Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 10+ 5G maskesiz ... ve olmasını umduğunuz her şey

Samsung Galaxy Note 10+ 5G maskesiz ... ve olmasını umduğunuz her şey

Oops!Samsung, halihazırda bir dizi yıkıcı sızıntıya maruz kaldı.7 Ağustos 2019 Galaxy Unpackedolduğu raporlar dahilGalaxy Note 10 serisiiçeri gönderilecekiki boyut - her biri 4G ve 5G varyantlıövünmekdeğiştirilmiş Infinity-O tasarımıöldürmek3,5 mm kulaklık bağlantı noktası, Özellik önemli ölçüde iyileştirildiyakınlaştırma yeteneklerive spor yapmakçok Huawei benzeri renk paleti,ve göz sulandıranfiyat etiketi.


FakatgünlerLansman etkinliği gerçekleşmeden önce, Seul merkezli şirket bugüne kadarki en feci sızıntıya maruz kaldı. ABD'li cep telefonu operatörü Verizon, yanlışlıkla Galaxy Note 10 ile ilgili bir web sayfasını yayınlayarak bir dizi önemli ayrıntıyı onayladı.

  • Galaxy Note 10 çıkış tarihi, fiyatı, tasarımı, 5G, kamera: bildiğimiz her şey
  • Samsung Galaxy Note 9 incelemesi
  • Pingtwitter Ödülleri 2019: Samsung Galaxy S10 Plus, en iyi Telefon Ödülümüzü kazandı

En önemlisi, artık farklı Galaxy Note 10 varyantlarının tam olarak ne adlandırılacağını biliyoruz. Daha önceki bazı raporlar Samsung'un giriş düzeyinde kullanılan aynı 'e' son ekini tercih edeceğini öne sürse deSamsung Galaxy S10ebu yılın başlarında piyasaya sürüldü.

Önde gelen tipster tarafından Twitter'da paylaşılan Verizon sızıntısına göreEvan BlassSamsung, daha küçük olan 'Galaxy Note 10'u markalayacak, en büyük ekrana sahip model ise' Galaxy Note 10+ 'veya' Note 10 Plus 'olarak adlandırılacak.

Hepsi o kadar da şaşırtıcı değil. Ne de olsa Güney Koreli şirket, standart ve büyük ekranlı modelleri birbirinden ayırmak için bu adlandırma kuralını çok popüler Galaxy S10 serisinde zaten kullanıyor. Galaxy Note serisinde aynı stil adını kullanmak, iki amiral gemisi hattı arasında daha fazla uyum yaratır.


Geçmişte Samsung, Note 6 model adını atladı ve doğrudan Note 7'ye atladı, böylece hem Galaxy Note hem de Galaxy S serileri aynı yıl marka adlarında aynı numarayı kullanacaktı, böylece tüketiciler bir tane daha fazla olduğunu düşünmeyeceklerdi. güçlü veya diğerinden daha yeni.

Samsung Galaxy Note 10+ 5G

(Resim kredisi: Verizon / Evan Blass / Twitter)

Önceki söylentiler, 6.3 inçlik bir AMOLED ekrana sahip olan Note 10'a işaret ediyor - geçen yıl bulunan 6,4 inçlik panelden daha küçük bir boyut.Not 9Note 10+ muazzam, avuç içi kadar uzanan 6,75 inç kenardan kenara ekrana sahip olacak.


Başka yerlerde, Verizon sızıntısı, Note 10 modellerinin en azından bazılarının 5G yeteneklerini barındıracağını doğruluyor. ABD operatörüne göre, 5G uyumlu bir Note 10+ olacak, ancak 5G uyumlu bir Note 10'un da gelip gelmeyeceğine dair bir kelime yok.

Son olarak sızıntı, Galaxy Note 10+ 5G'nin ABD'deki Verizon'a özel olacağını doğruladı. Ağ, St Paul, Minneapolis, Denver, Chicago ve Providence'ta halihazırda çalışır durumda ve 2019'un sonuna kadar 25 şehir daha hız artışı elde edecek.

İngiltere'deki hangi mobil ağların Note 10+ 5G'yi alacağına dair bir bilgi yok, ancak her ikisi de göz önüne alındığındaVodafoneveEEstoklamakGalaxy S10 5G, onu göletin bu tarafında bir dizi farklı taşıyıcıda görmemiz muhtemeldir.

Sızıntı yapanların sağlam geçmişine rağmen, bu görüntüleri küçük bir tutam tuzla çekmeye değer. Sonuçta, sahnede Samsung mobil sihirbazı DJ Koh tarafından üretilinceye kadar hiçbir şey onaylanmadı. Her zaman olduğu gibi Pingtwitter, Samsung Galaxy Note 10'daki en son gelişmeler için bizi izlemeye devam etmek için Galaxy Unpacked'den tüm haberleri anında alacak.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy S10 Plus fırsatları Planları Kilitli Olmayan Galaxy S10e 128GBSamsung Galaxy S10eMint Mobile ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)579 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay Görünüm-deMint Mobile Tüm fiyatları görünGalaxy S10 128 GBSamsung Galaxy S10Kriket ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrılar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilir599,99ön ödeme55 $ / ay Görünüm-deKriket Tüm fiyatları görünGalaxy S10 + 128 GBSamsung Galaxy S10 Plus Hiçbir sözleşme 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:50 $ön ödeme50 $ / ay Görünüm-deTüketici Hücresel Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz