Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Fold 3: BlackBerry hayranları bu telefonu SEVECEK

Samsung Galaxy Fold 3: BlackBerry hayranları bu telefonu SEVECEK

Samsung Telefonlar her şekilde, boyutta, renkte ve stilde gelir. Aradığınız hemen hemen her şeye uyan bir tane alabilirsiniz ve onlar sadece işleri ileriye götürmeye devam edecekler.


Bunun en iyi örneklerinden bazıları şu şekilde gelir:Galaxy Z Fold 2veGalaxy Z Flipancak elindeki en son tasarım retro bir gerileme - Samsung fiziksel klavyeleri geri getiriyor!

  • Son Dakika!Xbox Series X GAME ön siparişleri: Konsolunuzu nasıl kilit altına alacağınız aşağıda açıklanmıştır
  • Hemen içeride:Samsung Galaxy Z Fold 2: Yeni LG akıllı telefon, HAFİF YILLAR önde
  • Kaçırmayın!The Mandalorian 2. Sezon 2. bölüm Disney Plus'ta çıktığında
  • Daha:iPhone 13, Samsung Galaxy S20'den daha fazla depolama alanına sahip olmayacak. Bir PS5'ten daha fazlasına sahip olacak!

Samsung Galaxy Z Katlama 3

(Resim kredisi: LetsGoDigital)

Bildirdiği gibiLetsGoDigitalSamsung, 2018'in ortalarında, birden fazla menteşeye sahip katlanabilir bir telefon için daha yeni ortaya çıkan bir tasarım patenti başvurusunda bulundu. Tasarım, geçen ay gördüğümüz bir patente benziyor.çift ​​katlama cihazı, ancak bu aynı zamanda fiziksel bir klavye içerir.

LetsGoDigital endüstriyel tasarımcıyla iş birliği yaptıSarang Shethklavyenin muhafazadan nasıl çıktığını gösteren bu muhteşem renderları oluşturmak ve kullanıcıların eski usul bir şekilde yazmalarına olanak sağlamak. Bu, dokunmatik ekranları sevmeyen insanlar için harika bir gerileme.


Bu,Galaxy Z Fold 3Z Katlama 2'ye göre çok daha fazla çok yönlülük sunar, temelde kullanıcılara çeşitli konfigürasyonlarında oynayabilecekleri, en büyük boyutundaki bir tabletten en küçük boyutta tek elle kullanmaya kadar oynayabilecekleri üç ekran boyutu sunar.

Samsung Galaxy Z Katlama 3


(Resim kredisi: LetsGoDigital)

Öngördüğümüz tek dezavantajı, ahizeyi geleneksel şeker çubuğu biçiminde katlanmış haldeyken koruyan, genişledikçe akıllı telefonla katlanabilen ve aynı zamanda klavye bölmesini barındıran bir kılıf tasarlamanın zorluğudur.

Ekran seçeneklerinin ve kayan klavyenin bu karışımı, bu soruna rağmen telefonu başarılı kılabilir, ancak başka hiçbir şey olmasa da kesinlikle bir tuhaflık, ancak beklememiz ve gerçekten önce çıkıp çıkmadığını görmemiz gerekecek.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Z Fold 2 fırsatları Samsung Galaxy Z Fold 2 5G | ... Amazon Prime 1.999,99 $ Galaxy Z Fold2 Mystic Bronze Görüntüle ... Samsung 1.999,99 $ Samsung'u Görüntüle - Galaxy Z Fold2 5G ... Z ... Bay Porter US & CA2.000 $ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:LetsGoDigital