Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Fold 3, Oppo'nun vahşi yeni 2021 amiral gemisi tarafından OKUL EDİLDİ

Samsung Galaxy Fold 3, Oppo'nun vahşi yeni 2021 amiral gemisi tarafından OKUL EDİLDİ

Oppo X 2021,bu hafta başlarında dalga geçtibir düğmeye basarak sorunsuz bir şekilde büyüyebilen şık bir döner ekran ile. Zarif ve fütüristik, bu sürgülü ekran teknolojisine aşık olanlarınız şanslı çünkü Oppo X 2021 beklenenden çok daha erken geliyor olabilir.

Samsung Galaxy Z Katlama 3önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek en etkileyici telefonlardan biri olacak gibi görünüyoramiral gemisi Samsung Note serisinin yerini alırve ayarlanabilir ekranların önünü açar. Ama olduOppo X 2021 gölgesindeOppo & rsquo; nun yenilikçi tasarımının hemen hemen aynı anda piyasaya çıkacağını düşündüren yeni sızıntılarla birlikte.

  • Çevreleyen ekranlı bu Samsung Galaxy 21 telefon iPhone 12'yi yok edecek
  • Black Friday PS5 anlaşmaları sizi geçti mi? Sony yolda daha fazlası olduğunu söylüyor!
  • OnePlus patronu OnePlus 9 bombasını düşürdü - ve hayranlar ya sevecek ya da ondan nefret edecek

OPPO X 2021: ekran BOE tarafından yapıldı, son sürüm kullanıcının ekranı istediği boyutta çekmesine izin verecek, son sürüm de Nisan 2021'de Çin'de resmi olarak piyasaya sürülen ve OPPO Shop aracılığıyla satılan 2 UDC'ye sahip olacak, piyasaya sürülecek Vietnam'da ancak sınırlı. Kaynak: sonraki konu26 Kasım 2020

Twitter sızıntısıChunOppo X 2021'in önümüzdeki yıl Nisan ayında Çin'de piyasaya çıkacağını iddia etti, Galaxy Z Fold 3'ün beklenen Haziran lansmanından sadece birkaç ay önce.


Bir başka ünlü Twitter habercisi olsa da,Buz Evreni,Oppo X 2021'in bu kadar erken başlayabileceği fikrine olan inancını dile getirdi,Chun iddia ediyorkaynağı bilgilerini Oppo Vietnam'daki insanlardan aldı. Bu muhtemelen kaynağının güncel bilgiler aldığı anlamına geliyor, ancak Chun bile Oppo'nun gerçekten bu kadar erken bir programa sadık kalıp kalamayacağını bekleyip görmemiz gerektiğini söylemişti.

Oppo X 2021, etkileyici bir teknoloji parçası gibi görünüyor. Genişletilmiş ekranı telefonun yanından dışarı kayar ve ekranı 6,7 inçten 7,4 inç'e çıkarır. Ekran, telefon kullanımdayken, uygulamalar ekranın değişen boyutlarına uygun şekilde uyacak şekilde yeniden boyutlandırılarak genişletilebilir.


Etrafta dolaşan herhangi bir özellik yok ve ön kamera teaser videolarında gözle görülür şekilde yok, ancak bunun nedeni Oppo'nun yeni modelini entegre etmesi olabilir.ekran altı kameracihaz ile.

Oppo, yuvarlanan ekran teknolojisinin tepesini uzun süre tutmayabilir. Sızıntı yapanlara göre, Samsung birhareketli ekranlı akıllı telefonÖnümüzdeki birkaç yıl içinde Oppo X 2021'e benzer şekilde çalışan ve LG üzerinde çalışıyorbenzer teknoloji. Samsung'un teklifiyle ilgili ayrıntılar seyrek ve sızıntılar telefonun yalnızca 'laboratuvar aşamalarında' olduğunu gösteriyor.


Tüm bunlar devam ederken, önümüzdeki birkaç yıl radikal yeni akıllı telefon tasarımları için heyecan verici zamanlar olacak. Bu arada, standart türü önümüzdeki günlerde indirimli olarak alabilirsiniz.Siber Pazartesi fırsatları.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Z Fold 2 fırsatları Samsung Electronics Galaxy Z ... Amazon Prime 1.999,99 $ Galaxy Z Fold2 Mystic Bronze'ı görüntüleyin ... Samsung 1.999,99 $ Samsung'u Görüntüle - Galaxy Z Fold2 5G ... En İyi Satın Al $ 1.999,99 Bay Porter US & CA2.000 $ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz