Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 10+ vs iPhone XS Max: Bunlardan biri anahtar testini kaybetti

Samsung Galaxy Note 10+ vs iPhone XS Max: Bunlardan biri anahtar testini kaybetti

Akıllı telefon rekabetleri söz konusu olduğunda, Samsung ve Apple'dan daha fazla ısınmıyorlar. Her iki şirketin deimkansız bir şekildesadık hayranlar, her gün çok sayıda el cihazı gönderin ve prestijli ürünlerimiz arasında yer alınen iyi akıllı telefonlar listesiPingtwitter'te.


Bu ezeli rakiplerin en yeni ve en büyük telefonuApple iPhone XS MaxveSamsung Galaxy Note 10+. Bunlardan hangisinin daha iyi yapı kalitesine sahip olduğunu veen az(kaçınılmaz olarak) başucu masasından düştüğünde, iç cebinizi ıskaladığında veya elinizden kaydığında parçalanma ihtimali olan popüler YouTube kanalı PhoneBuff, ahizeleri bir anda birbirine düşürdü.acımasızdüşme testi.

Ve mükemmel video testi,çokaçık kazanan.

Videoyu izleyinPhoneBuff YouTube kanalıveya aşağıdaki gömülü video oynatıcıda:

Apple geçen yıl yeni iPhone XS ve iPhone XS Max'i piyasaya sürdüğünde, yeni amiral gemisi akıllı telefonun 'akıllı ve utangaç bir telefondaki en dayanıklı camı, sızdırmaz ve cerrahi kalitede paslanmaz çelik bir kordon ile hassas bir şekilde donatılmış' içerdiğini söyledi.


Bu arada, Galaxy Note 10+, şirketin önceki Gorilla Glass'tan iki kat daha sert olduğunu söylediği Corning'in Gorilla Glass 6'sını kullanan Samsung'un son amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S10'da kullanılan tasarımın aynısını temel alıyor.

Öyleyse, bu akıllı telefonların her ikisi de bugün piyasada bulunan en dayanıklı dokunmatik ekranlardan ve cam kasalardan bazılarına sahiptir, ancak hangisi daha iyi? Phone Buff tarafından yapılan bu testlere göre, Galaxy Note 10+ çantasında var gibi görünüyor.


Her ikisi de kablosuz şarjı destekler, bu da ön tarafta cam anlamına gelirvecihazın arkası. Bu nedenle, bu telefonların hiçbirinin beton üzerine düşmeye karşı direnç gösterme kabiliyetiyle sersemletmediğini söylemek doğru olur ... ancak, Galaxy Note 10+, çoklu dokunmatik ekranda herhangi bir işlevsellik kaybetmeden art arda on düşüşü yönetir. iPhone XS Max, düşme testi sırasında telefonun köşesine ve arka paneline daha iyi bir performans göstermiş olabilir, ancak ekranı çelik bir platformda yalnızca üç şakülle çalışmayı bırakarak ahizeyi inanılmaz derecede pahalı bir cam ve paslanmaz çelik kağıt ağırlığına dönüştürüyor.

Bu, cebinizde olmasını istediğiniz ahizeyi değiştiriyor mu? Yoksa hangi amiral gemisi akıllı telefonu seçerseniz seçin sizi koruyucu bir çantaya yatırım yapmaya ikna etti mi?


Günümüzün en iyi Apple iPhone XS, Apple iPhone XS Max, Samsung Galaxy Note 10 ve Samsung Galaxy Note 10 Plus fırsatları Planları Kilitlenmemiş iPhone XS 64GBApple iPhone XSKriket ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrılar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Ağ sıkışık olduğunda kullanıcılar hızların düştüğünü fark edebilir399,99ön ödeme55 $ / ay Görünüm-deKriket Tüm fiyatları görünGalaxy Note10 256 GBSamsung Galaxy Note 10Mint Mobile ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)899ön ödeme25 $ / ay Görünüm-deMint Mobile Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz