Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 20, Fold 2, Watch 2 ve daha fazlasının çıkış tarihi var!

Samsung Galaxy Note 20, Fold 2, Watch 2 ve daha fazlasının çıkış tarihi var!

Samsung Galaxy Note 20'nin bir süreliğine temmuz veya ağustos aylarında geleceği bildirildi. Samsung'un Apple gibi pek çok çağdaşları, koronavirüs kaynaklı tedarik zinciri sorunları nedeniyle lansmanları, yayınları ve diğer etkinlikleri ertelemiş olsa da, virüs Koreli akıllı telefon üreticisi için hiçbir zaman bir sorun gibi görünmedi.

Tüm kaynaklar, Samsung'un bu yaz planlandığı gibi Note 20'yi ve belki de Galaxy Fold 2'yi piyasaya süreceğini söyledi.

Şimdi, en azından sonunda bir randevumuz var. Samsung'un Samsung Galaxy Unpacked adlı son yayın etkinliğinin, güvenilir sızıntı yapan IceUniverse'den gelen bilgiler sayesinde 5 Ağustos'ta yayınlanacağı söyleniyor. Sızdıran kişinin Weibo hesabı aracılığıyla açıklanır vePhoneArena tarafından görüldü, Ice geçmişte son derece güvenilirdi ve sadece ikiden fazlasını göreceğimizi iddia ediyor.

Gönderide belirtilen Ice, Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra'dan Fold 2'ye ve hatta Galaxy Watch 2, Galaxy Tab S7 ve Tab S7 + ve Z Flip gibi yeni cihazların smorgasbord'unu görebileceğimizi belirtti. 5G modeli.


(Resim kredisi: IceUniverse)

IceUniverse, geçmişte bize birçok Samsung sızıntısı getirdi ve teknoloji sızıntısının en güvenilir isimlerinden bazıları.


IceUniverse'ın Note 20 Plus yerine Note 20 Ultra adını kullandığına dikkat etmek çok ilginç: sadece bu hafta sertifikalarda Note 20 Ultra adının varlığını gördük, Plus ve Ultra için ayrı model numaraları aslında farklı telefonlar ve birbirinin yerine kullanılamaz isimler.

Note serisi,Samsung Galaxy S20serisi, modellerini temel Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra olarak adlandırıyor. Son yıllarSamsung Galaxy Note 10Artı, hem 4G hem de yükseltilmiş bir 5G modelinde geldi, bu nedenle, bir aralıkta ikiden fazla Note telefon yinelemesine sahip olmak için zaten emsal bir set var.


Samsung Galaxy Watch 2 nasıl bir şekil alacak?

(Resim kredisi: Samsung)

Fold 2'nin bir süredir Note serisiyle birlikte piyasaya sürüleceği söylendi, ancak nihayet Galaxy Watch 2'yi görme ihtimalinden dolayı çok heyecanlıyız.

Sürpriz yeni giyilebilir cihazın izlerigeçen ay çevrimiçi çıktıSamsung'un yeni nesil akıllı saatleri için neler depolayabileceği hakkında çok az şey biliniyor.


Bunu beğendin mi?

  • Samsung Galaxy Tab S6 Lite incelemesi
Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 10 fırsatları Samsung Galaxy Note 10 Plus ... Catch.com.au699 Görünümİndirimli Fiyat Samsung Galaxy Note10 Dual ... Dick Smith949,95 ABD doları 914 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Samsung Galaxy Note10 Dual ... Kogan.com949,95 ABD doları 914 ABD doları GörünümSamsung Galaxy Note 10 ... Amazon Prime 961,66 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz