Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 20 ekranı, S20 Ultra'nın bu göze batan sorununu çözecek

Samsung Galaxy Note 20 ekranı, S20 Ultra'nın bu göze batan sorununu çözecek

Galaxy Note 20, Samsung için sıradaki bir sonraki ve görünen o ki, amiral gemisi phablet, bazı sorunları çözecek.Galaxy S20 UltraOLED ekranı daha az mavi ışık yayacak ve güç tüketimini azaltacak şekilde elden geçirerek karşılaştı.


Galaxy S20Galaxy S20 + ve S20 Ultra, bu ay Samsung'un Unpacked etkinliğinde ilk çıkışlarını yaptı ve üç modelin de 120Hz ekran ve 5G desteğine sahip olduğu onaylandı. Kaçınılmaz olarak, 5G kullanımıyla birlikte bu kadar yüksek bir yenileme hızı, herhangi bir el cihazının pilini oldukça hızlı bir şekilde tüketecek ve Samsung, en düşük iki ekran çözünürlüğü seçeneği için yalnızca 120Hz'ye izin vererek bunu önlemek için önlemler aldı.

Samsung'unzaten bu handikap düzeltiliyorCihazların 6 Mart'taki lansmanı için, ancak bu pil tüketimini değiştirmeyecek. Ancak duyurduğu yeni OLED ekranların ciddi bir etkisi olabilir.

Yeni OLED teknolojisi, piyasada yalnızca% 6,5 mavi ışık yayan ekranlar görecek - akıllı telefon endüstrisindeki en düşük seviye ve Samsung'un% 7,5 mavi ışık yayan 2019 OLED ekranındaki bir başka gelişme.

Görebasın bültenimavi ışık çıkışı, LCD akıllı telefon ekranlarının çoğundan% 70 daha düşüktür.


Kekin üzerindeki krema bu değilmiş gibi, üstteki kiraz, rafine panelin öncekine göre% 15 daha az güç tüketeceği ve ortalama olarak 1.5W'tan 1.3W'a düşeceği haberi.

Bu harika haber sadece telefonunuzun şarj edilmeden önceki uzun ömürlülüğü için değil, aynı zamanda uyku düzenine müdahale ettiği bilinen azalan mavi ışık emisyonlarından kullanıcıların kendi kapalı kalma sürelerini daha az olumsuz yönde etkileyecektir. Bu yüzden, uyumadan önce telefonunuzu kullanmaya devam ederseniz, en azından marjinal olarak daha az etkilenebilirsiniz.

  • Samsung Galaxy Note 20, bu fütüristik özellikle yeni iPhone'u geride bırakacak
  • Samsung Galaxy Note 20 EXTREME yongası da Samsung S21'de olacak

Mobil ekran stratejik pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Jee-ho Baek, '5G için optimize edilmiş OLED ekranımız, kristal berraklığındaki görüntüleri, seçkin tasarımları, ekonomik güç tüketimi ve giderek artan göz koruyucu işlevselliği ile 5G çağında liderlik ediyor' dedi. ekibi Samsung Display'de.


Teknolojinin piyasaya ne zaman çıkacağını bilmiyoruz, ancak bu yaz piyasaya sürülmesi planlanan Note 20 ile yeni ekranın cihazda ilk kez görüleceğini görebiliriz.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 10 fırsatları Kilidi Açılmış Mint Mobile ABD PlanlarıHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 10 (256 GB) 899ön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 10 (256 GB) 899ön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 10 (256 GB) 899ön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Samsung Galaxy S20 fırsatları Kilidi Açılan PlanlarHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 (Taksitli) Bedavaön ödeme$ 48,33 / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınGörünüm-deXFINITY MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 949 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint Mobile Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 (Taksitli) Bedavaön ödeme$ 63,33 / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler3 GBveriGörünüm-deXFINITY MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Bu basit numara ile ŞİMDİ Birleşik Krallık'ta Disney + izleyin
  • Marvel filmleri sırayla nasıl izlenir - tamamen ücretsiz