Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 10, Galaxy S10'dan şiddetle kaçırılan bir özelliği geri getirecek

Samsung Galaxy Note 10, Galaxy S10'dan şiddetle kaçırılan bir özelliği geri getirecek

Samsung, bildirim LED'ini yakında çıkacak olanın önüne getirmek istiyor.Galaxy Note 10olacak şekilde ayarlanmış7 Ağustos 2019'da açıklandı. Küçük - ama inanılmaz derecede kullanışlı - özellik, amiral gemisi Galaxy S10 serisinden, son zamanlarda çerçeveyi ekranın etrafını küçülten ve ön kamerayı bir O-'ye yerleştiren tüm ekranlı Infinity-O ekrana geçişin bir parçası olarak kaldırıldı. şekilli kesik.


Neyse ki, Samsung görünüşe göre bildirim ışığını dahil etmenin bir yolunu bulduveÖnümüzdeki ay Galaxy Note 10'da piyasaya sürülecek olan Infinity-O tasarımını sağlam tutun.

Hollandalı teknoloji bloguLetsGoDigitalSeul merkezli şirketin hem delikli selfie kamera tasarımını hem de bir LED gösterge ışığını dahil etmenin bir yolunu bulduğunu gösteren ilgi çekici yeni bir patent ortaya çıkardı.

Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi veya EUIPO'da dosyalanan Samsung patenti, akıllı telefon sahiplerinin cevapsız bir metin mesajı, e-posta veya telefonla arandıklarını bilmelerini sağlamak için delik açma kamera kesiti etrafındaki LED ışıkları kullanan bir sistemi açıklıyor. dönüş.

Galaxy Note 10 muhtemelenNot 9ve kullanıcıların ekranı uyandırmadan bir bildirim aldıklarını bilmelerini sağlayan ve LED ışığına benzer bir işlevi yerine getiren her zaman açık bir AMOLED ekran içerir.


rağmenGalaxy S10e,Galaxy S10veGalaxy s10 plusLED ışığının kendisi eksikse, kamera kesme özelliğini eski haline getirmek için bir dizi üçüncü taraf uygulaması başlatıldı. Bir örnek, uygun şekilde adlandırılmış play.google.com/store/apps/details.

Donanım LED özelliğinin kendisini yeniden tanıtmak, Samsung'un bu üçüncü taraf uygulamalarını başarılarından oldukça hızlı bir şekilde yoksun bırakmasını sağlayacaktır.

Başka yerlerde, Galaxy Note 10,kamera bölmesini yeniden konumlandırınekranın sağ köşesinden ortaya, yeni nesil S Pen ile yeni deneyimler sunun veen hızlıSamsung'un ürettiği telefon.


Galaxy Note serisinin önceki nesillerinin aksine, Samsung iki modeli piyasaya sürecek - bir Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro. İlki 6.28 inç ekrana sahipken, daha pahalı olan Note 10 Pro6.75 inç ekrana sahip olacak. İçeride, üretkenlik odaklı telefonlar büyük ölçüde aynı olacak. Bu varyantların her biri hem 4G hem de 5G modellerinde piyasaya sürülecek ve toplam telefon sayısını dörde çıkaracak.

Elbette, bu bilgiyi küçük bir tutam tuzla almaya değer - sahnede Samsung mobil sihirbazı DJ Koh tarafından üretilinceye kadar hiçbir şey onaylanmadı. Her zaman olduğu gibi, Pingtwitter, Galaxy Unpacked'den gelen tüm haberleri alacaktır.Samsung Galaxy Note 10'daki son gelişmeler için bizi izlemeye devam edin.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S10 Plus, Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy Note 9 anlaşmaları Planları Unlocked Mint Mobile USHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S10e (128 GB) 579 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S10e (128 GB) 579 ABD dolarıön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S10e (128 GB) 579 ABD dolarıön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz