Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Samsung Galaxy Go, Chromebook parası için bir Windows dizüstü bilgisayardır

Samsung Galaxy Go, Chromebook parası için bir Windows dizüstü bilgisayardır

Samsung Galaxy Unpacked Etkinliği28 Nisan'da gerçekleşecek olan , üç yeni Galaxy dizüstü bilgisayarın lansmanını görmesi bekleniyor. Bunlar arasında bugüne kadarki en güçlü Galaxy olan Galaxy Book Pro, 2'si 1 arada bir ürün olan Galaxy Book Pro 360 ve 350 doların (252 £ / £ 252 / £) altında satışa sunulacak bir ARM Windows 10 makinesi olan Galaxy Book Go yer alıyor. ABD'de 452 ABD Doları.


Üçü de ilginç olsa da, Galaxy Book Go en sıra dışı olanı, çünkü Qualcomm Snapdragon 7C işlemci (Acer Chromebook Spin 513'te de görüldüğü gibi) kullanmasına rağmen bu bir Windows makinesi. Bu bütçe 14 inçlik makine, Windows 10 Home'u Windows 10X kullanılabilirliği yerine çalıştıracak, ancak oldukça basit bir 4GB RAM ve 128GB sunuyor. Alman sitesine göre,WinFuture, daha güçlü Snapdragon 8cx ile Galaxy Book go'nun 5G sürümünün de olması bekleniyor.

Bugüne kadarki en güçlü Galaxy olarak lanse edilen Galaxy Book Pro, 11. nesil Intel i7 G7, 16GB RAM ve 512GB SSD ile amiral gemisi 15,6 inçlik modele kadar Intel işlemcilere bağlı kalacak. Daha küçük bir 13,3 inç versiyonu da bekleniyor.

Samsung Galaxy Kitap Pro 360

@EVleaks'ten Galaxy Book Pro 360'ın Oluşturulması


(Resim kredisi: Ses)

Galaxy Book Pro 360 daha zor bulunuyor. dan kısa bir animasyon@EVleaksS-Pen uyumluluğunun yanı sıra 360 derece menteşe ile 2'si 1 arada tasarımını ortaya koyuyor. Bunun Galaxy Book Pro modeline benzer özellikler sunacağını tahmin ediyoruz.

Daha fazla ayrıntı ve umarım birkaç sürpriz için 28 Nisan'daki Samsung Galaxy Unpacked etkinliği için bizi izlemeye devam edin.