Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Samsung Galaxy Buds incelemesi

Samsung Galaxy Buds incelemesi

Samsung Galaxy Buds fiyatları 622 Amazon müşteri yorumu Orijinal Samsung Galaxy ... eBay83,75 £ Görünüm

Samsung, Şubat ayındaki Galaxy Unpacked donanım etkinliğini izleyen haftalarda her Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ön siparişiyle birlikte ücretsiz bir çift Galaxy Tomurcukları paketledi, ancak şimdi bu promosyon sona erdi - yeni buldukları 139 £ değerinde Galaxy Tomurcukları etiket?

Pil ömrü söz konusu olduğunda En Çok Arananlar listenizin zirvesindeysegerçek kablosuz kulaklıklar, o zaman Galaxy Buds'a bir göz atmaya değer. Şubat ayında ortaya çıkan bu yeni tomurcuklar,Samsung Galaxy S10, değiştirDişli SimgesiXSamsung mağazasındaki kulaklıklar.

Dışarıdan bakıldığında, IconX'in iki yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana geçen iki yıl içinde çok az şey değişmiş gibi görünüyor. Galaxy Buds, oynatmayı kontrol etmek ve akıllı telefonunuzda yerleşik olan AI yardımcısını çağırmak için her kulaklıkta aynı hap şeklindeki şarj kutusuna, değiştirilebilir kanat uçlarına ve küçük mızrap şeklindeki dokunmatik yüzeye sahiptir. Ancak, paylaşılan DNA'ya rağmen, Galaxy Tomurcukları, bir alanda öne çıkmalarına yardımcı olan bir dizi iyileştirme sunar.çokkalabalık pazar.

Samsung, Galaxy Buds'ın şarjlar arasında altı saatlik müzik çalmaya dayanabileceğini söylüyor, ancak deneyimlerimize göre, kulaklıklar bu iddialardan daha uzun süre dayanmayı başardı. Rakiplerinden bazıları sadece iki ila üç saati idare ederken, Galaxy Tomurcukları en uzun podcast, albümden güç alabilir ve hatta bir bölümün en az bir bölümünü atlatabilir.Game of Thronessesli kitap - bu kapı durdurucularının boyutu göz önüne alındığında - kırmızı pil simgesine basmadan büyük bir övgü. Galaxy Tomurcuklarının şarj edilmesi gerektiğinde, birlikte verilen şarj kutusu tek bir doldurma için iyidir ve bu, en yakın gerçek kablosuz rakiplerinin çoğundan daha azını doldurur.


Resim 1/3

Resim 2/3


Resim 3/3

IconX'in aksine Galaxy Buds şarj kutusu, güzel bir ek olan kablosuz şarjı destekliyor. Bu, etrafta dolaşma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelirbir diğerihafta sonu için yokken kablo. Ve eğer parlak bir yeniniz varsaHuawei Mate 20 ProveyaGalaxy S10, şarj çantasını telefonunuzun arkasına yerleştirerek de doldurabilirsiniz. Kısa sürede yakalanırsanız kullanışlı.


İşleri eski moda bir şekilde yapmayı tercih ediyorsanız ya da kabul edelimDaha hızlıyol - şarj kutusunun arkasında da bir USB-C bağlantı noktası var.

En son Samsung Galaxy S veya bir Huawei Mate 20 Pro'ya sahipseniz, düşük pil uyarısıyla farkında olmadan yakalanırsanız ve elinizde bir duvar şarj cihazınız yoksa, kulaklıklarınızı akıllı telefonun arkasından şarj edebilirsiniz.

Galaxy Tomurcukları, Android 5.0 veya daha yenisini çalıştıran herhangi bir akıllı telefonla ve son iPhone modelleriyle çalışacak olsa da, bunları bir Samsung cihazıyla kullanarak mümkün olan en iyi deneyimi yaşayacaksınız. Samsung akıllı telefonun yanındaki Galaxy Buds kılıfını ilk açtığınızda, ekranın alt kısmında telefonla tek dokunuşla eşleştirme sunan kullanışlı bir açılır pencere göreceksiniz. OnunçokAirPod'lara benzer ve zamanımızda kulaklıklarla bir muamele yaptı.


Rakip Android akıllı telefonlarda olanlar, aynı sorunsuz eşleştirmenin keyfini çıkarmayacaklar, ancak bir iOS cihazıyla Galaxy Tomurcuklarını kullananlara göre daha fazla yapılandırma seçeneği elde edecekler. Çünkü play.google.com/store/apps/details, örneğin kulaklık dokunmatik yüzeyine uzun basma gibi bazı hareketleri özelleştirmek için kullanılabilen, yalnızca Android işletim sistemi cihazlarında kullanılabilir. Bu uygulama aynı zamanda kulaklıklardaki aygıt yazılımını güncellemenin tek yoludur, böylece iPhone sahipleri öngörülebilir gelecekte kararlılık iyileştirmelerinden ve aygıt yazılımı yamalarından yararlanamayacak.

Pil ömrü, eşleştirme ve kablosuz şarj bir yana, Galaxy Buds oldukça standart bir paket. Galaxy Buds, oynatmayı otomatik olarak duraklatır.her ikisi dekulaklarınızdan kaldırıldı, bu güzel bir özellik, ancak aynı zamanda tek bir kulaklığı çıkardığınızda da işe yararsa daha kullanışlı olur.AirPod'lar. Ancak bu kişisel bir tercih olabilir.

Kulakiçi kulaklıklar tam oturuyor ve kutuda, uzun süre takmak için rahat olmayan bir kombinasyon bulmak için zorlanacağınız yeterli sayıda kanat ucu ve farklı boyutta kulakiçi kulaklık bulunmaktadır. Ne yazık ki ses kalitesi evde yazılacak bir şey değil. Samsung, Galaxy Tomurcuklarını ayarlamak için de sahibi olan AKG'nin uzmanlığına güvendiğini söylüyor. Maalesef, kulaklıklar özel bir şeye benzemiyor ve gürültü engelleme için mum tutamıyorSony WF-1000X, Örneğin.

Tomurcuklar ve akıllı telefon arasındaki Bluetooth bağlantısı biraziffybazen de. Ahşaba dokun, asla düpedüzkayıpbir bağlantı, ancak testimiz sırasında, bir Galaxy Bud'ın geri dönmeden önce anlık olarak devre dışı kaldığı ve ikincisi aynı kesintiye uğradığı için birden fazla durum oldu. Bu, sinir bozucu olabilen tuhaf bir Doppler efekti yaratır - özellikle koroya yeni giriyorsanız veya birElis James ve John Robinsdijital ses dosyası.

Galaxy Tomurcukları hakkında düşünüyorsanız, bunun nedeni pil ömrünün dayanıklılığını veya gerçek kablosuzun rahatlığını istemenizdir çünkü kablolu kulaklıklardan çok daha iyi bir ses deneyimi elde edemezsiniz. akıllı telefonunuzla birlikte gelir.

• Samsung Galaxy Tomurcukları şimdi 139 £ 'a Siyah, Sarı ve Beyaz renklerde ön sipariş verilebilir. Galaxy Buds gemisi 20 Mart 2019

Samsung Galaxy Buds incelemesi: Haberler, Güncellemeler

Galaxy Buds incelememizi yayınladığımızdan beri Samsung kablosuz kulaklıklar hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı. Ahize hakkındaki düşüncelerinizi değiştirmeleri ihtimaline karşı, en son güncellemelerden sizi haberdar edeceğiz ...

30 Nisan 2019:Samsung, bir dizi yeni özellik getiren Galaxy Tomurcukları için önemli bir güncelleme yaptı. Yükseltmelerin başında her bir kulaklıktaki dokunmatik yüzeylerden tamamen vazgeçme ve ortam sesi özelliğini etkinleştirme / devre dışı bırakma (müzik dinlerken çevrenizden haberdar olmanızı sağlayan) dahil olmak üzere bir dizi özelliği başlatmak için ses asistanı Bixby'yi kullanma becerisidir. ekolayzer ayarlarını değiştirin ve mevcut pil şarj düzeyini öğrenin.

Ayrıca, her bir kulaklıktaki kontrolleri biraz daha kararlı hale getirmesi gereken dokunmatik yüzey kontrollerinin güvenilirliğinde de iyileştirmeler yapıldı. Galaxy Buds'ınızı güncellemek için, kulaklıklar akıllı telefonunuza bağlıyken Galaxy Giyilebilir uygulamasını indirin. Bir Android akıllı telefonunuz yoksa, Windows / Mac uygulamasında Galaxy Buds'u da güncelleyebilen bir Galaxy Buds Manager programı vardır.

20 Mayıs 2019:Samsung, Galaxy Buds kablosuz kulaklıkları için son büyük güncellemeden bir aydan kısa bir süre sonra yeni bir güncelleme yayınlamaya başladı. Ancak sonuncusu sağlıklı bir dizi yeni özellik sunarken, şu anda Galaxy Buds'a sunulan en son yazılımda bu türden hiçbir şey bulamayacaksınız.

Bunun yerine Samsung, yeni aygıt yazılımının Bluetooth bağlantınızın kararlılığını artırmak ve ses performansını tutarlı tutmak için tasarlandığını söylüyor. R170XXU0ASE1 adlı yeni sürüm artık Galaxy Giyilebilir uygulaması kullanılarak yüklenebilir.

3 Eylül 2019:Samsung, kulaklıklar ile akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız arasındaki Bluetooth bağlantısını iyileştirmek için özel olarak tasarlanmış Galaxy Buds için yeni bir ürün yazılımı güncellemesi yayınladı. Bu tanıdık geliyorsa,kesinliklesonuncunun da yapmaya söz verdiği şeyi.

R170XXU0ASH2 lakaplı Samsung,shtumGalaxy Tomurcukları için vaat edilen 'eklenen düzeltmelerin' tam olarak ne olduğu hakkında - ancak düzensiz bağlantılarla ilgili sorunlar yaşayan herkese haberleri memnuniyetle karşılayacaktır. Testlerimizde bazı anlık bağlantı hıçkırıklarını fark ettik, bu yüzden umarım bunlar artık düzeltilmiştir. Her zaman olduğu gibi, yeni aygıt yazılımını yüklemek için Galaxy Wearable akıllı telefon uygulamasına veya Galaxy Buds Manager masaüstü yazılımına ihtiyacınız olacak.

  • En iyi Samsung Galaxy S10 fırsatlarıpara satın alabilir