Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 20 maketi ekran altı selfie kamerasıyla dalga geçiyor

Samsung Galaxy Note 20 maketi ekran altı selfie kamerasıyla dalga geçiyor

ÖnceSamsung Galaxy Note 20Birçok Samsung amiral gemisinin başlangıçta ekran altı selfie kamerasıyla geleceği söylendi. Çürük açılır kameralar veya diğer tuhaf çözümler olmadan kusursuz bir uçtan uca ekran sağlayan ekran altı kamera (veya USC) bir süredir telefon hayranlarının en çok beklenen özelliklerinden biri olmuştur.


Samsung Galaxy S20(daha sonra S11 olarak adlandırılırdı), Oppo'nun geçen yıl Şangay'da ilk ekran altı kamerasını piyasaya sürmesinden sonra bu özellik ile geleceği söylendi, ancak elbette S20 bir olmadan geldi. Ancak, tanınmış bir haber kaynağı tarafından tespit edilen Samsung'dan yeni bir önizleme görüntüsü, özelliğin nihayet Not 20'ye geldiğini gösterebilir.

OPPO'nun tam ekran görüntü için yepyeni çözümü - Ekran Altı Kamera (USC) burada # MWC19 Şangay'da tanıtıldı! #MoreThanTheSeen pic.twitter.com/k5qEQ3QNta26 Haziran 2019

Haber çıkışıSamMobileSamsung Galaxy Store'un 'Samsung Rewards' sayfasında 1 $ Spot Temalar bölümünün öne çıkan görüntüsü olarak bir teaser görseli gördü.

Samsung Galaxy S10 Plus veSamsung Galaxy S20 UltraCihazın sağ tarafında düğme yapılandırması bulunmayan yeni bir telefon, kartal gözlü hayranların Not 20'ye erken bir bakış olarak kimliklerini belirlediler. Aşağıdaki resme bakın:


Samsung Galaxy Note 20

Sızan görüntü. Bu ortadaki Not 20 mi?


(Resim kredisi: SamMobile)

İlginç, değil mi? Note 20, birkaç küçük farkla birlikte Note 10'a benziyor. Sağ tarafta fiziksel düğme ve delikli kameralı Infinity-O ekran yok.

Daha ziyade, Note 20, son yıllarda akıllı telefon üreticileri tarafından çok aranan% 100 ekran görünümüne yaklaşıyor gibi görünüyor. Bunu, burada gösterilen görüntüde, nihayet ekrana bir ekran altı selfie kamerası ekleyerek yapıyor.


Galaxy A80 gibi Samsung serisindeki diğer telefonlar, daha önce açılır ve açılır kameralarla deneyler yaptı, ancak görüntü doğru çıkarsa, bu Samsung ve sektördeki diğer tüm telefonlar için çığır açacak.

Apple gibi rakip şirketler, FaceID yüz tanıma teknolojisinde kullanılan tüm derinlik sensörlerini barındıran ekranındaki 'çentiği' kaybetmek için mücadele ettiler, bu nedenle kameranın kalitesini korumak ve kesintisiz bir görüntü sağlamak Samsung'un kapağında gerçek bir tüy olurdu.

Samsung Galaxy Note 20

Başka bir Samsung Galaxy Note 20 render


(Resim kredisi: TT Technology)

Bununla birlikte, bunun için delirmeyelim: Samsung, detayların yokluğunu açıklayan bir yer tutucu olarak resme sahte bir render veya mock-up yerleştirmiş olabilir. Bunu, resmin kastettiğinden daha fazla okuyabiliriz.

Not 20'nin Temmuz ayındaki piyasaya çıkış tarihi yaklaştıkça daha fazlasını kesin olarak bileceğiz. Bizi izlemeye devam edin.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 10 fırsatları Unlocked Mint Mobile US PlanlarıHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 10 (256 GB) 899ön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 10 (256 GB) 899ön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy Note 10 (256 GB) 899ön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz