Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 11: sızıntılar, söylentiler, fiyat, çıkış tarihi ve zaten bildiğimiz her şey

Samsung Galaxy Note 11: sızıntılar, söylentiler, fiyat, çıkış tarihi ve zaten bildiğimiz her şey

Şimdi hepimiz nefes alıyoruz.Samsung Galaxy Note 10veSamsung Galaxy Note 10+, Note 11'in beraberinde getireceği şeylere ileriye bakmanın zamanı geldi - çünkü Samsung'un telefonda çalışmaya başlamış olacağına hiç şüphe yok.


Hangi özellikler korunacak? Ne eklenecek? Hangi yeni özellikler tanıtılabilir? Şimdi ile Note 11 lansman günü arasında çok sayıda sızıntı, söylenti ve spekülasyon duymayı bekliyoruz ve hepsini burada sizin için tek bir yerde toplayacağız.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 10 fırsatları Sözleşme İndirimleri Sim Ücretsiz Vodafone24 aySamsung Galaxy Note 10 £ 79.99 peşin 49 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler20 GBCarphone Warehouse EE'de veri Görünümü24 aySamsung Galaxy Note 10 Ücretsiz peşin 53 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler60 GBveri Buymobiles.net'te görüntüle O224 aySamsung Galaxy Note 10 99,99 £ peşin 55 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler60 GBCarphone Warehouse'da veri Görünümü En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Samsung Galaxy Note 11: lansman tarihi ve fiyatı

Samsung Ambalajsız Ağustos 2019

Samsung Ambalajsız Ağustos 2019

(Resim kredisi: Samsung)

Son üç Not 23 Ağustos, 9 Ağustos ve (en son) 7 Ağustos'ta yayınlandı. Not 11'in ne zaman piyasaya sürüleceğine dair bir bahis koyacak olsaydınız, muhtemelen Ağustos 2020'de bir noktaya gideceksiniz.


Yine de bu kesin değil - yıldan yıla çok şey olabilir ve Samsung tedarik zinciriyle ilgili sorunlar veya akıllı telefon pazarında olan başka bir şey nedeniyle lansman tarihini geri çekmeye veya ileri götürmeye karar verebilir. (sürpriz bir ekran kalemi ile iPhone lansmanı gibi).

Not 11 fiyatlandırması için size söyleyebileceğimiz tek şey, Note 10'un 869 £ veya 945 $ 'dan başlaması ve Note 10+' un 999 £ veya 1.099 $ 'dan başlamasıdır. Note 11'in bundan çok uzaklaşmasını beklemiyoruz - bu size çok paraya mal olacak bir akıllı telefon, bu yüzden lansman gününde bir tane istiyorsanız tasarruf etmeye başlamanız daha iyi olur.


Samsung Galaxy Note 11: özellikler ve özellikler

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+


(Resim kredisi: Samsung)

Samsung Galaxy Note 11'e nelerin dahil edileceğine dair söylentiler zeminde zayıf - bir Note 11'in olacağından bile emin değiliz, ancak Samsung'un fişini çekmesi büyük bir sürpriz olurdu. kalem donanımlı, süper boyutlu seriler (özellikle iPhone'unbir gün bir kalem al).

Tabii ki yeni bir Note telefonunda teknik özellikler uygun. Qualcomm'un her zamanki programına (ve adlandırma modeline) bağlı kalmasını ve önümüzdeki yıl bir noktada Not 11'in hiç şüphesiz yararlanacağı bir Snapdragon 865'i piyasaya sürmesini bekliyoruz. Bazı bölgelerde, muhtemelen Samsung'un başarılı olmak için geliştirdiği her şeyden yararlanacaktır.Exynos 9825Not 11 içindeki çip.

Note 10'a (ve Note + içindeki inanılmaz 12GB RAM) paketlenmiş 8GB RAM ve 256GB depolama alanıyla, bu belirli özelliklerin 2020'de çok fazla değişeceğini düşünmüyoruz. Sadece çok fazla cep telefonu gücü var. Sonuçta Snapchat ve bir SMS uygulamasını çalıştırmanız gerekir.

Bu temel özelliklerin dışında, Note serisi gerçekten tüm kutuları Not 10 ile işaretledi: kablosuz şarj, hızlı şarj, tam su geçirmezlik vb. Bu aşamada, Note 11'in mevcut Note üzerinde iyileştirilebileceği birçok alan görmek zor, ancak Samsung mühendislerinin bazı fikirleri olduğundan eminiz. 5G ağları 2020'de kesinlikle daha olgun olacak, bu nedenle 5G, Note 11 telefonlar için oldukça kesin (en azından bazı modellerde).


Şimdiye kadar Note 11 telefonlarının boyutları hakkında herhangi bir ipucu duymadık - Samsung, yaklaşımını 6,3 inç Note 10 ve 6,8 inç Note 10+ ile nasıl değiştirebilir. Muhtemelen bu iki telefonun ne kadar iyi sattığına bağlı, ancak Samsung'un bu erken aşamada bile prototipleri boyutlandırması muhtemel.

BakSamsung Galaxy S11ipuçları için - S serisi telefonlar her zaman yılın ilerleyen dönemlerinde takip edecek olan Note telefonlarına doğru yol gösterir ve 2020 farklı olmamalıdır. Galaxy S11 telefonlar piyasaya çıktığında (Şubat zamanı civarında olmalı), Note 10'dan ne bekleyeceğimiz konusunda daha iyi bir fikir edinmeliyiz.

  • Bunlar şu anda piyasadaki en iyi 5G telefonlar

Samsung Galaxy Note 11: görmek istediklerimiz

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+

(Resim kredisi: Samsung)

Samsung bunu okuyorsa, Not 11'in neler içerebileceğine dair birkaç önerimiz var. Note serisi inovasyonla tanınır ve bir Galaxy telefonunda, ekranın altına oturan ve çentiğe ihtiyaç duyulmaması anlamına gelen ekran içi ön kamera zamanı gelmiş olabilir.açılır selfie kamerası).

Kameralardan bahsetmişken, Note 11'in Note 10'un içindeki üçlü lensli kamerayı geliştirmesini umuyoruz. Galaxy Note telefonlar genellikle fotoğraf çekme yetenekleriyle ünlü değildir (genellikle sadece Galaxy S telefonlarının liderliğini takip ederler. kamera teknolojisine gelince), ancak 2020 değişen bir yıl olabilir. Bugünlerde amiral gemisi telefonlarda mükemmel bir kamera çok önemlidir.Google Pixel 3sahnede.

Bir de Note serisinin en büyük satış noktası olan S Pen kalemi var. Bu sefer eklenen ve S Pen'in kullanışlılığını daha da artıran 'hava eylemlerini' seviyoruz ve bir dahaki sefere daha fazla iyileştirme bekleriz - ses kaydı veya Bixby kontrolü gibi bir şey çok kullanışlı olacaktır.