma ve hareket kontrolünün norm haline geldiği Samsung TV'lerle karşılaştırıldığında, bu hantal uzaktan kumanda eski moda bir his veriyor, ancak o kadar da parlak kullanıcı arabirimi değil.

Hızlı bir çift çekirdekli işlemci ile güçlendirilen bu disk kaydedici, parlak döşemeler olarak görünen uygulamalara veya diğer ortamlarınıza ve hatta bir Blu-ray diske hızla gidebileceğiniz canlı bir ana sayfaya sahiptir.

Samsung, tepsiye disk koymaya gelince en hızlı yükleme sürelerine sahip olmaktan gurur duyardı, ancak bu desteyi tam olarak aynıSonyBDP-S5100 (bilmeniz gerekiyorsa, açık disk tepsisinden ekrandaki görüntüye 28 saniye).


Samsung BD-F7500: Performans

Samsung'un görüntü işleme özelliği, her zaman görüntünün keskin çizgilerle ve çarpıcı renklerle size sıçramasını sağlar ve BD-F7500 bir istisna değildir. Aslında yapay görünme tehlikesi var ve menüde netliği ve rengi kalibre etmenizi öneririz.

Blu-ray ve özellikle 3D Blu-ray, herhangi birinin neden 4K'ya yükseltmek isteyebileceğini merak etmenizi sağlayacak yüksek düzeyde ayrıntı sunar.

Ancak görüntüler daha net olamazken, en iyi premium oynatıcıların elde ettiği doğal alan derinliğine pek sahip değiller ve görüntü video gürültüsünden bir şekilde etkileniyor. Sadece arka planda hafif bir grenlilik ve ara sıra titreme var, ancak görüntü kalitesi avantajını yukarıda belirtilen Sony vePanasonicoyuncular.

Son olarak, Samsung'u tizde biraz ileri ve basında ağır bulduk. Her şey, memnun etmeye hevesli, ancak en önemli olduğu yerde biraz incelikten yoksun bir desteye eklenir. SACD, DVD-A veya FLAC dosyalarını desteklemeden, ciddi ses tutkunlarının aradığı hi-fi kaynağı değildir.

Samsung BD-F7500: Karar

Kusursuz özellik setinden ve fırçalanmış çelik gövdeden Samsung BD-F7500'ün birinci sınıf bir Blu-ray oynatıcı olduğu anlaşılıyor. Samsung, 4K ölçeklendirme ve en geniş akıllı uygulama yelpazesi de dahil olmak üzere her şeyi şık amiral gemisi makinesine attı ve bir şekilde fiyatı 200 £ 'un altında tuttu.

Ancak, işlenmiş görüntünün ve ileri sesin biraz daha az parlak ve biraz daha rafine olmasını diliyoruz. Bize göre Ultra HD yükseltme konusunda endişelenmeden önce Full HD çıktınızı mükemmelleştirmek daha iyidir.

Samsung BD-F7500 çıkış tarihi: şimdi çıktı

Samsung BD-F7500 fiyatı: £ 200