Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy, müzik tutkunları için özel ücretsiz hediyeler sunuyor

Samsung Galaxy, müzik tutkunları için özel ücretsiz hediyeler sunuyor

Samsung, hareketli müzik takvimine en son eklenen ve dünyanın dört bir yanındaki müzik tutkunları için harika bir hediye olan Samsung Music Galaxy Perşembe'yi tanıttı.


Müzik severler ve benzerleri, her perşembe yayınlanan özel içeriğe erişebilecek. Keyif alınacak bir dizi müzikal ikramla övünen hayranlar, sanatçılarla daha önce görülmemiş röportajlara, sahne arkası görüntülerine ve samimi performansları izleme fırsatına ücretsiz erişebilecekler.

Samsung Music Galaxy Perşembe, hayranların en yeni sanatçıları keşfetmelerine ve paylaşmalarına, türleri keşfetmelerine ve dünyanın her yerinden sesleri keşfetmelerine yardımcı olan 'ilk orada olun' girişimini başlatmayı planlıyor.

Müzik Galaksi Perşembeleri

(Resim kredisi: Samsung)

Universal Music'in UMG For Brands bölümü ile ortaklaşa oluşturulan Music Galaxy Perşembe, gelişmekte olan çeşitli sanatçıların içeriklerini birleştirmeyi ve bu müzisyenleri #SamsungMGT hashtag'i aracılığıyla Soru-Cevap, canlı performans ve diğer özel materyalleri paylaşmaya teşvik etmeyi amaçlıyor.


Music Galaxy Perşembe geçen hafta YouTube'daki Yungblud şovunun birinci yıl dönümü özel baskısı ve yeni çıkan şarkıcı-söz yazarı Renforshort'un performansının da yer aldığı özel bir yayınla başladı.

Music Galaxy Perşembe girişimi, çeşitli yeni ve gelişmekte olan sanatçılardan gelen içeriği bir araya getirmeyi amaçlıyor. Bu sanatçılar ve Samsung'un canlı performanslar, Soru-Cevaplar, dijital çıkartmalar ve daha fazlasını #SamsungMGT hashtag'inde paylaştığını görecek.


Özellikle devam eden karantina durumunda, dünyanın dört bir yanındaki müzik hayranları için harika bir ücretsiz hediye. Her hafta Perşembe günü Music Galaxy'ye kilitlenebilirsiniz ve yaklaşan eylemler arasında İtalyan sanatçı Madame ve İspanyol indie-pop hissi Natalia Lacunza yer alıyor.