Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 20, Xbox Series X oyuncuları için ULTIMATE özelliği alıyor

Samsung Galaxy Note 20, Xbox Series X oyuncuları için ULTIMATE özelliği alıyor

Galaxy Note 20adresindeki beş güçlü cihaz serisine katılacakSamsung'un Paketlenmemiş etkinliğibu hafta, Koreli teknoloji devi ile Microsoft arasında, geçen yılki etkinlikte ilk kez duyurulan, gelişen ilişki hakkında daha fazla şey duymayı bekliyoruz.

Şubat ayındaki Galaxy Unpacked sırasında Samsung, yılın ilerleyen dönemlerinde bize daha fazla ayrıntı verme sözü vererek 'birinci sınıf bulut tabanlı oyun akışı deneyimi' olasılığından bahsetti; İşte buradayız, altı ay sonra ve hem Microsoft hem de Samsung, bunun neye benzeyeceğini detaylandırmanın zirvesindeler, ancak bir sızıntıyla yumruklarını attılar.

  • OnePlus Nord'un devamı, çarpıcı tanıtım videosunda Pixel 4a'nın gök gürültüsünü çaldı
  • Xbox Series X, PS5'e yeni bir darbe indiriyor🥊

Twitter habercisiİshan agarwalveMySmartPriceMerakla beklenen Galaxy Note 20'nin belirli bölgelerde üç aylık ücretsiz Xbox Game Pass aboneliği ile piyasaya çıkacağını açıkladı. Bu özel ön sipariş bonusuna bir MOGA X5-X + Oyun Denetleyicisi eşlik edecek ve Samsung'un akıllı telefonlarının Xbox oyunlarının oynanacağı yer olduğu pazarlama mesajını eve götürmek için.

MSP'ye özel: Ayrıca, bu noktada Samsung'un Note20 Serisinin oyun cihazları olması için gerçekten bastırdığını biliyoruz ... Önceden XBOX Game Pass 3 aylık aboneliğiyle yeni bir MOGA X5-X + Oyun Denetleyicisi sunacaklar. birkaç bölgede sipariş hediyesi. https://t.co/sI6sFpcysX1 Ağustos 2020


Elbette oyuncular, Xbox Series X ve Xbox One konsolları ve denetleyicileri arasındaki çapraz uyumluluk sayesinde yalnızca Xbox denetleyicisini kullanabilir.Microsoft onayladıPC, Android ve iOS ile çalışır.

Daha geçen ay,Galaxy Note 20, Project xCloud için optimize edilecek5G phablet'te oynanabilecek 100'den fazla Xbox oyunu ile. Microsoft, hangi cihazların xCloud ile uyumlu olduğunu açıklamadı, ancak hayranlarına bu ay hakkında daha fazla bilgi vereceğini garanti etti.


  • Muhteşem iPhone 12 fragmanı hayranların beklediği özelliği ortaya koyuyor🤩
  • En iyi akıllı telefonlar: en iyi telefonlar, sıralamada

15 Eylül'de, 22 pazardaki Xbox Game Pass Ultimate üyeleri bulut oyun deneyimi yaşayabilecek. Yapımının yılları olan bir gün; Bunu gerçeğe dönüştüren herkese teşekkür ederim https://t.co/8tmIVtVcpI4 Ağustos 2020

Xbox patronu Phil Spencer bu konuda daha fazla dalga geçtiTwitterProject xCloud'un 15 Eylül'de yayına gireceğini ve 15 Eylül'den itibaren 22 pazarda Xbox Game Pass Ultimate üyeleri için ücretsiz olacağını duyuruyor.


'15 Eylül'den itibaren, Xbox Game Pass Ultimate üyeleri Android telefon veya tabletlerinde bulut üzerinden 100'den fazla oyunu oynayabilirler.. Özelliği milyonlarca oyuncuya ölçeklendirirken istikrarı sağlamak için bulut oyunları 22 pazarda Xbox Game Pass Ultimate üyeleri için beta olarak piyasaya sürülecek ... '

Spencer bugün daha sonra Unpacked'a daha fazla haber geleceği için dalga geçti, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 10 fırsatları Kilidi Açılmış Mint Mobile ABD PlanlarıHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 10 (256 GB) 899ön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 10 (256 GB) 899ön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 10 (256 GB) 899ön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:MySmartPrice