Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Samsung Galaxy Buds Live: Gürültü engelleme, 'tüm gün' pil ve gevşek bir oturma ile bir AirPods katili VE bir AirPods Pro katili. Olabilir.

Samsung Galaxy Buds Live: Gürültü engelleme, 'tüm gün' pil ve gevşek bir oturma ile bir AirPods katili VE bir AirPods Pro katili. Olabilir.

Samsung Galaxy Buds Live,Samsung Galaxy Note 20başlatmakSamsung Ambalajsız 2020. OrijinalSamsung Galaxy Tomurcuklarıhiçbir şekilde şaşırtıcı değildi, ancak yeni sürüm mücadeleyiApple AirPods Pro vestandartApple AirPod'lar, taç giymek için cüretkar bir teklifleen iyi gerçek kablosuz kulaklıklar.

Bunu, kulağınızda oldukça gevşek bir şekilde oturarak yaparlar, böylece AirPod'lar gibi 'ortam seslerini' - bu İngilizce'de 'çevrenizdeki dünya' - AirPods Pro gibi gürültü engelleme özelliğine de sahiptir. Marifetli.

Sony WH-1000XM4 incelemesi

Samsung, tartışılan Galaxy Buds 2 yerine Galaxy Buds Live adıyla gitti.2 Canlı 4 U. Bu tomurcuklar için bir başka çalışma adı Galaxy Beans'ti ve Samsung Galaxy Buds Live şüphesiz blingy fasulye gibi görünüyor. Ama bu baklagil odayı sallayacak mı?


• Galaxy Buds Live'ı şimdi 169 $ / 179 £ karşılığında ön sipariş verinve ücretsiz bir kablosuz şarj pedi alın

  • En iyi kablosuz kulaklıklar
  • En iyi kablosuz kulaklıklar
  • En iyi gürültü önleyici kulaklıklar

Samsung Galaxy Tomurcukları Canlı


L-r: Mistik beyaz, mistik bronz, mistik siyah. Açıkçası.

(Resim kredisi: Samsung)

169,99 $ veya 179 £ olarak fiyatlandırılan Galaxy Buds Live, Mystic White, Mystic Black, Mystic Bronze - bir tür gelişmiş gül altın - ve Mystic Meg - yaşlı bir İngiliz astrolog.


Bu, Galaxy Buds Live'ı 149 dolara mal olan mevcut Galaxy Buds Plus'tan daha pahalı hale getiriyor. Buds Plus, gürültüyü aktif olarak iptal etmek yerine bloke eden daha geleneksel, kulak içi kulaklıklardır.

Galaxy Buds Live, ANC ve Bixby (LOL) açıkken altı saate kadar pil ömrü olduğunu iddia ediyor ve pil kutusu 15 saat daha veriyor. Bixby'yi ve gürültü engellemeyi kapatırsanız sekiz saat - kasa şarjları ile 29 saat elde edersiniz. Bixby'yi kapatmak, ancak ANC'yi açık tutmak için bir seçenek yok gibi görünüyor.

Samsung bunu 'tüm gün' pil ömrü olarak tanımlıyor ve ben kimim ki, o günler geleneksel olarak altı saatten uzun sürüyor?

Şarj işlemi, standart bir Qi pedi veya uyumlu Galaxy veya başka bir Telefon ile kablosuz olarak yapılabilir ve ŞİMDİ ön sipariş verirseniz Samsung ücretsiz bir şarj pedi sunuyor, bu yüzden devam edin.


Gürültü engelleyici tomurcuklar olmasına rağmen, Galaxy Buds Live kulaklarınızın içine oturur - daha çok Apple'ın orijinali gibiAirPod'lardaha derinden nüfuz ediciden - afedersiniz -AirPods Pro. Böylece çevrenizde neler olup bittiğini duyabilirsiniz.

Galaxy Buds Live'daki gürültü engelleme, can sıkıcı, gürleyen frekansları, yani: uçaklar, trenler ve sıkıcı insanlar tarafından yapılan sesleri ortadan kaldırmak içindir. Yukarıda belirtildiği gibi, tasarım, bunu yaparkenaynı zamandaortam sesine izin verme. İyi fikir.

Samsung Unpacked'da Samsung, tomurcukların 'başka bir popüler kulaklığa' üstün arama kalitesi sağladığını belirtti - bu ne olabilir? Bunun nedeni, müziğinizdeki gürültüyü iptal etmek için kullanılan aynı gelişmiş mikrofon ve teknolojidir.

Tomurcuklar ayrıca müziğinizi Samsung Galaxy Buds Live'a sahip olan diğer kişilerle kolayca paylaşmanıza olanak tanır. Bu standart bir Bluetooth 5.0 özelliğidir, ancak ikinizin de Galaxy telefonlara sahip olması daha basit / kaygan olabilir.

Su ve ter direnci için IPX2 olarak derecelendirilen Samsung Galaxy Tomurcukları muhtemelen egzersiz tomurcukları olarak yeterince performans gösterecek ancak yağmur fırtınalarına, aşırı terlemeye veya spor salonu sonrası duşa dalmaya dayanamayacak. Aralarında olmayacaklaren iyi çalışan kulaklıklar.

Kibar olmayanlar, kulağınızda bir çift bronz bakla olmasının muhtemelen insanlara ikonik AirPod'lar kadar çekici gelmeyeceğini söyleyebilir, ancak zaman gösterecektir.

Yeni duyurulan Samsung Galaxy Note serisinden seçili telefonları veya tabletleri ön sipariş verirseniz, bir çiftini ücretsiz olarak alabilirsiniz, bu iyi bir anlaşma gibi görünüyor ...

  • Shure Aonic 50 incelemesi- en iyi gürültü önleyici kulaklıklar arasında

Samsung Galaxy Buds Live: çıkış tarihi ve fiyatı

Samsung Galaxy Buds Live, şimdi Mystic Bronze, Mystic White ve Mystic Black olarak ön sipariş verilebilir. 20 Ağustos'ta gönderilecekler.

• Galaxy Buds Live'ı şimdi 169 $ / 179 £ 'a satın alın ve ücretsiz bir kablosuz şarj pedi edinin!

Samsung Galaxy Unpacked 2020'den HER ŞEY Nasıl Satın Alınır

(Resim kredisi: EE)

İngiltere okuyucuları: şimdi yeni bir Samsung Galaxy S20 telefon veya Galaxy Tab için ön sipariş verin ve Xbox aksesuarları ve Xbox Game Pass, kablosuz şarj pedleri ve hatta Samsung Galaxy Buds Live veya Samsung Galaxy Buds Plus seçeneklerinden birini satın alabilirsiniz.Bedava.

Tekliflerin kalitesi, satın aldığınız Samsung Galaxy ürünlerinin fiyatına göre doğal olarak değişiyor.