Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 10 ön siparişleri yayında - ve şimdiden para kazanabilirsiniz

Samsung Galaxy Note 10 ön siparişleri yayında - ve şimdiden para kazanabilirsiniz

Güncelleme: Samsung tamamen yenisini tanıttıGalaxy Note 10veGalaxy Note 10+sahnedeNew York'ta Galaxy Paketlenmemiş medya etkinliği. Aşağıda yayınlanan orijinal makale bulunmaktadırönceheyecanla beklenen lansman 7 Ağustos 2019'da başladı ...

Günümüzün en iyi Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G, Samsung Galaxy Note 10 Plus ve Samsung Galaxy Note 10 fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Samsung Galaxy Note 10 Plus ... Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBChitter Chatter'da veri Ücretsiz peşin 50 £ / ay GörünümTüm fiyatları görünGalaxy Note 10 Plus Aura SiyahSamsung Galaxy Note 10 ArtıEE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriBedavaön ödeme£ 47 / ay Görünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlar Tüm fiyatları görünSamsung Galaxy Note 10 Samsung Galaxy Note 10 EE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler60 GBveri Ücretsiz peşin 53 £ / mth Görünüm buymobiles.net'teTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Samsung sıradaki yerini tutacakGalaxy Paketlenmemiş medya etkinliğiBugün daha sonra, 7 Ağustos 2019'da, Seul merkezli şirketin 'yeni nesil Galaxy'yi tanıtacağı New York'ta,Galaxy Note 10, veGalaxy Note 10+- iki halefiSamsung Galaxy Note 9neredeyse tam olarak bir yıl önce ortaya çıktı.

Güney Koreli şirket, müşterilerin kuyrukta bir yer ayırmasına izin veriyor.her neyse9pm BST / 16pm EDT'de başlayacak olan Galaxy Unpacked'da duyurulur.

Samsung ABD web sitesine göre, 7 Ağustos saat 23: 59'a kadar rezervasyon kabul etmeye başlayacak - şirketin etkinliğini düzenleyeceği aynı gün. Birleşik Krallık'takiler için bu son tarih 8 Ağustos 2019, 03:59.


Bu, Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ için ön siparişlerin 8 Ağustos'ta Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanacağını ve diğer son Galaxy Unpacked etkinliklerine uygun olacağını gösteriyor. Sipariş verirseniz, Galaxy Note 10'un Ağustos ayı sonunda gönderilmesi bekleniyor.

Samsung, ismini listeye koyanların akıllı telefon piyasaya çıktığında ellerini ilk alanlardan biri olacağını söylüyor. Sıradaki bir yerin yanı sıra, ön sipariş, muhtemelen sektörde adlandırıldığı gibi, Güney Koreli şirketin aksesuarlarında kullanabileceğiniz 50 ABD doları da alacak.


Etrafındaki söylentilere göreNote 10 ve Note 10+ fiyatlandırması, muhtemelen pahalı bir satın alma olacak. Bu nedenle Samsung, eski telefonun hala iyi durumda olduğunu varsayarak müşterilerine eski telefonlarını 600 dolara kadar kredi karşılığında takas etme olanağı sunarak tepkiyi önceden deniyor. Eğer takas yaparsanız 600 $ 'lık ödeneğin tamamını alabileceksiniz.Samsung Galaxy S10e,Galaxy S10,Galaxy s10 plus,Galaxy Note 9,Apple iPhone X,XRveyaXS, Google Pixel 3 vePixel 3 XL.

İPhone X'in 20 ay önce piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, Samsung'un eski telefonlar için bu kadar cömert kredi seçenekleri sunması şaşırtıcı. Sırasında bu akıllı telefonlardan birine sahipsenizBaşbakan GünüveyaKara Cuma indirimleriNeredeyse olabilirdinyapımıSamsung ile el cihazında yeni bir Note 10 ile işlem yaparak para kazanabilirsiniz.


Samsung Galaxy Note 10 İngiltere ön siparişleri

Burada, Birleşik Krallık'ta, Samsungepeyceön sipariş anlaşmalarında oldukça cömert. 7 Ağustos'ta sahnede duyurulan donanımın fiyat ve çıkış tarihi bilgilerini ilk alanlardan olmak için isminizi listeye yazabilirsiniz, ama hepsi bu kadar. Samsung, bazı mükemmel takas anlaşmaları yaptıysa, onlar hakkında çok sessiz kalıyor. Şüphesiz Samsung ve Birleşik Krallık ağları olarak tarifelerini Samsung Unpacked sırasında ve sonrasında duyurdukça daha fazlasını öğreneceğiz. Pingtwitter'ü takip etmeye devam edin ve biz onları alırken size bu Samsung Note 10 fırsatlarını getireceğiz.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 10 ve Samsung Galaxy Note 10+ fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Samsung Galaxy Note 10 Samsung Galaxy Note 10 EE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler60 GBveri Ücretsiz peşin 53 £ / mth Görünüm buymobiles.net'teTüm fiyatları görünGalaxy Note 10 Plus Aura SiyahSamsung Galaxy Note 10 ArtıEE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriBedavaön ödeme£ 47 / ay Görünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlar Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz