Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung patronu Galaxy Note 21'in öldüğünü doğruladı ancak mirası yaşayacak

Samsung patronu Galaxy Note 21'in öldüğünü doğruladı ancak mirası yaşayacak

SonrakiGalaksi AmbalajsızHepsi, Samsung'un en yeni nesil katlanabilirlerini görmeyi beklediğimiz 11 Ağustos için ayarlandı. AmaGalaksi Not 21şirket bu yıl yeni bir Note akıllı telefon görmeyeceğimizi onayladığı için belirgin bir şekilde yok olacak.


  • Samsung Unpacked'den yeni telefonunuzu buradan rezerve edin

Galaxy Note serisinin kaderi belli olduaylardır dengedeve bir kez daha tehlikeli görünüyorduGalaxy S21 UltraS Pen uyumluluğu ile piyasaya sürüldü. Cihaz, tasarımına dahil edilmiş ekran kalemine sahip olmasa da,Galaxy Not 20ve ondan önceki tüm Note cihazlarında, geçişin büyük olmaması için kalemi yerleştirmek için özel olarak tasarlanmış bir kılıf sipariş etmek mümkündür. Ve Galaxy Note cihazlarının hayranları şüphesiz hayal kırıklığına uğrayacak olsa da, bu bir şekilde kaçınılmazdı.

Samsung'un çip kıtlığı nedeniyle öncelik vermesi gerekip gerekmediğini veya Note serisinin artık S Pen'in artık tek bir ürün grubuna özel olmadığı için gereksiz görünüp görünmediğini bilmiyoruz. Ancak şirket, Note'un en iyi özelliklerinin diğer cihazlarında da yaşayacağını da onayladı.

Samsung'un mobil iletişim işinin başkanı ve başkanı olan TM Roh, bir sonraki akıllı telefon inovasyonu dönemiyle ilgili düşüncelerini bir blog gönderisinde paylaştı.Galaxy Z Katlama 3ve Galaxy Z Flip 3. Galaxy Z ailesi için 'katlanabilir telefonlar için özel olarak tasarlanmış ilk S Pen dahil' bazı 'katlanabilir sürprizler' sunuyor. Haber aldığımızı düşünürsek, haber büyük bir sürpriz değil.geçen yıl, ancak Samsung tarafından resmi olarak onaylanması güzel.

Roh, 'Bu sefer yeni bir Galaxy Note'u ortaya çıkarmak yerine, sevilen Note özelliklerini daha fazla Samsung Galaxy cihazına genişleteceğiz,' diye devam ediyor Roh.


Bu yıl en yeni Galaxy Note'u almayı umuyorsanız, bu bir darbe olacak, ancak S serisinden biraz daha premium bir teklif olarak düşünülmesine rağmen - en azından Ultra modelleri söz konusu olduğunda - daha mantıklı geliyor. Samsung, çabalarını üç farklı fiyat noktasına ulaşmak için üç seçenekle Z serisi dışında tek bir amiral gemisine odaklayacak.

Note serisi, genellikle daha büyük bir ekran, S Pen uyumluluğu ve daha yeni özellikler dahil olmak üzere S serisi üzerinde birkaç yükseltme sunar. Geçen yılki Galaxy Note 20, örneğin Snapdragon 865 Plus SoC'yi desteklerken,Galaxy S20Snapdragon 865 ile piyasaya sürüldü.


Ancak Samsung'un yeniliğe giden yeni yolu, katlanabilir Z serisinde yatıyor. S Pen'in bir dizi başka cihazla çalışabileceğine göre Not'un etrafta asılı kalması anlamsız görünüyor ve diğer ziller ve ıslıklar S serisine birkaç seçenek yükseltmesi ile kolayca desteklenebilir. Note serisini kaçırmayacağım ve belki de başka yerlerde kullanılabilecek çipleri emmemek için bir ara veriyor, ancak Samsung'un yeni yönü buna ihtiyacımız olmadığını gösteriyor. Ve ben buna katılıyorum.

  • Samsung Unpacked'den yeni telefonunuzu buradan rezerve edin