Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy A82 çift kaydırıcı tasarımı çok mantıklı

Samsung Galaxy A82 çift kaydırıcı tasarımı çok mantıklı

Samsung'un en yeni patenti, yaklaşmakta olan bir akıllı telefonun, muhtemelen Samsung Galaxy A82'nin yeni bir kayma hareketinin tadını çıkaracağını gösteriyor. Her zaman olduğu gibi, bu patentlerde olduğu gibi, bir tutam tuz alın, çünkü hiçbir işe yaramayabilirler - ama bu bir tür mantıklı. Niye ya? Çünkü sürgülü hareket, telefondaki kameraları ihtiyacınız olana kadar gizli tutar.


Patent, ekranı aşağı kaydırmanın bir selfie kamerasını ortaya çıkaracağı ve yukarı kaydırarak telefonun ana kameralarının harekete geçmesine izin vereceği bir çift kaydırma eylemi gösteriyor. Öne bakan kamerayı gizlemek çok mantıklı, yani bir çentik, delikli veya ekran altı kameranın en iyi yaptığı şeyi, yani şeyleri görüntülemek için ekranı terk etmesine gerek yok.

Ana kameraların gizlenmesi belki daha az kullanışlıdır ve potansiyel olarak, A82'nin yakalama yeteneğinin (bu patent gerçekten gerçek bir ürün haline gelirse) diğer telefonlara kıyasla biraz tehlikeye girebileceği anlamına gelebilir. Bunun nedeni, alanın geleneksel bir kameraya göre biraz daha sınırlı olması ve bu günlerde işlerini iyi yapmak için bir tür çarpmaya ihtiyaç duyuyor gibi görünüyor.

Bu yıl yeni bir cihaz için pazardaysanız, bir rehberimiz var.en iyi samsung telefonlarsizi doğru yöne yönlendirmek için.

Samsung A82 konsepti


(İmaj kredisi: LetsGoDigital)

Tüm bunların daha az mantıklı göründüğü yer, kayda değer sızıntı sitesi tarafından üretilen renderlerin olmasıdır.LetsGoDigitalkaydırıcı tarafından gizlenmiş bir hoparlör içerir. Bu, ekranı yukarı kaydırarak arka kamerayı ortaya çıkarmak için ihtiyaç duyacağınız mümkün olan en iyi sesi elde etmek anlamına gelir. Sorun değil, ancak hız nedenleriyle, kaydırmanın kamera uygulamasını etkinleştirmesini beklersiniz; bu, gerçekten Netflix izlemek istiyorsanız can sıkıcı olurdu. Artı tarafta, çoğu modern akıllı telefonda bulduğunuzdan çok daha büyük bir hoparlörle potansiyel olarak oldukça iyi bir ses sunacaktır.

Bu tasarımın bir başka olumsuzluğu, su direncinin olası kaybı olacaktır. Dökülmelere karşı kesinlikle bir miktar koruma sağlayabilirsiniz, ancak bu tür eklemli ekran, neredeyse kesinlikle telefonun gövdesini bir miktar su girişine açacaktır. Samsung'un bunu yönetmenin bir yolunu bulması tamamen mümkün, ancak bu, telefonunuzun bu olası tuvalet düşüşünden daha az hayatta kalabileceği anlamına da gelebilir.


Nokia N95'i hatırlayacak kadar büyük olanlarınız için, kaydırıcılı telefonların belli bir zevki var. Nokia'nın durumunda, aramaları bu şekilde cevaplayabilirsiniz ve bu, büyük bir telefonda çok daha az anlamlı olmasına rağmen, muhtemelen bu cihazın bir özelliği olabilir. N95'in avantajı, açılmadan önce küçük olmasıydı, oysa bu tasarım telefonu önemli ölçüde uzatmıyor.

Şirket A8 serisini devam ettirirse (sonuncusu 2019'du), o zaman bu, amiral gemisinden inanılmaz derecede şık ancak daha düşük maliyetli bir başka telefon olabilir.Samsung Galaxy S21Aralık. Bu A serisi telefonlar genellikle paranın karşılığını fazlasıyla verir ve telefonlarından gülünç performansa ihtiyaç duymayan kişiler için çok uygundur.


Kaynak:LetsGoDigital

Bugünün En İyi SIM Fırsatları Benzerlerini Görüntüle Amazon ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz