Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Samsung Galaxy Book Go: uygun fiyatlı bir LTE/5G Windows dizüstü bilgisayar

Samsung Galaxy Book Go: uygun fiyatlı bir LTE/5G Windows dizüstü bilgisayar

Samsung Galaxy Book Go ve Galaxy Book Go 5G, akıllı telefonlar gibi davranan dizüstü bilgisayarlardır.Galaxy Kitap Prove Galaxy Kitap. Ancak, bu Intel modellerinin aksine, bu yeni makineler Qualcomm Snapdragon platformları tarafından desteklenmektedir.tahmin ettikNisan ayında geri.

Intel tabanlı Galaxy Book Pro ve hatta Galaxy Chromebook 2 ile karşılaştırıldığında, yeni Galaxy Book Go çok uygun fiyatlı. 14 inç tam HD ekrana sahiptir ve Windows 10'un tam sürümünü çalıştırır. 4 GB ve 8 GB model seçenekleri ve 128 GB'a kadar depolama alanı vardır. Hoparlörler ayrıca daha zengin film ses efektleri için Dolby Atmos uyumludur.

Temel Galaxy Book Go, Snapdragon 7C Gen 2 platformunu ve Adreno grafiklerini kullanır. Orijinal Snapdragon 7C yongası, Acer'ın Chromebook'larında kullanıldı ve bu tür makineler için popüler bir seçim olmaya devam etmesi muhtemel. Yeni çip, artırılmış bir saat hızına sahiptir (2,4 GHz'den 2,55 GHz'e ve entegre LTE bağlantısı sağlar. Sonuç olarak, Galaxy Book Go'nun hem yalnızca Wi-Fi hem de Wi-Fi + LTE sürümleri vardır.

Samsung Galaxy Kitap Git


(Resim kredisi: Samsung)

Galaxy Book Go 5G adlı premium bir sürüm de bu yıl içinde satışa çıkacak. Bu, dizüstü bilgisayara 5G bağlantısı sağlamak için Snapdragon 8cx Gen 2 5G işlemciye sahiptir. Bu modla ilgili ek ayrıntılar belirsiz ancak diğer özelliklerin Galaxy Book Go ile aynı kalmasını bekliyorum.

Diğer Galaxy cihazlarında olduğu gibi, Galaxy Book go, arama ve metin mesajları almak ve Android uygulamalarını yansıtmak için akıllı telefonunuzla senkronize edilebilir. Ayrıca Galaxy Tab S7'yi kullanarak ikinci bir ekrana genişletebilir ve Galaxy Buds'ı kolayca bağlayabilirsiniz. Galaxy Book go, bu ayın sonunda 349$'dan (yaklaşık 247 £/ 456 AU$) başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Galaxy Book Go 5G'nin 2021 sonbaharında çıkması bekleniyor.