Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google, Pixel Fold'u sıralarken Samsung Galaxy Fold saldırı altında

Google, Pixel Fold'u sıralarken Samsung Galaxy Fold saldırı altında

Google, aşağıdakilerin beğenileriyle baştan ayağa gitmeye ayarlandıSamsung Galaxy Z Çevirme, vegalaksi kıvrımıUfukta katlanabilir bir Pixel söylentileri olan dizi. geri çevirdikten sonraGoogle Piksel 5Geçen yıl bir amiral gemisinden orta seviye bir akıllı telefona dönüşen Google, form faktörlerinde en yeni trendi kullanmaya çalışıyor.

Google Pixel Fold'un bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürüleceği söyleniyor, ancak piyasaya sürülme penceresini bilmiyoruz.Google Piksel 6. Google Pixel Fold, Google serisinde birinci sınıf bir amiral gemisinin yerini alabilirken, standart Pixel serisi orta seviye, uygun fiyatlı telefonlar sunmaya devam edebilir.

Güvenilir Twitter sızıntısıJon Prosser'google piksel 'katlama' gerçek bir şeydir' diyerek cihazın varlığını ima etti. Sektör içinden bir arkadaş,ross gençbilgiyi doğruladı, bircıvıldamakAralık ayında, Google'dan bir katlanabilir modelin 2021'in ikinci yarısında piyasaya sürüleceğini doğrularken, aynı anda (bir sızıntının yapabileceği kadar)Galaxy Z Fold Lite almayacakbu yıl.

Young, Samsung'un üç modelini (Galazy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 dahil), toplamda Oppo, Vivo ve Xiaomi'ye yayılmış dört modeli ve Google Pixel'i listelediği 2021 katlanabilirlerin yılı gibi görünüyor. Katlamak.


Bunların yuvarlanabilir cihazlar olmadığını vurguluyor, bu nedenle burada bahsedilen Oppo telefonuyakın zamanda ortaya çıktıOppo x 2021. GençkatmaŞimdiye kadar duyduğumuz söylentilere paralel olarak, Apple'ın sonunda mücadeleye gireceği.

Bu cephedeki en son model, 2023 lansmanı için ayarlanmış bir katlanabilir iPhone, ancak Android'ler bir başlangıç ​​​​yaptıkça hayranlar kesinlikle sabırsızlanacak. Katlanabilir trene binmedeki gecikmenin artısı, en azından Apple'ın sorunsuz bir fırlatma için teknolojiyi geliştirmiş olması; Eğer bekleyemiyorsan, her zaman en yenisine bir göz atabilirsinkatlanabilir iPhone konsept videosuseni baştan çıkarmak için.