Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Fold 3, beklemeniz gereken 'son teknoloji' katlanabilir

Samsung Galaxy Fold 3, beklemeniz gereken 'son teknoloji' katlanabilir

NSGalaxy Z Katlama 3S-Pen desteğini onaylıyor gibi görünen daha fazla sızıntı ve son çiviyi çakacak süper premium bir cihaz ile geçen yılki Galaxy Z Fold 2'ye kıyasla oldukça büyük güncellemeler içindeyiz. içineGalaksi Not 21tabutu.


İlkinin başlangıçta feci bir lansmanından sonragalaksi kıvrımı, Samsung, aynı ahizenin ikinci bir sürümüyle yeniden gruplandı (bunun hakkında ikinci yazımızda okuyabilirsiniz).Galaxy Fold incelemesi) ve geçen yılki Galaxy Z Fold 2 için bir araya geldi.Galaxy Not 20serisi ile artıkGalaxy S21 Ultra.

ETHaberler(aracılığıylaDefter kontrolü), Samsung'un Galaxy Z Fold 3 için S-Pen desteğini önemli bir özellik olarak gördüğünü ve kırılgan katlanır cam ile ekran kalemi arasındaki uyumluluk sorununun üstesinden gelmek için çok çalıştığını bildirdi. Ahizenin cihazla birlikte gönderilip gönderilmeyeceğini hala bilmiyoruz, ancak durumun Galaxy S21 Ultra'ya benzer olacağını, özel bir kasa yerine ayrı olarak satın alınan S-Pen'i tutmak için özel bir kasa ile olacağını hayal ediyoruz. Galaxy Note serisi gibi cihaz.

Bütçeniz sadece bir katlanabilir telefon alabiliyorsa, Fold3'ü beklemenizi öneririm. Fold3'ün anlamı sadece Fold değil, aynı zamanda Note, aynı zamanda en son teknolojilerin bir koleksiyonudur.23 Şubat 2021

Daha fazla gör

Twitter tahmincisiBuz EvreniGalaxy Z Fold 3'ün aslında bir Note cihazı olduğu kadar katlanabilir olduğunu söyleyerek, 'en ileri teknolojilerin bir koleksiyonu' olduğunu da ekledi. Hayranlara, katlanabilir bir satın almayı planlıyorlarsa Galaxy Z Fold 3'ü beklemeye değer olduğunu söylemeye devam ediyorlar.


Akıllı telefonun Samsung için ilk ekran altı kamerayı da piyasaya süreceği söylendi ve Ice Universe'nin tweet'ini çok fazla okumak istemesek de, en son teknolojiye yapılan referans buna kadar uzanabilir.

Tüm bu çan ve ıslıklarla, cihazın ucuz olmasını beklemiyoruz! Galaxy Z Fold 2, 1,999 $ / 1,799 £ / 2,999 AU $ 'dan piyasaya sürüldü ve Samsung, ekran altı kamera olan S-Pen desteğini entegre ettiyse, donanım sorunlarını en aza indirmek için tasarımı geliştirdi ve beklenen yıllık yükseltmeyi sağladıysa, Galaxy Fold 3 oldukça yüksek bir fiyat etiketine sahip olabilir, bu yüzden şimdi tasarruf etmeye başlayın.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Z Fold 2 anlaşmaları Sözleşme Fırsatları Sim Free Chitter Chatter24 aySamsung Galaxy Z Fold 2 Samsung Galaxy Z Fold 2 peşin 259 £ 63 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveri Chitter Chatter24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriler Chitter Chatter'da Görüntüle 259 £ peşin 63 £ /ay Chitter Chatter'da Görüntüle Chitter Chatter24 aySamsung Galaxy Z Fold 2 Samsung Galaxy Z Fold 2 299 £ peşin 59 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveri Chitter Chatter24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriler Chitter Chatter'da Görüntüle 299 £ peşin 59 £ /ay Chitter Chatter'da Görüntüle Chitter Chatter24 aySamsung Galaxy Z Fold 2 Samsung Galaxy Z Fold 2 peşin 359 £ 55 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveri Chitter Chatter24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriler Chitter Chatter'da Görüntüle 359 £ peşin 55 £ /ay Chitter Chatter'da Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz