Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Fold (yayınlanmamış orijinal) uygulamalı inceleme

Samsung Galaxy Fold (yayınlanmamış orijinal) uygulamalı inceleme

Aylarca söylentilerden sonra,kışkırtıcı ipuçlarıSamsung mobil patronu DJ Koh'tan veağır gizlenmiş prototipKasım ayında firmanın geliştirici konferansında coşkulu alkışlarla açıklandı, Galaxy Folden sonundaBüyük zamana hazır mısın.


Altı kamera, iki ekran ve tamamen yeni bir katlanır ekrana sahip olan Galaxy Fold, ilk olarak şirketin Şubat ayında Samsung'un Galaxy Unpacked etkinliğinde gösterişli bir ürün videosunda tümüyle ortaya çıktı.Galaxy S10aralık ve yeniGalaxy Tomurcuklarıkablosuz kulaklıklar. O zamandan beri firma kaldıshtumKatlanabilir harikası hakkında, Galaxy S10 serisinin spot ışığı almasına izin vermekten mutluluk duyuyoruz. Şimdiye kadar.

Samsung Galaxy Fold İnceleme: Çıkış Tarihi, Fiyat

1.800 £ (1.980 $, 2.000 €) Samsung Galaxy Fold için ön siparişler, esnek telefon 3 Mayıs 2019'da dünya çapında raflara çıkmadan önce 26 Nisan 2019 Cuma günü yayınlanacak.

Lansman öncesinde Pingtwitter, Galaxy Fold ile biraz zaman geçirdi. Aşağıda, ilk Samsung Galaxy Fold incelememiz - yepyeni telefonla bir saat kadar harcadıktan sonra ilk izlenimlerimiz. Telefonla çok daha fazla zaman geçirdiğimizde, bu erken karar incelemesini tam ve derinlemesine bir incelemeyle birlikte nihai bir puanla birlikte takip edeceğiz.

  • Samsung Galaxy S10 incelemesi
  • Samsung Galaxy S10 Plus incelemesi
  • Huawei Mate X incelemesi(erken karar)

Samsung Galaxy Fold İnceleme: Tasarım, Ekran

Samsung, Galaxy Unpacked sunumu sırasında Galaxy Fold'u piyasaya sürdükten sonra kaldışüpheyleGalaxy Fold ahizesi hakkında sessiz. Önlemek için 1.800 sterlinlik ahizeyi cam bir kutuya kilitleyecek kadar ileri gitti.herşeyinsan eli ile kendi standında temasMWCŞubat ayında fuar.


Sonuç olarak, bu öğleden sonra Galaxy Fold'u elimize almadan önce, el cihazının bir prototip gibi hissetmesi için tamamen hazırlandık.

Neyse ki olmadı. Hiç olmadı.


Önümüzdeki hafta sipariş vermeyi umanlar, Samsung Galaxy Fold'un Seul merkezli şirketin amiral gemisi donanımından beklediğimiz aynı cilaya ve uyum ve bitişe sahip bitmiş bir ürün gibi hissettiğini bilmekten memnuniyet duyacaklar.

Galaxy Fold'un açılıp kapanmasına tatmin edici birçatırdamak. Kapatıldığında, katlanan 7,3 inç Infinity Flex Ekran, şaşırtıcı derecede güçlü mıknatıslarla yerinde tutulur. Sonuç olarak, kağıt kapaklı çok satanların sayfaları gibi açılan AMOLED ekranı açmak çok kasıtlı bir eylemdir. Endişelenmeyin, Fold'un yanlışlıkla olması mümkün değilTıklayınçantanızda veya sırt çantanızda açın.


Samsung Galaxy Fold İncelemesi

Mıknatısları hızla açtığınızda, Galaxy Fold kendi başına 140 derecelik bir açı ile açılır. Dokunmatik ekranı 180 derecelik tam konumuna kilitlemek için çift eksenli menteşeye biraz baskı uygulamanız gerekecek, bu da sizi güven verici bir şekilde ödüllendirecektir.alkışekran tamamen düz hale geldikçe. Infinity Flex ekranın dayanıklılığını artırmak için tasarlanan bu mekanizma inanılmaz derecede sağlam hissediyor.

Biraz sonraçokCihazı ilk elimize aldığımızda belirsiz kıvrımlar - ahizeyi sanki tamamen ıslak kağıt mendilden yapılmış bir origami modelini tutuyormuşuz gibi açarak - kısa sürede mutlu bir şekilde başladıkçatırdamakSöylediklerimizi vurgulamak için Galaxy Fold'u kapatın ve kıpır kıpır bir küp gibi dalgın bir şekilde açıp kapayın. Denedik bileTıklayınGalaxy Fold'u tek elle açın, bu kesinlikleyaparçalışır, ancak aynı zamanda yere düşürme riski yüksektir.

Samsung, yeni telefonunun 200.000 katlama olmadan dayanabileceğini söylüyor.hiçInfinity Flex ekran üzerindeki etkisi. Bu, önümüzdeki beş yıl boyunca Galaxy Fold'u günde 100 kez katlayabileceğiniz anlamına geliyor. Unutmayın, cihazla geçirdiğimiz kısa süreye dayanarak, toplam 200.000'e bundan çok daha hızlı ulaşmanız muhtemeldir çünkü Galaxy Fold onu açıp kapatmak çok eğlenceli.


Samsung Galaxy Fold İncelemesi

AksineHuawei Mate X, dokunmatik ekranını etrafına katlayandışarıdaGalaxy Fold bir kitap veya dizüstü bilgisayar gibi açılıyor. Samsung, son on yılda en az 1000 farklı prototipten sonra bu tasarıma karar verdiğini, çünkü bir cihazı açmanın 'en doğal' yolu gibi hissettiğini söyledi.

Tasarım hakkında başka ne düşünürseniz düşünün, hemfikir olmaya meyilliyiz: gerçektenyapardoğal gibi hissediyorsunuz ve ekranı açmak dakikalar içinde ikinci bir doğa haline geliyor.

Bu yaklaşımın bir başka avantajı da, Infinity-Flex ekranın ahizenin içinde güvenli bir şekilde katlandığında çizilmelere ve çizilmelere karşı korunmasıdır. Bu rakip Huawei Mate X hakkında söylenebilecek bir şey değil, dokunmatik ekranın herhangi bir bölümünü telefonun arkasında tutuyor - akıllı telefonunuzu dinlediğiniz yüzeyle temas etmeye hazır.

Bununla birlikte, Galaxy Fold tarafından alınan yaklaşımın dezavantajları yok. Katlanan ekranı içeride tutmak, 7,3 inçlik bir tableti başınızın yanında tutmadan telefon aramalarını yanıtlayabilmeniz için, cihazın dışına yerleştirilmiş tamamen ayrı bir 4,6 inç Kapak Ekranı gerektirir. Samsung, 4,6 inçlik bir Süper AMOLED kullanmaya karar verdiğini, çünkü ekranı tek elle kullanım için mükemmel hale getirdiğini söylüyor; bu, ekranın üstünde ve altında oturan devasa çerçeveleri görene kadar mantıklı geliyor. Bu birmuazzamgöze batan şey. Sadece bu değil, ekran daGerçekten milanky ve klavyede yazmak biraz pratik gerektirir, çünkü ekranyaniince.

Biraz daha zaman harcamamız gerekecekyaşayanGalaxy Fold ile, ancak çoğu kişinin varsayılan olarak 7,3 inçlik muhteşem katlanabilir ekranı kullanacağına bahse gireriz - yalnızca bir telefon görüşmesi olduğunda Kapak Ekranına başvururlar veya sabah gidip gelirken metro vagonunda çok ezilirler. başka seçenekleri yok.

Ayrıca, başlık katının Galaxy Fold'un oldukça tıknaz olduğu anlamına geldiğini ve çoğu zaman tutmak gibi hissettirebileceğini de belirtmek gerekir.ikiamiral gemisi akıllı telefonlar, tek bir cihaz yerine birbirine sıkıştırılmıştır. Uygun değil.

Samsung Galaxy Fold İncelemesi

Samsung Galaxy Fold İncelemesi

Samsung Galaxy Fold İncelemesi

Peki ya korkunç kırışıklık?

Özetle: evet, oradadır-dirInfinity Flex ekranın ortasında açıldığında görünür bir kırışıklık. Galaxy Fold'u kullanırken ve bakarkendirekt olarakmuhteşem AMOLED HDR10 + ekranda hiç fark edilmiyor.

Cihazda birden fazla YouTube videosu izledik, web sayfalarında ve fotoğraflarda gezindik ve ekranda bir kırışıklık veya çıkıntı tespit edemedik.

Evet, Infinity Flex ekranın ortasında gözle görülür bir kırışıklık var - ancak bu ödenmesi gereken küçük bir bedel

Bununla birlikte, 7,3 inçlik Infinity Flex merkez dışı bakıyorsanız, göze çarpacak kadar açık ve biraz çirkin görünüyor. Bunun sizi gerçekten ne kadar rahatsız ettiği, trende yanınızda oturan meraklı insanların izleme deneyimine ne kadar değer verdiğinize bağlıdır, sabah işe giderken Netflix dizinizi izlemek için boyunlarını uzatır.

Rahatsız edici bir şekilde, şunları da yapabilirsiniz:hissetmekparmak ucunuzu ekranın ortasında gezdirdiğinizde ekrandaki kırışıklık. Onunçokgarip, özellikle AMOLED çok sağlam ve öğretilmiş olduğu için. Ancak, böylesine geniş bir ekranı her zaman cebinizde taşıyabilmenin küçük bir bedeli var.

Samsung Galaxy Fold İncelemesi

Tamamen yeni akıllı telefonun arkasında, 7.3 inç AMOLED ekranın üzerinde iki tane daha ve son olarak cihazın ön tarafında tek bir selfie kamerası bulunan üçlü bir kamera sistemi var.

Bu toplamaltıtek bir cihazdaki kameralar, yaniçok.

Arkadaki üçlü kamera ile aynı kurulumGalaxy S10veSamsung Galaxy S10 Plus- ancak yakında çıkacak olan yeni nesil dörtlü kamerayı kaçırıyorGalaxy S10 5G. Üçlü kamera, aralarında otomatik olarak değişebilen 16MP ultra geniş kamera ve 12MP geniş açılı bir sensörü birleştirir.f /1.5 vef /2.4, odadaki ışık koşullarına ve 12 MP telefoto kameraya bağlıdır.

İkincisi, Galaxy S10 serisindeki diğer telefonlarla aynı 2x optik yakınlaştırmayı sağlar. Galaxy Fold, görüntünün arkasındaki arka plana eklenen ayarlanabilir, yapay bokeh tarzı bulanıklık olan Canlı Odak fotoğraflarını da destekler.

Samsung Galaxy Fold İncelemesi

7,3 inç Infinity Flex ekranın köşesindeki çift selfie kameralar, Galaxy S10 Plus'ın öne bakan kameralarıyla aynıdır, bu nedenle katlanamayanlarla aynı bokeh patlamalarını yakalayabileceksiniz. amiral gemisi.

Cihazın ön tarafındaki 4,6 inç Kapak Ekranının üzerinde yer alan tek lens, f / 2,2 değerine sahip yepyeni bir 10 MP atıcıdır. Ne yazık ki, Galaxy Fold ile kısa süremizde herhangi bir kamerayı test etme şansımız olmadı, ancak Galaxy S10 serisinde gördüğümüzle aynı yüksek performans seviyesini elde etmeyi umuyoruz.

Cihaza güç sağlamak, 12 GB RAM ile birleştirilmiş 7 nanometre işlemcidir. 512 GB dahili depolama alanı vardır ve depolamayı bu şekilde genişletmeyi umuyorsanız MicroSD kart yuvası yoktur. Samsung, Fold'a menteşenin her iki tarafında bölünmüş 4,380mAh pil - veya daha doğrusu iki pil - taktı.

Galaxy Fold, normal bir USB-C şarj cihazına bağlıyken hem kendini hem de Kablosuz Güç Paylaşımı aracılığıyla ikinci bir cihazı şarj edebilir, böylece ikinci şarj kablonuzu ve prizi evde bırakabilirsiniz.

Samsung Galaxy Fold İncelemesi

Samsung Galaxy Fold İnceleme: Yazılım

Galaxy S10 serisinin piyasaya sürülmesiyle Samsung, mobil işletim sistemini elden geçirdi. Gone, Haziran 2010'dan bu yana tüm akıllı telefonlarında görünen grotesk Samsung tasarımı Android görünümü olan TouchWiz yerine One UI ile değiştirildi.

Bu, Android Pie destekli yeni bir mobil işletim sistemi, büyük ekranlı bir cihazı tek elle kullanmanın zorluklarını kabul ediyor. Bunu çözmek için, kullanıcı arayüzünün etkileşimli öğelerini, zor başparmak jimnastiği olmadan erişilebilecekleri ekranın alt üçte birine kaydırır.

Zaten göründüSamsung Galaxy S10e,Galaxy S10, veGalaxy s10 plusve hızla en sevdiğimiz Android arayüzlerimizden biri haline geliyor.

Samsung, Galaxy Fold ile 7.3 inç ekranda aynı anda üç uygulamayı çalıştırma yeteneği de dahil olmak üzere bir dizi benzersiz yazılım önerisi sundu. Kaputun altında dönen 12 GB RAM sayesinde, üç uygulama da canlı olarak çalışıyor - Samsung, başka bir pencereyle aktif olarak etkileşim kurmadığınızda hiçbir şeyi dondurmuyor. Bu nedenle, bir konser için bilet kuyruğunda olabilirken, bir WhatsApp grubuna mesaj atarak başka birinin ne zaman bir koltuk almayı başardığını görebilir ve Spotify'da söz konusu gruptan bir çalma listesinde gezinebilirsiniz. Hepsi aynı anda. Cebinize sığan bir cihaz için fena değil, değil mi?

Aynı anda üç ayrı tarayıcı penceresi çalıştırabilirsiniz. Bu, bunu gerçek bir mobil üretkenlik makinesi yapan türden bir özelliktir.

Samsung Galaxy Fold İncelemesi

Olan tek şeyküçükgarip olan şu ki, Samsung şu anda yalnızca iki uygulamayla çoklu görev yaparken ekranı dikey olarak bölme özelliğini destekliyor. Yatay olarak değil, bu çok, çok bir video izlerken ve başka bir şey yaparken daha iyi olurdu. Bu büyük bir anlaşma değil ve muhtemelen gelecekteki bir güncellemede değiştirilecek.

Biraz tuhaf olan başka bir tuhaflık ise vizörü 7,3 inç Infinity Flex ekranda başlattığınızda deklanşör düğmesinin sağ tarafın ortasına kaydırılması. Samsung, bunun fotoğraf çekmeyi daha doğal hale getirdiğini ve tek elle yapılabilecek bir şey olduğunu söylüyor. Ancak, şimdilik şut atmak için sağ başparmağını kullanmak zorunda kalacak olan solcular için yönü değiştirmeye açık olmaması garip.

Samsung Galaxy Fold İncelemesi

7,3 inç ekranın sağ kenarından kaydırarak çoklu görev görünümüne uygulamalar ekleyebilirsiniz.

Diğer büyük iyileştirme ise Uygulama Sürekliliği. Bu, yaptığınız işi kesintiye uğratmadan Kapak Ekranından Infinity Flex ekrana geçmenizi sağlar.

Dolayısıyla, 7,3 inçlik geniş ekranı kullanarak Google Haritalar'da bir rota planlayıp ardından telefonunuzu katlarsanız, yönler daha küçük Kapak Ekranında, mıknatısları güvenli bir şekilde duyduğunuzda bıraktığınız yerde görünecektir.çatırdamakyerine.

Onunciddi anlamdaetkileyici şeyler. Yazılımı birkaç kez kandırmaya çalıştık, Spotify'daki bir listede yerimizi tutup tutmayacağını (yaptı) ve WhatsApp'taki yarı taslak mesajların ekranlar arasında güvenli bir şekilde yolculuk yapıp yapmayacağını (yaptılar) gördük.

Samsung açıkça bu şeyler hakkında gerçekten düşündü. Telefonda biriyle konuşursanız ve Galaxy Fold'u açmaya karar verirseniz, aramanız otomatik olarak hoparlöre geçecektir, çünkü Samsung 7,3 inçlik devasa ekranı asla yanınızda tutmak istemeyeceğinizi bilir. Dom Joly gibi baş ve bağır.

Galaxy Fold, yeni nesil telefonun mühendislerin birlikte yaşadığı ve tartıştığı bir şey gibi hissetmesini sağlamak için bir dizi küçük ince ayar ve buna benzer dokunuşlara sahip. Bu, esnek AMOLED teknolojisini göstermek için bir araya getirilen bir kavram değil, bu çok şey gibi geliyor,çokDaha.

Samsung, tüm uygulamalarını App Continuity'yi desteklemek için güncellediğini, Google ise uygulamalarının 'çoğunluğunu' değiştirdiğini söylüyor. Instagram ve Spotify gibi bazı üçüncü taraf yazılımlar da güncellendi, ancak erken benimseyenler muhtemelen daha önce bekleyecekler.herşeyher gün kullandıkları uygulamalar bu özelliği destekliyor.

Aynı şekilde, çift selfie kameraları barındıran Galaxy Fold ekranının sağ üst köşesindeki kavisli çentik, yüklediğimiz birkaç uygulamanın köşesini kesti. Bu küçük tuhaflıklar şüphesiz el cihazı piyasaya sürüldükten hemen sonra çözülecektir, ancak bunun gibi tamamen yeni bir akıllı telefon kategorisine ilk sahip olacaksanız, akılda tutulması gereken bir şey var.

Samsung Galaxy Fold İnceleme: Çıkış Tarihi, Fiyat

Samsung Galaxy Fold, yalnızca Samsung'un çevrimiçi mağazası, gerçek mekanda faaliyet gösteren 'Deneyim Mağazaları' ve taşıyıcı iş ortağı EE'den ön sipariş verebilecek. Şirket, parayı ödemeden önce esnek telefonu kendileri için denemek isteyenler için 'birinci sınıf' beyaz eldivenli uygulamalı deneyim sözü verdi.

Açıktır ki, SamsungGerçekten miGalaxy Fold'un birinci sınıf bir deneyim gibi hissetmesini istiyor. Yeni çevre dostu ambalaj, baştan aşağı yeniden tasarlandı ve Galaxy S10'u içeren kutulardan tamamen farklı görünüyor. 3,5 mm kulaklık bağlantı noktasını telafi etmek için Samsung, yepyeni AirPod rakiplerinden bir çiftini atıyor.Galaxy Tomurcuklarıkutuda.

Ayrıca, cihazınızı korumak için Samsung yapımı zarif bir kılıf ve telefonunuzu kazayla oluşabilecek hasarlara karşı koruyan bir yıllık Samsung Care + bulunmaktadır. Samsung ayrıca kutuda dört aylık ücretsiz bir YouTube Premium aboneliği de sunuyor.

Samsung Galaxy Fold çıkış tarihine gelince: 1.800 £ (1.980 $, 2.000 €) Galaxy Fold için ön siparişler, esnek amiral gemisi 3 Mayıs 2019'da dünya çapında raflara çıkmadan önce 26 Nisan 2019 Cuma günü yayınlanacak.

Samsung Galaxy Fold İnceleme: Erken Karar

Samsung Galaxy Fold, katlanan akıllı telefonlara yönelik olağanüstü bir ilk adımdır. E-kitap ve makale okumayı, en son grafik yoğun mobil oyunları oynamayı veya aşırı eğlenceyi yapacak muhteşem 7,3 inç AMOLED ekrana sahiptir.Game of Thronesmutlak bir zevk. Ekranı katlamak sağlam ve sağlam bir his veriyor. Samsung, Infinity Flex ekranın 200.000 kat dayanacağından emin ve bu kesinlikle ulaşılabilir hissettiriyor.

Tasarımla ilgili her şeyde satılmıyoruz - oldukça kalın, bu nedenle tasarımınızın içine sorunsuz bir şekilde kaymasını beklemeyin.en sıskadar kot pantolon. Parmak ucunuzu ekranda gezdirirken buruşukluğu hissedebilirsiniz. Ancak, builk katlanır akıllı telefonhiç başlatmak için. Yani, biraz gevşetmeye hazırız.

Galaxy Fold'u bir saat kadar kullandıktan sonra almaya başlıyoruz. Cebinizde muhteşem, renkli, iPad Mini boyutlu bir ekranı yanınızda taşıyabilmek dönüştürücü bir his uyandırıyor. Ve Galaxy Fold ile zamanımızdan eve giderken, tek, statik, nispeten sıkışık bir akıllı telefon ekranında sosyal medyayı okurken ve gezinirken takılıp kaldığımızda biraz kafamız karıştı.

Galaxy Fold mükemmel değil. Ancak hırslı, fütüristik ve gelecek yıllarda akıllı telefon tasarımını tamamen değiştirebilecek gibi görünüyor. Büyüleyici, hantal birinci nesil zaaflarından bazılarına katlanmaya istekliysen, gelecek budur.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy S10 Plus fırsatları Kilidi Açılmış Galaxy S10 128GB PlanlarıSamsung Galaxy S10Kriket ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrılar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Ağ sıkışık olduğunda kullanıcılar hızların düştüğünü fark edebilir599,99ön ödeme55 $ / ay Siteyi ziyaret et-deKriket Tüm fiyatları görünGalaxy S10 + 128 GBSamsung Galaxy S10 Plus Hiçbir sözleşme 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:50 $ön ödeme50 $ / ay Siteyi ziyaret et-deTüketici Hücresel Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Samsung Galaxy Fold İnceleme: Haberler, Güncellemeler

Galaxy Fold erken karar incelememizi yayınladığımızdan beri, Samsung telefonuyla ilgili bazı yeni detaylar ortaya çıktı. Ahize hakkında ne düşündüğünüzü değiştirmeleri ihtimaline karşı, en son güncellemelerden sizi haberdar edeceğiz ...

18 Nisan 2019:Samsung Galaxy Fold cep telefonlarının ilk partisinde katlanan ekran sorunları hakkında bazı raporlar ortaya çıkmaya başladı. Galaxy Fold ile kısa süre içinde hiçbir sorun yaşamamış olsak da, bazı çıkışlar ekranda hatalar gördüklerini bildirdi - hattatoplam başarısızlıklarTestin ilk birkaç günü içinde 7,3 inç Infinity Flex ekran.

Bazı gözden geçirenler yanlışlıkla bükülebilir ekranda ince bir koruyucu tabakayı kaldırmış gibi görünüyor.yapargeleneksel bir ekran koruyucuya benziyor ve yanlışlıkla ekranı zayıflatıyor. Samsung ABD sözcüsü yaptığı açıklamada şunları söyledi: 'Medyaya inceleme için sınırlı sayıda erken Galaxy Fold örneği verildi. Sağlanan numunelerin ana ekranıyla ilgili birkaç rapor aldık. Konunun nedenini belirlemek için bu birimleri şahsen kapsamlı bir şekilde inceleyeceğiz.

Ayrı olarak, birkaç gözden geçiren, ekranın üst katmanını çıkarıp ekrana zarar verdiğini bildirdi. Galaxy Fold'daki ana ekran, ekranı istenmeyen çiziklerden korumak için tasarlanmış ekran yapısının bir parçası olan bir üst koruyucu katmana sahiptir.

Koruyucu tabakayı çıkarmak veya ana ekrana yapıştırıcı eklemek hasara neden olabilir. Bu bilgilerin müşterilerimize açıkça iletilmesini sağlayacağız. '

23 Nisan 2019:Yukarıdaki raporların ardından, Samsung artık süresiz olarakSamsung Galaxy Fold çıkış tarihini erteleme.

Samsung, gecikmenin ne kadar süreceğini doğrulamadı, ancak 'önümüzdeki haftalarda' yeniden planlanan bir çıkış tarihini duyurmayı umduğunu söylüyor. Ayrıca, ön sipariş verenler için sürüm öncesi inceleme birimlerinin başarısız olmasından sonra para iadesi alma fırsatı olup olmayacağı konusunda da sessiz kalıyor. Ön sipariş verenlerin, telefon gönderilinceye kadar ücretlendirilmeyeceğini doğruladı, bu nedenle en azından şirket, geciken cihaz için müşterilere fatura kesmiyor.

Bir Samsung sözcüsü, erken başarısızlıkların arkasındaki nedenleri ele alarak, gecikmenin şirkete 'ekran korumasını güçlendirmek için önlemler alma' ve 'koruyucu katman dahil ekranın bakımı ve kullanımı konusunda rehberliği geliştirme' için zaman tanıyacağını doğruladı. başlatmak.

20 Mayıs 2019:Maalesef varhalaSamsung Galaxy Fold'un ne zaman dünya çapında raflara çıkacağını görmeyi bekleyebileceğimize dair bir haber yok. Bununla birlikte, Samsung mobil şef DJ Koh kısa süre önce The Korea Herald'a Seul merkezli şirketin 'cihaza giren] maddelerden kaynaklanan kusuru gözden geçirdiğini ve bugün veya yarın [lansmanda] bir sonuca varacağımızı söyledi. ;

Bir Samsung sözcüsüne göre şirket önümüzdeki günlerde Galaxy Fold için yeni bir çıkış tarihi yayınlayacak. Samsung HQ'dan haber alır almaz bu gönderiyi nihai lansman tarihiyle güncelleyeceğiz.

2 Eylül 2019:Samsung, İngiltere ve ABD'deki ön kayıt sayfalarını belirleyerek, Galaxy Fold için bir lansman tarihinin yakın olabileceğini öne sürdü. Web sayfası, müşterilerin resmi bir ön sipariş gibi herhangi bir nakit ödemeye gerek kalmadan ürünle ilgilendiklerini kaydetmelerini sağlamak için tasarlanmıştır.

Samsung daha önce Galaxy Fold'u Eylül ayında pazara sunma sözü vermişti, bu nedenle şu anda talebi ölçeceği mantıklı geliyor. ABD web sitesindeki bir pop-up'a göre, 'Galaxy Fold yüksek talep görüyor.'