Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Samsung, Galaxy Watch özelliklerini Gear S3 ve Gear Sport'a getiriyor

Samsung, Galaxy Watch özelliklerini Gear S3 ve Gear Sport'a getiriyor

Samsung Gear S3 ve Gear Sport kullanıcıları için Noel erken geldi ve Samsung, eski akıllı saatleri için daha fazla işlevsellik ve rahatlık sunan ağır bir yükseltme yaptı.


Güncelleme, özellikleriSamsung Galaxy İzleKoreli markanın en yeni ve en büyük giyilebilir cihazı.

Samsung Health, akıllı saatin toplam 39 farklı egzersiz türünü takip etmesine olanak tanıyan 20 yeni iç mekan egzersiz programı getiren güncellemeyle en büyük yenilemeyi aldı.

Mevcut antrenmanlar varsayılan olarak listelenir, ancak listeyi seçtiğiniz egzersizleri gösterecek şekilde özelleştirebilirsiniz.

Güncellenen akıllı saatler artık bir dizi egzersizi art arda kaydedebilir ve bu arka arkaya egzersizler, bir antrenmandan hemen sonra bir bakışta görüntülenebilir.


Samsung ayrıca her iki akıllı saatin de uyku izleme yeteneklerini yeniledi. Güncelleme, sabah uyandığınızda aldığınız uyku bildirimlerini basitleştirerek uyku sürenizin daha ayrıntılı bir dökümü, üç hareket durumu ve haftalık kayıt için 'Ayrıntıları Görüntüle' ye dokunmanıza olanak tanır.


Yeni bir Uyku Widget'ı da desteklenir, önceki gece uykunuzun kısa bir kaydını sağlar ve dokunulduğunda daha kapsamlı uyku verileri sunar.

Bu sağlık ve zindelik özelliklerinin yanı sıra, ekranda aşağı kaydırılarak erişilen Hızlı Panel tercihlerinize göre özelleştirilebilir.


Artık Bluetooth seçenekleri, Telefonumu Bul ve iki yeni mod (Sinema ve İyi Geceler) dahil olmak üzere Hızlı Panel'de görüntülenmek üzere daha da fazla ayar arasından seçim yapabilirsiniz.

Güncelleme, mesajlaşma ve aramalar için yeni özelliklerle iletişimi zenginleştirir.

Örneğin, MMS resimleri artık bildirimlerde görüntüleniyor, bir görüşmedeki önceki mesajlar bağlam sağlamak için gösteriliyor ve yanıt seçenekleri doğrudan aşağıda gösteriliyor ve emojilerin bulunması daha kolay.

Yalnızca çağrı işleviyle donatılmış Gear S3 için güncelleme, çağrı içi çoklu görevi de destekler. Bu, görüşmede kalırken arama ekranından uzaklaşmanıza, diğer özellikleri kullanmanıza ve diğer uygulamaları açmanıza olanak tanır.


Ve son olarak, güncelleme Gear S3 ve Gear Sport'a bir dizi yeni uygulama getiriyor.

C25K - Couch to 5K uygulamasıyla kısa süre içinde Strava'ya yolculuklarınızı kaydedebilecek, Tidal'dan akış yapabilecek ve dayanıklılığınızı artırabileceksiniz.

Güncelleme şu anda belirli pazarlarda Samsung Galaxy Giyilebilir uygulaması aracılığıyla indirilebilir ve yakın gelecekte diğer bölgelerde de kullanıma sunulacaktır.

Zaten bir Gear S3 veya Gear Sport'unuz varsa indirmeniz gerekir.

Ayrıca bu eski cihazları bir pazarlık haline getirerek Samsung Galaxy Watch özelliklerini daha uygun fiyata sunuyor.

Günümüzün en iyi Samsung Gear S3 Frontier, Samsung Gear S3 Classic ve Samsung Gear Sport, gear s3 black frontier black fırsatları sunuyor ... Samsung Gear S3 Frontier Carphone Warehouse 349,99 TL GörüntüleTüm fiyatları görüngear s3 gümüş klasik siyah ... Samsung Gear S3 Classic Carphone Warehouse 349,99 TL İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Samsung Gear Sport Smartwatch ... Samsung Gear Sport Amazon £ 299 £ 124.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz